وضعیت سیاه کرونایی رسما پرکلاغی شده است. دولت شیش کلاسه ها و پسمانده های اعتدالیون و پاچه مالیون پیشنهاد تغییر کاربری سالن های کشتی، والیبال، واترپلو و مرغداری های ورشکسته را برای بستری بیماران مطرح کرده اند. دولت چین هم در اقدامی انساندوستانه؛ طرح صدور تابوت در ازای دریافت نفت را تقدیم دولت شیش کلاسه ها کرده و مورد استقبال مقامات قرار گرفته است.

توماس ادیسون در پیامی شدید اللحن اعتراض خود را به دولت شیش کلاسه ها به جهت استعمال مکرر جملات «باز این برق بی پدر رفت» و «این برق بی ناموس چرا نمیاد» از سوی مشترکین برق اعلام کرده؛ اما بدلیل قطعی برق پیام ادیسون به طرز مشکوکی از روی پروپکانگیر رئیس دولت پاک شده است. ادیسون که در همه اموراتِ اختراعی اعتراضی انسانی پیله ای ست؛ با نوشتن یک توییت اعتراضی ماجرا را پیگیری کرده ست. این توئیت اعتراضی پای توئیت عاشورایی رهبر موقت جمهوری اسلامی در جوار ۷۲ کولر باوفای بیت نوشته شده است. امشب در اتاقی از کلاب هاوس حکم ارتداد ادیسون و سب الولی از سوی هیچ کاره های همیشه بر استیج مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ستاد اجرایی فرمان امام هزینه تنبیه و اجرای حکم ادیسون صهیونیست را با انتشار یک فقره چک یک میلیون دلاری در صفحه اول روزنامه جوان بر عهده گرفته است، ضمنا معادل این مبلغ به صورت رمزارز هم در صورت تمایل مجریان آتش به اختیار قابل انتقال است.

 

با ادامه اعتراضات و اعتصابات کارگران، معلمان و بازنشستگان جلسه اضطراری سران قوا برای چاره اندیشی به این نتیجه رسیده است که بطور کلی به جای معلمان ایرانی از طلاب داخلی و خارجی برای تدریس جبر و تاریخ و زیست جانوری و … استفاده شود. تخلیه و کوچ دادن اهالی خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان و واردات و اسکان کارگران و اهالی ایالات مختلفه چین هر چه زودتر در دستور کار قرار گیرد، دولت چین و پرزیدنت مینگ برای فاز اول این طرح پیشنهاد طرح تعویض بازنشستگان را به دولت شیش کلاسه ها ارائه کرده است.

طبق این طرح بازنشستگان چینی بصورت گازانبری از طریق هواپیمایی ماهان و کشتی های ماهیگیری وارد سواحل جنوبی کشور می شوند و در استان های مورد نیاز توزیع خواهند شد. بازنشستگان وطنی بویژه اکثریت معترض این قشر فریب خورده از طریق کشتی و پرتاب از هواپیماهای ماهان به انتهای آب های دریای عمان فرستاده خواهند شد و کشتی های سبک با کوله باری از انواع ماهیان ریز و درشت با کشتی پر به چین بازخواهند گشت. پس از قرائت این پیشنهاد سران قوا بر جناب مینگ و آل مائو صلوات فرستادند و رئیس قوه مقننه با شلیک تیر هوایی به ابراز شادی پرداخت.

دولت شیش کلاسه ها با ارسال پیام برای هنرمندان ساکن خارج از ایران پیگیر بازگرداندن حداقل یکی دو نفر از هنرمندان از جمله شهرام شبپره و حاج نصرالله معین در جهت پروپکان افکار عمومی و ارائه چهره رئوف از نظام و دولت سید دکتر ابراهیم قتل عام می باشد. مذاکرات با حاج نصرالله معین ادامه دارد، اما طبق گزارشات شهرام شبپره به هیچ وجه در را باز نمی کند و به معین در مورد دندان های رئیس قوه قضائیه هشدار داده که:

دادا با لب خندون/ میری به سمت ایرون
ولی فشار دندون/ یا پرت کردن قندون
نگو که احتماله/ نگو اونجا محاله
اوین چشم انتظاره/ پر از خبرنگاره
اگه خواستی بمونی/ باید نوحه بخونی
بزن بر سینه و بر سر/ که رفتی توو و بسته ست در

 

 

 

نوشته شده در ۲۰ امرداد ۱۴۰۰ خورشید دزدیدگی
توسط پایه یکِ روروک
ساکن بالوی خلیج فارس

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)