رئیس محترم کالج ابرلین، خانم دکتر امبر

ما امضا کنندگان این نامه گروهی از زندانیان سیاسی سابق در ایران، خانواده زندانیان سیاسی اعدام شده، فعالین حقوق بشر که برای عدالت و پاسخگویی مسئولین فعالیت میکنند، و حقوقدانانی که به پرونده نقض فاحش حقوق بشر توسط رژیم ایران رسیدگی کرده اند، و شهروندان نگران هستیم

امضا کنندگان این نامه به حضورتان می رساند که اخیرا متوجه شده ایم که آقای محمد جعفر محلاتی مسئول مطالعات خاورمیانه و شمال آفریقا در کالج ابرلین شده است. این انتصاب ما را بسیار شگفت زده کرده است چرا که ما بر اساس اطلاعات ارائه شده در زیر معتقدیم که انتصاب وی برای این نقش با ارزشهای دانشگاه ابرلین مغایرت اساسی دارد.

جنابعالی حتما آگاه هستید که آقای محلاتی بین سالهای ۱۳۶۷ – ۱۳۶۸ سفیر و نماینده دائمی ایران در سازمان ملل بوده است. در طول زمان نمایندگی‌ ایشان در سازمان ملل ، ما معتقدیم شواهد آمده در زیر نشان می دهد که نقش وی مبهم گوئی، انکار، و دروغ گفتن به جامعه جهانی در مورد جنایات جمعی مرتکب شده توسط رژیم ایران بوده است.

محمدجعفر محلاتی

گرچه ۴۰ سال حاکمیت جمهوری اسلامی بر ایران همواره با نقض فاحش حقوق بشر همراه بوده ولی کشتار زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ که جملگی دوران محکومیت شان را سپری می کردند، اوج ظلم و جنایت این رژیم است. در طول سه ماه تابستان ۱۳۶۷ رژیم جمهوری اسلامی ایران تمامی زندانیان سیاسی سراسر کشور را بر پایه فتوای خمینی برای محاکمه مجدد به دادگاه های چند دقیقه ای کشاند. دادگاه هایی که عاری از هرگونه تشریفات قانونی مبتنی بر استاندارد های شناخته شده بین المللی بود. این دادگاه ها به ریاست کسانی بود که به “کمیته مرگ” شناخته شده اند. در این به اصطلاح دادگاه ها، زندانیان سیاسی ای که سالها بود دوران محکومیت شان را بر مبنای احکام دادگاه های خود رژیم جمهوری اسلامی ( که بر اساس قوانین حقوق بین الملل ناعادلانه و فاقد هرگونه وجهه قانونی بودند) توام با شکنجه های وحشیانه سپری می کردند، با چند سوالی روبرو میشدند که اعضای کمیته مرگ از آنها درباره نظرات سیاسی و یا عقاید مذهبی شان می پرسیدند. بر مبنای پاسخ زندانیان به این چند سوال، به فرمان کمیته مرگ به دار آویخته میشدند. بنا بر گفته های آیت الله منتظری- نفر دوم در رده رهبری رژیم- بیش از ۳۸۰۰ زندانی سیاسی در طول تابستان ۱۳۶۷ توسط کمیته های مرگ بقتل رسیدند. گرچه بسیاری از منابع دیگر، تعداد زندانیان اعدامی در این دوران را خیلی بالاتر از ۳۸۰۰ نفرتخمین میزنند.

هم اینک، کشتار دسته جمعی زندانیان سیاسی در تابستان ۱۳۶۷ به خوبی مستند شده. سازمان عفو بین الملل آن را ” اقدامی جنایتکارانه علیه بشریت که جنایتی ادامه دار است” نام نهاده و سازمان دیده بان حقوق بشر موافقت خود را با این ارزیابی اعلام داشته است. در سال ۲۰۱۲، گروهی داوطلب با سرمشق قرار دادن مدل معروف به دادگاه راسل (که در سالهای ۱۹۶۰ میلادی برگزار شده است) دادگاهی بنام “دادگاه ایران تریبونال” به ریاست برخی حقوقدانان شناخته شده بین المللی در حوزه حقوق بشر، بنا نهادند. وظیفه این دادگاه جمع آوری و ثبت مدارکی دال بر سنگدلی و قساوت محض رژیم جمهوری اسلامی علیه مخالفانش در دهه شصت بود. رای این دادگاه که مورد موافقت تمامی حقوقدانان قرار گرفت، همانا یکی دانستن جنایات جمهوری اسلامی با تعریف پذیرفته شده در مورد “جنایت علیه بشریت” بود که توسط دادگاه رسیدگی به جنایات بین المللی قوانین رم صادر و ثبت شده است. همچنین پارلمان کانادا در سال ۲۰۱۶ میلادی قتل عام های انجام شده توسط جمهوری اسلامی را همانا جنایت علیه بشریت دانسته و آن را برسمیت شناخت. 

بنابر گزارش مفصل سازمان عفو بین الملل، این سازمان از مرداد تا دی ماه سال ۱۳۶۷ حداقل شانزده اعلامیه صادر کرده و از فعالین‌اش خواسته که با اقدامی فوری به مقامات جمهوری اسلامی ایران نامه ارسال کرده و خواستار آن شوند که به کشتار غیرقانونی زندانیان سیاسی فورا پایان دهند.

اولین مورد از اقدامات فوری سازمان عفو بین الملل در۲۵ مرداد سال ۱۳۶۷، پس از اعدام گسترده طرفداران و مبارزین سازمان مجاهدین خلق ایران صادر شد. و این درست ۱۱ روز قبل از قتل عام هزاران زندانی سیاسی وابسته به سازمان‌های چپ بود. در آن زمان، هزاران تلگرام، تلکس، و نامه از جانب فعالین سازمان عفو بین الملل به رئیس دادگاه عالی‌ قضایی، وزیر دادگستری، و نمایندگان سیاسی و دیپلمات‌های رژیم جمهوری اسلامی در کشور‌هایشان فرستاد شد. سازمان عفو بین الملل و اعضایش با محکوم کردن این قتل عام ها، خواهان خاتمه اعدام‌ها در ایران شدند. در نتیجه با استناد به این اسناد ، ما اعتقاد داریم که باور کردن اینکه روسای قوا، وزرای ارشد در ایران و قطعاً سفیر آن در سازمان ملل متحد ، از وقوع چنین جنایتی و این همه قساوت و اعدام هایی که در سر تا سر ایران بوقوع پیوسته بود بی‌خبر باشند، غیرممکن است

با کمال تاسف باید خاطر نشان کرد که سوابق تاریخی نشان می دهد نه تنها آقای محمد جعفر محلاتی از موقعیت منحصر به فرد خود در سازمان ملل برای جلب توجه افکار عمومی به این جنایات و همچنین درخواست از دولت ایران برای پایان دادن به این فعالیت های جنایتکارانه استفاده نکرده و به این قتل عام های وحشیانه اعتراضی نکرده است، بلکه متأسفانه آقای محلاتی طی صدور بیانیه ها و سخنرانی هایی منکر این جنایات علیه بشریت شده و میزان اعدام ها و گزارش هایی که با نام اعدام شدگان همراه بوده را غیر واقعی خوانده است.

در این زمینه سازمان عفو بین الملل گزارش می دهد که:

بعنوان مثال، در ۸ آذر ماه سال ۱۳۶۷، طی دیداری با نماینده ویژه سازمان ملل در مورد نقض حقوق بشر در ایران، محمد جعفر محلاتی نماینده دائمی جمهوری اسلامی در سازمان ملل بطور کلی منکر وقوع قتل عام زندانیان سیاسی شده و ادعا کرد که بسیاری از کشته شدگان از اعضای مبارز گروه مجاهدین بوده اند که در پی حمله نظامی این گروه به خاک ایران کشته شده اند.

این ادعای محمد جعفر محلاتی کاملا بی اساس بوده و نادرستی آن بارها و بارها به اثبات رسیده است. بنا بر تمامی مدارک موجود زنان و مردان اعدام شده در تابستان ۱۳۶۷ زندانیان سیاسی ای بودند که بخاطر مبارزات مسالمت آمیز شان سالها بود که در زندان بسر می بردند و دوران محکومیت شان را طی می کردند. همانگونه که قبلا هم گفته شد، حتی برخی از آنان دوران محکومیت شان مدت ها بود که به اتمام رسیده بود. بسیاری از اعدام شدگان متعلق به سازمانهای سیاسی چپ بودند که هرگز در شورشی مسلحانه علیه دولت ایران شرکت نکرده بودند.

بر طبق مدارک ثبت شده در سازمان ملل، آقای محلاتی مدام دست به دروغگویی زده و ادعا می کرده که گفته های گروه های مخالف رژیم کاملا بی اساس بوده وسعی میکرده اطلاعاتی که توسط سازمان های سیاسی در مورد قتل عام زندانیان به نماینده مخصوص سازمان ملل در ایران ارائه داده اند را بی اعتبار کرده و ادعا میکرده که تمامی آنها تنها تبلیغاتی است سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران.

و در زمانی که سازمان ملل با صدور قطعنامه ای نگرانی شدید خود را در مورد اعدام های دسته جمعی در ایران ابراز داشت آقای محمد جعفر محلاتی صدور این قطعنامه را “نا عادلانه” خواند و ادعا کرد که این قطعنامه تنها بر اساس اطلاعاتی جعلی است که یک سازمان تروریستی مستقر در عراق در اختیار سازمان ملل قرار داده است.

طبق اطلاعات موجود، آقای جفری رابرتسون، یکی از وکلای برجسته در زمینه حقوق بشر، اظهار میدارد که:

متخصصین در مسئله جنایات علیه بشریت استدلال می کنند با توجه به در نظر گرفتن همدستی متخصصان و همه اعضا یک رژیم در جنایات علیه بشریت، دلیلی برای مستثنا کردن دیپلمات هایی  که با کتمان حقیقت، نهادهای گوناگون سازمان ملل متحد را از انجام وظیفه بازداشتند؛ وجود ندارد. بازگویی حقایق در پاسخ به پرسش‌های نهاد‌های سازمان ملل از وظایف نمایندگان دولت‌های عضو این سازمان است. جعفر محلاتی، سفیر جمهوری اسلامی در سازمان ملل متحد بارها کشتار زندانیان را انکار کرد و مدعی شد که چنین اتهاماتی در جنگ تبلیغاتی دشمنان رژیم ساخته و پرداخته شده است. گفته میشود که آقای محلاتی ساکن آمریکا است، یعنی جایی که ایشان به خاطر کمک به شکنجه و همچنین حمایت از شکنجه بنا بر قوانین مدنی میتواند محاکمه و مجازات شود.

 با تاکید به حقایق فوق، برای امضا کنندگان این نامه بسیار عجیب و شوکه آور بود وقتی که متوجه شدیم کالج ابرلین آقای محلاتی را به استخدام خود درآورده در حالی که این استخدام با بیانیه وظایف این کالج مبنی بر “تعهد دائم برای یک جامعه پایدار و عادلانه” همخوانی ندارد. ما امضا کنندگان این نامه عمیقا معتقدیم که منابع پیوند داده شده در بالا نقش آقای محلاتی در لاپوشانی جنایات جمهوری اسلامی و دروغ های آشکار او به جامعه بین المللی کاملا آشکار کرده است و حضور او در ابرلین با ارزش های کالج ابرلین در تضاد است. بعلاوه، ما معتقدیم که حضور این شخص در ابرلین لکه ننگی است بر اعتبار کالج شما و ارزش های حقوق بشر.

بنابراین با توجه به دلایل فوق ما از شما تقاضا داریم که:

الف: بررسی ای همه جانبه در خصوص پروسه استخدامی و همچنین اهدا شغل دائمی به آقای محلاتی در کالج ابرلین صورت بگیرد و رسیدگی شود که آیا به نقش این شخص در دوران ماموریت اش به عنوان سفیر دائمی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، بهایی داده شده؟ آیا مشاوره ای با سازمان های حقوق بشری در مورد عملکرد این شخص در زمان ماموریت اش و نقش او در نقض مداوم حقوق بشر در ایران، صورت گرفته و یا کلا تمامی عملکرد های او نادیده گرفته شده بود.

ب: برکناری آقای محلاتی از شغلش در کالج ابرلین

پ: کالج ابرلین طی نامه ای بخاطر استخدام و ارتقا مقام آقای محلاتی، شخصی که در مخفی کردن جنایات مرتکب شده علیه بشریت توسط جمهوری اسلامی نقش بسزائی داشته، از تمامی قربانیان قتل عام تابستان ۱۳۶۷ و خانواده هایشان عذرخواهی کند

ما از شما محترمانه تقاضا میکنیم که به موضوع مندرج در این نامه در اسرع وقت رسیدگی کرده و نتایج رسیدگی تان را به آقای کاوه شهروز و خانم لادن بازرگان ارسال دارید

 

با احترام

 

رونوشت به:

اعضای هیئت امنای کالج ابرلین

رئیس اتحادیه دانشجویان کالج ابرلین

 

 

List of Signatories

Family Members of the Victims and Former Political Prisoners

۱

Abani, Ali

Former Political Prisoner, Political Activist and University Professor

۲

Alavi, Dr. Hossain

Physician and brother of the victim Mehdi Alavi Shushtari

۳

Alavi, Edina M.

Family member of the victim Mehdi Alavi Shushtari

۴

Alavi, Laleh

Sister of the victim Mehdi Alavi Shushtari

۵

Alavi, Mark M.

Brother of the victim Mehdi Alavi Shushtari

۶

Alavi, Ramin

Nephew of the victims Mehdi Alavi Shushtari

۷

Alizadeh, Solmaz

Daughter of the Victim Alizadeh

۸

Bakian, Hasti

Niece of the victim Bijan Bazargan

۹

Bakian, Kayhan

Nephew of the victim Bijan Bazargan

۱۰

BaniAsad, Hanna

Niece of the victim Bijan Bazargan

۱۱

BaniAsad, Leila

Niece of the victim Bijan Bazargan

۱۲

Bazargan, Babak

Brother of the victim  Bijan Bazargan

۱۳

Bazargan, Banafsheh

Sister of the victim Bijan Bazargan

۱۴

Bazargan, Dr. Niloofar

Physician and sister of the victim Bijan Bazargan

۱۵

Bazargan, Laleh

Sister of the victim Bijan Bazargan

۱۶

Bazargan, Lawdan

Former Political Prisoner & Sister of the victim Bijan
Bazargan & Political & Human Rights Activist

۱۷

Behkish, Mansureh

Former Political Prisoner & Sister of the Victims Zahra Behkish, Mohammad Reza Behkish, Mohsen Behkish, Mohammad Ali Behkish, Mahmoud Behkish and Sister-in-Law of victim Siamak Asadian

۱۸

Boroumand, Dr. Ladan

Roya Boroumand is the Executive Director and co-founder of the Abdorrahman Boroumand Foundation; the Steering Committee of the World Movement for Democracy and Daughter of the Victim Abdorrahman Boroumand

۱۹

Boroumand, Dr. Roya

Roya Boroumand is the Executive Director and co-founder of the Abdorrahman Boroumand Foundation and Daughter of the Victim Abdorrahman Boroumand

۲۰

Damavandi, Ali

Brother of the victim Mohammad Seyed Mohesen
Damavandi

۲۱

Damghani, Saman

Family Member of one of the Victims of 1988

۲۲

Ebrahim Zadeh, Bagher

Brother of the victim Dr. Gholam Ebrahimzadeh

۲۳

Farahani, Setareh

Family Member of one of the Victims of 1988

۲۴

Foruzesh, Masoud

Former Political Prisoner and Political Activist

۲۵

Gazrani, Manijeh

Sister of the victim Bahman Gazrani

۲۶

Gazrani, Parvin

Wife of the victim Ali Reza Mohammadi Kamijani

۲۷

Ghadrdan, Marjan

Niece of the victim Bijan Bazargan

۲۸

Hemat Poor, Mahin

Family Member of one of the Victims of 1988

۲۹

Labadi, Mina

Wife of the victim Ali Asghar Zeighami

۳۰

Khalafi, Firoozeh

Wife of the victim Gholam Reza (Hesam) Yeganeh

۳۱

Khani, Ahad

Former Political Prisoner and Political Activist

۳۲

Maneshi, Bahareh

Daughter of the victim Abbas Ali Maneshi Roodsari

۳۳

Moeini-Chagravand,
Khatereh

Sister of the victim Heybatollah Moini-Chaghravand

۳۴

Emam, Mojtaba

Friend of the victims Akbar Samim, Hamid Chelpalizadeh,
Mohammad Ali Memar and Mehdi Mohammadi

۳۵

Moghadam, Rezvan

Wife victim of the victim Ali Asghar Manuchehrabadi

۳۶

Mostafavi, Behrouz

Family Member of one of the Victims of 1988

۳۷

Nejati, Shahnaz

Former Political Prisoner

۳۸

Ranji, Zahra

Wife of the victim Naser Halimi Asl

۳۹

Rezvani, Babak

Family Member of one of the Victims of 1988

۴۰

Rostamalipour, Gita

Wife of victim Mohammad Nabi Jadidi and Sister of the victim Parvis Rostamlipour

۴۱

Rostamalipour, Sima

Sister of the victim Parvis Rostamlipour

۴۲

Rostamalipour, Vida

Wife of the victim Majid Ivani and Sister of the victim Parvis Rostamalipour

۴۳

Saberi, Banoo

Wife of the victim Abbas Ali Maneshi Roodsari

۴۴

Safapour, Jamshid

Former Political Prisoner and Political Activist

۴۵

Salmasi, Akbar

Former Political Prisoner and Political Activist

۴۶

Sarvestani, Nima

Swedish-Iranian Filmmaker & Brother of the victim Mohammad-Rahim (Rostam) Akbar-Pour Sarvestani

۴۷

Shahrooz, Kaveh

Family member of the victim Mehrdad Ashtari

۴۸

Shirali Nouri, Jamileh

Sister of Iraj Shirali Nouri

۴۹

Taheri Poor, Mohammad

Family Member of one of the Victims of 1988

۵۰

Talebi Kalkhoran, Esmat

Wife of victim Abdolmajid Simyari & Sister of Victims Adel Talebi Kalkhoran, Reza Talebi Kalkhoran, and Eltefat Talebi Kalkhoran

۵۱

Tayar, Sadegh

Former Political Prisoner and Political Activist

۵۲

Tonkaboni, Zohreh

Wife of the victim Ali Reza Kiayi

۵۳

Toobaei, Nina

Sister of the victim Siamak Toobaei

۵۴

Vosugh, Behrouz

Former Political Prisoner and Political Activist

۵۵

Zanjani, Shahbaz

Former Political Prisoner

     

Other Signatories

 

 

 

۵۷

Ahmadian, Sima

Concerned Citizen

۵۸

Ahmadi, Dr. Ramin

Physician and Co-Founder of the Iran Human Rights
Documentation Center (IHRDC)

۵۹

Amin, Shadi

Director of Iranian Lesbian & Transgender (6Rang)

۶۰

Asgar, Iraj

Community Activist

۶۱

Baghernia, Dr. Sara

Concerned Citizen

۶۲

Bakian, Azi

Concerned Citizen

۶۳

Bandeh Moghadam, Ensieh

Independent Social Activist

۶۴

Bandeh Moghadam, Masoud

Political Activist

۶۵

Bijan Yar, Nasrin

Civil Activist

۶۶

Chitsazan, Mansour

Concerned Citizen

۶۷

Dashti Asl, Akram

Concerned Citizen

۶۸

Dorjee, Dr. Tanzi

Associate Professor of Human Communication Studies at
California State University, Fullerton

۶۹

Ebrahimian, Ava

Cardiff University of London- Student

۷۰

Ebrahimian, Nima

Concerned Citizen

۷۱

Ebrahimian, Saeed

Concerned Citizen

۷۲

Faraji, Leyli

Human Rights Activist and Sister of the victim Maryam Faraji

۷۳

Ghahremanloo, Dr. Iraj

Concerned Citizen

۷۴

Ghiassiaan, S. Mostafa PHD

Professor Georgia Institute  of Technology

۷۵

Ghobadi, Siamak

Political Activist

۷۶

Goharzad, Reza

Political Analyst and Host of the Radio Program “Politics Today” on KIRN

۷۷

Gorgin Poor, Mostafa

Concerned Citizen

۷۸

Hakakian, Roya

Author and Co-Founder of the Iran Human Rights Documentation
Center (IHRDC)

۷۹

Hakimi, Mohsen

Political Activist

۸۰

Hartman, Nia

Concerned Citizen

۸۱

Kasiri, Mehran

Community Activist

۸۲

Khadivi, Mahin

Member of Iran’s writers Association

۸۳

Khorshidi, Hamid (Sirus)

Political and Social Activist

۸۴

Khoshnood, Dr. Kaveh

Associate Professor and Director of Undergraduate Studies at Yale School of Public Health

۸۵

Mansur, Nasi

Community Activist

۸۶

Masih, Alinejad

Journalist and Founder of the White Wednesdays Campaign

۸۷

Matini, Mahbubeh

Concerned Citizen

۸۸

Mazur, Peter

Activist

۸۹

Milani, Shahin

Executive Director of the Iran Human Rights Documentation Center (IHRDC)

۹۰

Mir, Mammar

Concerned Citizen

۹۱

Mir, Mehdi

Concerned Citizen

۹۲

Mirzadegi, Shokooh

Writer, Journalist, and Cultural Heritage Activist

۹۳

Mohabbatizadeh, Akbar

Human Rights Activist

۹۴

Abghari, Shahla PHD

University Professor & Human Rights Activist

۹۵

Abghari, Siavash PHD

University Professor & Human Rights Activist

۹۶

Mohajer, Dr. Shahab

Concerned Citizen

۹۷

Nadimi, Ali

Political Activist

۹۸

Nayeb Hashem, Dr. Hassan

Physician and Human Right Activist

۹۹

Parnian, Behzad

Journalist & Activist

۱۰۰

Parvania, Maryam

Concerned Citizen

۱۰۱

Peimaneh, Moll

Writer & Human Rights Activist

۱۰۲

Poorkian, Hurvash

Concerned Citizen

۱۰۳

Rezaei, Fatemeh

Human Rights Activist

۱۰۴

Rips, Lauren

Concerned Citizen

۱۰۵

Rostam Pour, Dr. Behzad

Concerned Citizen

۱۰۶

Rostamian, Kurosh

Concerned Citizen

۱۰۷

Rubin, Helaine

Educator and Concerned Citizen

۱۰۸

Sabi, Hamid

Lawyer

۱۰۹

Sadr, Shadi

Human Rights Lawyer, Co-Director of Justice for Iran

۱۱۰

Saeeidin, Afshin

Political Activist

۱۱۱

Saidi, Kia

Human Rights Activist

۱۱۲

Seyf Ollahi, Leila

Political Activist

۱۱۳

Shafiei, Fatemeh PHD

Associate professor and Chair Department of Political Science Spelman College

۱۱۴

Shahbazkhani, Majeed

Political Activist

۱۱۵

Shakeri, Mohammad

Artist and Culture and Media Expert

۱۱۶

Sheybani, Farideh

Concerned Citizen

۱۱۷

Shirdel, Behrouz

Concerned Citizen

۱۱۸

Stewart, Marmar

Concerned Citizen

۱۱۹

Suren, Behrouz

Socio-Political Activist

۱۲۰

Taheri Poor, Maryam

Concerned Citizen

۱۲۱

Tavakoli, Bijan

Concerned Citizen

۱۲۲

Tehrani, Afsaneh

Concerned Citizen

۱۲۳

Torabi, Dr. Mohammad

Human Rights Activist

۱۲۴

Varahram, Farhad

Cinematographer & Photographer

۱۲۵

Wallace, Shannon

Concerned Citizen

۱۲۶

Zarin, Dr. Mehrab

Concerned Citizen

۱۲۷

Van Clements

Paralegal/ IT Specialist

۱۲۸

Parisa Hadadazadeh

Concerned Citizen

۱۲۹

Erika Whitworth

Technical Recruiter

۱۳۰

Sami Netherton

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor II

۱۳۱

Hayden Spiess

Editor

۱۳۲

Michael Halbert

Suarez Consulting- Small Business Owner

۱۳۳

Evelyne Guerrero

Delta- Supervisor

۱۳۴

Jessie Tallent

Case Manager

۱۳۵

Mike Gofman

Alaska Airlines- Pilot

۱۳۶

Emily Ripple

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I

۱۳۷

Lovely Tanglacan

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I

۱۳۸

Alexander Horton

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor T

۱۳۹

Brandon Williams

Project Manager

۱۴۰

Zachary King

Car Detailer

۱۴۱

Jamie Wireman

Contractor for DFSC

۱۴۲

Katherine Dillard

Concerned Citizen

۱۴۳

Scott Lange

AWARE Wildlife Center- Executive Director

۱۴۴

Tamara Morton

Concerned Citizen

۱۴۵

Elizabeth Turner

Environmental Educator

۱۴۶

Melissa Gregg

Dog Trainer

۱۴۷

Christopher Jones

Production Key Grip

۱۴۸

Mallory Spiess

Business Management Associate

۱۴۹

Taft Spiess

Kendall  College of Art and Design-Student

۱۵۰

Tanner Spiess

Marian High School- Student

۱۵۱

Melanie Furr

Atlanta Audubon- Education Director

۱۵۲

Kelsey Carter

Kennel Technician

۱۵۳

Steven Zigler

Production Rigging Gaffer

۱۵۴

Einola Carter

Delivery Driver

۱۵۵

Kolin Gonzalez

Motorcycle Repairman

۱۵۶

Steve Tallent

Retired Sales Representative

۱۵۷

Phyllis Tallent

Retired Administrative Manager

۱۵۸

Cody Tallent

Canine Trainer

۱۵۹

Michelle Akers

Retired Accountant

۱۶۰

Mary West

Grocer

۱۶۱

Pam Cone

Retired Boutique Owner

۱۶۲

Tina Lee

Olympic College- Student

۱۶۳

Brittany Dean

Grocer

۱۶۴

Yarrow Koning

Program Manager

۱۶۵

Terrance Mitchell

Tuskegee University- Veterinary Student

۱۶۶

Allie Mentana

Project Manager

۱۶۷

Colleen Burley

Production Set Dresser

۱۶۸

Leigha Leftenant

Debt Collector

۱۶۹

Daniel Ray

Production Marine Coordinator

۱۷۰

Barbara Cole

Business Owner/ Admin Assistant

۱۷۱

Junior Jean-Pierre

Sales Associate

۱۷۲

Monica Kota

University of Minnesota- PhD Student

۱۷۳

Brian Watts

Veterinary Technician

۱۷۴

Bradley Baker

Georgia Tech- PhD Graduate Research Assistant

۱۷۵

Christina Sue Fancher

Physical Therapist

۱۷۶

Geoffrey Spiess

Attorney

۱۷۷

Chase Scott

Veterinary Assistant

۱۷۸

Bri Young

Environmental Health Analyst

۱۷۹

Jess Anderson

Geologist

۱۸۰

Ilana McCallister

Production Accountant

۱۸۱

Michael Whitworth

Delivery Driver

۱۸۲

Madeline Houston

Concerned Citizen

۱۸۳

Anna Krikorian

University of Ga- Veterinary Student

۱۸۴

Caitlin Murphy

Physicians Assistant

۱۸۵

Andrew Daugett

Concerned Citizen

۱۸۶

Shannyn Griffin

Customer Service Supervisor

۱۸۷

Sheilah Rae Holland

Concerned Citizen

۱۸۸

Tammi Scarbro

Small Business Owner

۱۸۹

Jennifer Uzeda

Grocery Clerk

۱۹۰

Alysha Book

Veterinary Assistant

۱۹۱

Samuriah Srock

Grocery Replenishment Specialist

۱۹۲

Andrea Blasingame

Amanda McCarthy Director of Brand Enforcement

۱۹۳

Alexander Garver

Cat Care Specialist

۱۹۴

Laura Anne Louise Hooley

Kennel Technician

۱۹۵

Thea Mayhew

Production Snake Wrangler

۱۹۶

Mathew Lake

Concerned Citizen

۱۹۷

Dr Emily Parsons

Veterinarian

۱۹۸

Leonard Yeager

CEO Business owner

۱۹۹

Jeffery Liebert

Police Officer

۲۰۰

Andrhea Dalrymple

Navy Private

۲۰۱

John Dalrymple

Concerned High School Citizen

۲۰۲

Michele Brown

Receptionist

۲۰۳

Alvin Chon

Stunt Man

۲۰۴

Atrevelle Gilmore

Concerned Citizen

۲۰۵

Joshua Wireman

IT Manager

۲۰۶

Dalton Dorset

Concerned Citizen

۲۰۷

Zachary Falls

Music Producer

۲۰۸

Ahnisha Brown

Part Time Amazon Shopper

۲۰۹

Julian Davis

IT Help Desk

۲۱۰

Eddy Kan

Graphic Design and Video Game Developer

۲۱۱

Jennifer Herring

Home Depot- Service Associate

۲۱۲

Darla Warnock

Paralegal

۲۱۳

Marcus Jackson

Army Field Artillery Lieutenant

۲۱۴

Tamara Jennings

Concerned Citizen

۲۱۵

Ellen Lorene King

Concerned Citizen

۲۱۶

Isis Palmer

Mortgage Specialist

۲۱۷

Alexandra Copeland

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor I

۲۱۸

Sarah Boyle

IBM- Senior Business Analyst

۲۱۹

Marielle Kromis

AWARE Wildlife Center- Wildlife Care Supervisor II

۲۲۰

Angie Whitworth

Executive Assistant

۲۲۱

Rebecca Coker

Applications Consultant

۲۲۲

James Cole

Professional Geologist

۲۲۳

Harrison Cole

University of Arizona- Student

۲۲۴

Abigail Cole

Assistant Bread and Pastry Chef

۲۲۵

Christian Joseph King

Concerned Citizen

۲۲۶

Jennifer Crowley

General Manager

۲۲۷

Lindsay Hyatt

Office Manager

۲۲۸

Ryan Cox

IATSE 479 Production

۲۲۹

Rachael Wright

Editorial Service Lead

۲۳۰

Kian BaniAsad

Concerned Citizen

۲۳۱

Jordan Budnick

Florida Keys Wildlife Center- Executive Director

۲۳۲

Dennis Sempsey

Emory University- Gardner

۲۳۳

Ali Parsa

Checkers Fast Food- Owner

۲۳۴

Michelle Sessions

Elementary School Teacher

۲۳۵

Della Shaw

Concerned Citizen

۲۳۶

James Patton Graham

Golf Course Attendant

۲۳۷

Brett Douglas Baxter

Concerned Citizen

۲۳۸

Jake Northrup

Kennel Technician

۲۳۹

Beverly Gordon

Director of Financial Analytics

۲۴۰

Kellie Robillard

Senior Recruiter

۲۴۱

Nicholas Allen Summerour

Concerned Citizen

۲۴۲

Nicholas King

Concerned Citizen

۲۴۳

Ryan Gordon

Georgia State University- Student/ Warehouse Worker

۲۴۴

Kevin McDougall

Senior Recruiter

۲۴۵

Kelly Camp

Director of Patient Care

۲۴۶

Micah Kiker

SQL Developer

۲۴۷

Johnathan Brown

CNA

۲۴۸

Norma Thomas

Retired Concerned Citizen

۲۴۹

David Berzack

Concerned Citizen

۲۵۰

Sean Piffer

Concerned Citizen

۲۵۱

Carly Hotzman

Concerned Citizen

۲۵۲

Bryan Aiken

Concerned Citizen

۲۵۳

Jason Bartholomew

Concerned Citizen

۲۵۴

John Mason Holland

Engineer

۲۵۵

Candi Cooper Gordon

HR Specialist

۲۵۶

Angel Whitworth

Fundraising Manager

۲۵۷

Monte Gordon

Insurance Salesman

۲۵۸

Itoro Ekwere

Actress/ Model

۲۵۹

Helen Loeb

Retired Teacher

۲۶۰

Amy Deveaux

Concerned Citizen

۲۶۱

Kevin Fisher

Concerned Citizen

۲۶۲

Jeremy Weimer

Concerned Citizen

۲۶۳

Brian Matthews

College Student

۲۶۴

Quynh Tran

College Student

۲۶۵

Sarah Smith

College Student

۲۶۶

Johnathan Kim

Restaurant Manager

۲۶۷

Chris Weiss

Electrical Engineer

۲۶۸

Brittany Kline

Concerned Citizen

۲۶۹

Amity Jordan

Concerned Citizen

۲۷۰

Sophia Cherribi

Emory University- Student

۲۷۱

Sontai-Blu Boyd

Auburn University- Student

۲۷۲

Nikita Patel

University of Georgia- Student

۲۷۳

Cheryl Mack

HR Manager

۲۷۴

Cheyenne Perkins

Nanny

۲۷۵

Shanal Wallace

Stay at Home Mom

۲۷۶

Kathy Horton

Concerned Citizen

۲۷۷

Lindsay Graham

Concerned Citizen

۲۷۸

Edward Butler

Concerned Citizen

۲۷۹

Leslie Parker

Concerned Citizen

۲۸۰

Marty Parker

Concerned Citizen

۲۸۱

Jessyca Sexton

Housekeeping Manager

۲۸۲

Kelly Sexton

Customer Service Representative

۲۸۳

Jacquie St James

Concerned Citizen

۲۸۴

Doug St James

Concerned Citizen

۲۸۵

Nan Kemberling

Celloist

۲۸۶

William Dewberry

Receptionist

۲۸۷

Bradley Herring

Graphic Designer

۲۸۸

Jason Wolf

Concerned Citizen

۲۸۹

Elena Wolf

Veterinary Technician

۲۹۰

Cody Kolodziejski

Security Officer

۲۹۱

Nicole Parks

CNN

۲۹۲

Jill Roberts

Loan Officer

۲۹۳

Mark Mac Nonia

Retired Military- US Army

۲۹۴

Karen Gildea

Veterinary Assistant

۲۹۵

John Miller

Fullerton College- Student

۲۹۶

Ishika Muchhal

California Institute of the Arts- Student

۲۹۷

Daniella Silva

California Institute of the Arts- Student

۲۹۸

Charles Todd

Paramedic

۲۹۹

Shana Pau

Graduate Student

۳۰۰

Mickey Rich

Production Lighting Technician

۳۰۱

Robbie Astrove

Dekalb County Parks Department- Preserve Manager

۳۰۲

Never Cheng

Material Handler

۳۰۳

April Clark

Student

۳۰۴

Ben Wise

Student

۳۰۵

Arina Reid Martin

Student

۳۰۶

Seraj Paramanu

University of Pennsylvania- Student

۳۰۷

Hope Davis

Concerned Citizen

۳۰۸

Katie Sief

Student

۳۰۹

Promise Jollah

Student

۳۱۰

Kimberly Xiomara

Student

۳۱۱

Bradley Swanson

Concerned Citizen

۳۱۲

Skylar Rosenberg

Concerned Citizen

۳۱۳

Eliza Boyanton

Concerned Citizen

۳۱۴

Paige Lord

Concerned Citizen

۳۱۵

Shraddha Bhutiyani

Student

۳۱۶

Lucy Robert

Concerned Citizen

۳۱۷

Horeb Berhane

Student

۳۱۸

Kathleen Hoover

University of Georgia- Student

۳۱۹

Kathy Do

Concerned Citizen

۳۲۰

Wyne Kelly

Concerned Citizen

۳۲۱

Devonna Blue

Concerned Citizen

۳۲۲

Gabrielle Stearns

Student

۳۲۳

Sophia Haggray

Student

۳۲۴

Mary Kathryn Evans

Georgia Tech University- Student

۳۲۵

Caroline Mitchell

Student

۳۲۶

Abigail Mchoul

Student

۳۲۷

Andreanna Kitas

Student

۳۲۸

Sirriana Blanca

Student

۳۲۹

Leah Thomas

Emerson College- Student

۳۳۰

Emily Perulero

Student

۳۳۱

Virginia Van Pelt

University if Georgia- Student

۳۳۲

Rachael Doran

Student

۳۳۳

Ali Coulter

Student

۳۳۴

Lily Kersh

Student

۳۳۵

Evren Basaran

Student

۳۳۶

Kelsey Rios

Student

۳۳۷

Ellie Majdancic

Student

۳۳۸

Miraal Siddiqui

Student

۳۳۹

Maria Fernanda

Student

۳۴۰

Kris Drew

Concerned Citizen

۳۴۱

Paris Malakian

Concerned Citizen

۳۴۲

Maria Rampaly

Student

۳۴۳

Dylan Butcher

Student

۳۴۴

Jessic Lac

University of Georgia- Student

۳۴۵

Jessica Thompson

University of Georgia- Student

۳۴۶

Avery Godwin

Concerned Citizen

۳۴۷

Sophie Dupont

Concerned Citizen

۳۴۸

Christina Garcia-Corrales

Concerned Citizen

۳۴۹

Camille Renee

Concerned Citizen

۳۵۰

Sebastian Mendez

Concerned Citizen

۳۵۱

Jim Salisbury

Student

۳۵۲

Ella’s Hinton

Concerned Citizen

۳۵۳

Bryan Yan

University of Pennsylvania- Student

۳۵۴

Aly Ramirez

Student

۳۵۵

Grace McGrail

Student

۳۵۶

Iris Wickham

Emory University- Student

۳۵۷

Amarillis Cano

Concerned Citizen

۳۵۸

Delaney Kolbensvik

Concerned Citizen

۳۵۹

Hasti Bakian

California Institute of the Arts- Student

۳۶۰

Emily Barber

Concerned Citizen

۳۶۱

Lee Creel

Concerned Citizen

۳۶۲

Christina Maria

Concerned Citizen

۳۶۳

Ashley Garcia

Concerned Citizen

۳۶۴

Annie Arditi

University of Pennsylvania- Student

۳۶۵

Mansi Patel

Georgia State University- Student

۳۶۶

Anna Motel

Concerned Citizen

۳۶۷

Sophia Mwaisela

University of Pennsylvania- Student

۳۶۸

Rachael Hedrick

Biologist/ Veteran Assistant

۳۶۹

Vyvyan Hughes

Neon Designer/ Film Industry Vendor

۳۷۰

Laura Crouse

Wildlife Rehabilitator

۳۷۱

Jason Morexraft

CFO

۳۷۲

Caroline Kulinski

Voice Coach

۳۷۳

Christopher Kulinski

Auto Trader- Corporate Vice President

۳۷۴

Louis Gonzalez

Scientist

۳۷۵

Ramon Rodriguez

Truck Driver

۳۷۶

Neal Mattews

Concerned Citizen

۳۷۷

Suzanne Matthews

Concerned Citizen

۳۷۸

Erin Feichtner Easterwood

Water Biologist

۳۷۹

Colin Arrowood

Georgia State University- PhD Student

۳۸۰

Robert Houshel Jr

Canine Behavioral Specialist

۳۸۱

Emily Sprague

Veterinary Technician

۳۸۲

Diana Sadeghi

High School Student

۳۸۳

Robin Kabodvand

High School Student

۳۸۴

Mariela Marckioli

Assistant Vice President/ Money Service Business Bank
Officer

۳۸۵

Leah Giammarva

Gwinnett Technical College- Student

۳۸۶

Amanda Lee Atkins

Concerned Citizen

۳۸۷

Kristina Strane

Executive Assistant

۳۸۸

Jody Deweese

Retired Police Officer

۳۸۹

Rachael Rarick

Montessori School Teacher

۳۹۰

Christy McMichael Reeves

Wildlife Rehabilitator

۳۹۱

Annelise Wilson

Doggy Daycare Attendant/ Kennel Technician

۳۹۲

Alinejad, Masih

Journalist and Founder of the White Wednesdays Campaign

۳۹۳

Namita Money

Organizer

۳۹۴

Elena Wolf

Mother and Preschool Teacher

۳۹۵

Peter Mawhinney

Concerned Citizen

۳۹۶

Andrea McGee

Concerned Citizen

۳۹۷

Dustin Johnson

Concerned Citizen

۳۹۸

Mojdeh Bakhtiary

Real Estate Agent

۳۹۹

Patti Fridriksson

Truck Driver

۴۰۰

Merril Thomas

Lead Foreman

۴۰۱

Jo Bolen

Behavioral Therapist

۴۰۲

Jade Johnson

Concerned Citizen

۴۰۳

Adele Harris

Concerned Citizen                                                                                                                                                                                                         

۴۰۴

Sarah Kelley

Concerned Citizen

۴۰۵

Kayla McGee

Concerned Citizen

۴۰۶

Inga Masic

Concerned Citizen

۴۰۷

Adriana Stivers

Veterinary Technician

۴۰۸

Kai Williams

IWRC- Executive Director

۴۰۹

Eric Rion

Concerned Citizen

۴۱۰

Crissy Rion

Concerned Citizen

۴۱۱

Martha Watts

Concerned Citizen

۴۱۲

Michaela Owen

Concerned Citizen

۴۱۳

Daniel Johnson

Concerned Citizen

۴۱۴

Beverly Feng

University of Pennsylvania- Student

۴۱۵

Molly Malloy

Concerned Citizen

۴۱۶

Jake Holt

Concerned Citizen

۴۱۷

Gracie Ellet

Virginal Tech- Student

۴۱۸

Leah Shankman

Concerned Citizen

۴۱۹

Ella Floyd

Concerned Citizen

۴۲۰

Amanda Halbert

Concerned Citizen

۴۲۱

Talia Coopersmith

University of Pennsylvania- Student

۴۲۲

Emily Zhou

Georgia Tech University- Student

۴۲۳

Siya Patel

Concerned Citizen

۴۲۴

Karmen Pletikosic

Concerned Citizen

۴۲۵

Inaara Jadavji

Concerned Citizen

۴۲۶

Lex Schultz

Yale University- Student

۴۲۷

Kelsey Alexander

Concerned Citizen

۴۲۸

Ann Richmond

Concerned Citizen

۴۲۹

Hlina Kiros

University of Georgia- Student

۴۳۰

Zoe Skeeling

Concerned Citizen

۴۳۱

Eloa Noir

Concerned Citizen

۴۳۲

Katie Lowe

Concerned Citizen

۴۳۳

Abby Thien

Georgia Tech University- Student

۴۳۴

Deanna Moyer

Concerned Citizen

۴۳۵

Nick Williams

Concerned Citizen

۴۳۶

Siya Pun

Concerned Citizen

۴۳۷

Emily Marie Roth

Trees Atlanta- Arbor Specialist

۴۳۸

Laura Claire

Concerned Citizen

۴۳۹

Jessica Sanders

Concerned Citizen

۴۴۰

Marie Dietz

Concerned Citizen

۴۴۱

Cathrine Nolan

Science Teacher

۴۴۲

Mieshia Conway

Concerned Citizen

۴۴۳

Jessica Lynn McKee

Concerned Citizen

۴۴۴

Kevin Hogan

Environmental Compliance Specialist

۴۴۵

Rebecca Perry

School Teacher

۴۴۶

Sarah Robles

Concerned Citizen

۴۴۷

Jennifer Edenfield

Claims Adjuster/ Nursing/ Paralegal

۴۴۸

Zuntashe Nicole Kennedy

Concerned Citizen

۴۴۹

Jennifer Chen

Technology Consultant

۴۵۰

Miles Davis

Concerned Citizen

۴۵۱

Graham Yoder

Production Props

۴۵۲

Claire Ginnane

University of Georgia- Veterinary Student

۴۵۳

Wesley Shepherd

Cook

۴۵۴

Natalia Schuler

Academy of the Oaks- High School Student

۴۵۵

Jennifer Jarvis

Baldwin Wallace University- Student

۴۵۶

Isabella Salahshoor

UC Riverside- Student

۴۵۷

Simon Jo Martin

UC San Diego- Student

۴۵۸

Connor Fitzmaurice

California Institute of the Arts- Student

۴۵۹

Analise Torres

California Institute of the Arts- Student

۴۶۰

Carter James

Berkley College of Music- Student

۴۶۱

Karina Osbourne

Woodbridge High School- High School Student

۴۶۲

Sophia Van Everyhall

California Institute of the Arts- Student

۴۶۳

Sydney Michele Castiglione

Drake University- Student

۴۶۴

Rose Sayers

California Institute of the Arts- Student

۴۶۵

Chloe Belle

California Institute of the Arts- Student

۴۶۶

Paige Van Conant

California Institute of the Arts- Student

۴۶۷

Perry Goeders

California Institute of the Arts- Student

۴۶۸

Kaia Mulunba

California Institute of the Arts- Student

۴۶۹

Madison Dehghi

Cal State Long Beach- Student

۴۷۰

Tyler Sanders

California Institute of the Arts- Student

۴۷۱

Jade Robinson

California Institute of the Arts- Student

۴۷۲

Kylie Christensen

Cypress College- Student

۴۷۳

Chloe Jane Reyes

Fullerton College- Student

۴۷۴

Matthew Hakel

Mont Claire State University- Student

۴۷۵

Breanna Bowra

California Institute of the Arts- Student

۴۷۶

Vahid Daneshmand

Concerned Iranian Citizen

۴۷۷

Sajjad Eslamkhah

Concerned Iranian Citizen

۴۷۸

Jordan Williams

Concerned Citizen

۴۷۹

Amanda Godoy

Azusa Pacific University- Student

۴۸۰

Bayla Forman

University of Washington- Student

۴۸۱

Selene Klasner

University of Southern California- Student

۴۸۲

Jules Mara

California Institute of the Arts- Student

۴۸۳

Sean Hefner

Cal State Fullerton- Student

۴۸۴

Caitlin Abadir- Mullally

California Institute of the Arts- Student

۴۸۵

Iman Amini

Pace University- Student

۴۸۶

Gisou Sarbav

Concerned Canadian Citizen

۴۸۷

Olivia Mitchell

Concerned London Citizen

۴۸۸

Lauren Sage Browning

California Institute of the Arts- Student

۴۸۹

Emmanuel Madera

Fullerton College- Student

۴۹۰

Lydia Filippini

Cal State Fullerton- Student

۴۹۱

Sophia Rahaniotis

California Institute of the Arts- Student

۴۹۲

Rachael Edelstein

California Institute of the Arts- Student

۴۹۳

Emerson Bualat

California Institute of the Arts- Student

۴۹۴

Nikki Eman

Environmentalist

۴۹۵

Makenzie Kimura

Warner Pacific University- Student

۴۹۶

Angelique Hamilton

Barista

۴۹۷

Lou Lou Adora

Woodrow High School- High School Student

۴۹۸

Jeannette Srinivasan

California Institute of the Arts- Student

۴۹۹

Brandon Burns

Cal State Fullerton- Student

۵۰۰

McKenna Brennon

University of Cincinnati- Student

۵۰۱

Harry Golby

California Institute of the Arts- Student

۵۰۲

Danesh Naghibzad

California Institute of the Arts- Student

۵۰۳

Carolyn Renee Avenger

California Institute of the Arts- Student

۵۰۴

Jordan Lotts

EMT

۵۰۵

Kylie Grogan

Actress

۵۰۶

Maia Larom

California Institute of the Arts- Student

۵۰۷

Pablo de Larranaga

California Institute of the Arts- Student

۵۰۸

Gabe Rivas

California Institute of the Arts- Student

۵۰۹

Danielle Silva

California Institute of the Arts- Student

۵۱۰

Ishika Muchhal

California Institute of the Arts- Student

۵۱۱

John Miller

Fullerton College

۵۱۲

Alex Grant

California Institute of the Arts- Student

۵۱۳

Nina Hosseinzadeh

California Institute of the Arts- Student/ Actress

۵۱۴

Lauren Baker

Actress

۵۱۵

Krista Eliot

American Musical and Dramatic Academy- Student

۵۱۶

Natalie D’Amico

California Institute of the Arts- Student

۵۱۷

Emonni X

Concerned Citizen

۵۱۸

Olivia Mcknown

Connecticut College- Student

۵۱۹

Sophia Gabrinetti

California Institute of the Arts- Student

۵۲۰

Hasti West

Hair Stylist

۵۲۱

Shaden Ahadi

Fullerton College- Student

۵۲۲

Niki Tavakoli

University of Southern California- Graduate Student/ STEM
Center Assistant USC School of Engineering

۵۲۳

Michaela Brown

Pace University- Student

۵۲۴

Clare Morrissey

California Institute of the Arts- Student

۵۲۵

Michael Chen

California Institute of the Arts- Student

۵۲۶

Caleigh Lozito

Actress

۵۲۷

Brook Tillman

California Institute of the Arts- Student

۵۲۸

Samantha Solis

Fullerton College- Student

۵۲۹

Kristi Gundhus

Azusa Pacific University- Student

۵۳۰

Oscar Falcon

California Institute of the Arts- Student

۵۳۱

Paris Sarbav

Canadian High School Student

۵۳۲

Hunter Abul

California Institute of the Arts- Student

۵۳۳

Mikayla Nance

Pace University- Student

۵۳۴

Taylor Medina

Cal State Fullerton- Student

۵۳۵

Amelia Whitney

California Institute of the Arts- Student

۵۳۶

August Gray Gall

California Institute of the Arts- Student

۵۳۷

Bayleigh Woodrow

University of Southern California Channel Islands- Student

۵۳۸

Keith Ahistrom

Fullerton College- Student

۵۳۹

Aidan Nicholas

Concerned London Citizen

۵۴۰

Tony Torrico

California Institute of the Arts- Student

۵۴۱

Rachael Bailey

University of California Irvine- Student

۵۴۲

Madi Thoele

California Institute of the Arts- Student

۵۴۳

Cierra Merriman

Brandman University- Student

۵۴۴

Melanie Tanaka

Boston Conservatory- Student

۵۴۵

Yunni Lin

California Institute of the Arts- Student

۵۴۶

Diana Esparza

Concerned Citizen

۵۴۷

Aron Rudich

Dartmouth College- Student

۵۴۸

Nick Wynn

Concerned Citizen

۵۴۹

Jesse Steedman

Concerned Citizen

۵۵۰

Christopher Dunlap

Concerned Citizen

۵۵۱

Cienna Newett

California Institute of the Arts- Student

۵۵۲

Margaret Gill

UC Irvine

۵۵۳

Fiona Rose

California Institute of Arts-Student

۵۵۴

Denise Chacanaca

UCSC

۵۵۵

Rhyan Belanger

UCI

۵۵۶

Alyssa Gines

San Diego State University

۵۵۷

Ryann Ur

Concerned Citizen

۵۵۸

Ariana Bakian

Cal State Long Beach- Student

۵۵۹

Zeni Hyden

California Institute of Arts-Student

۵۶۰

Sophia Papadopoulos

LMU

۵۶۱

Hanna R. Thiel

Concerned Citizen

۵۶۲

Brent Charles

California Institute of Arts-Student

۵۶۳

Antonia Cruz-Kent

California Institute of Arts-Student

۵۶۴

Ariella Schultz

Haverford College

۵۶۵

Sophie Protanl

Connecticut College

۵۶۶

Alex Landavazo

Concerned Citizen

۵۶۷

Katharine Means

California Institute of Arts

۵۶۸

Karina Majewski

California Institute of Arts

۵۶۹

Armita Mirkarimi

Woodbridge High School Student

۵۷۰

Shy Spiegel

California Institute of Arts

۵۷۱

May Kosten

Connecticut College

۵۷۲

Lauren Louis

Cal State Fullerton- Student

۵۷۳

Natasha Rouchon

Cal State Long Beach- Student

۵۷۴

Takoda Barraza

California Institute of Arts-Student

۵۷۵

Lauren Ayala

Concerned Citizen

۵۷۶

Alexa Rouchan

California Institute of Arts-Student

۵۷۷

Jordan Foley

California Institute of Arts-Student

۵۷۸

Symone Holmes

California Institute of Arts-Student

۵۷۹

Emma Anberg

Concerned Citizen

۵۸۰

Solomon Jackson-Hardy

New York University (NYU)

۵۸۱

Ryan Parsa

Concerned Citizen

۵۸۲

Summer Vick

Student

۵۸۳

Jamil Bashir

Artist/ Retail Sales

۵۸۴

Christopher Mack

Athletic Trainer

۵۸۵

Danielle Sereno

Concerned Citizen

۵۸۶

Suzanne Moncrief

Concerned Citizen

۵۸۷

Randy Taylor

Concerned Citizen

۵۸۸

Kristina Warren

Project Delivery Lead for Privacy Software Firm

۵۸۹

Roberto Shawn Hoover

Attorney

۵۹۰

Yashar Faturachi

Concerned Citizen

۵۹۱

Carolyn Humphreys

Concerned Citizen

۵۹۲

Carolina Kreysa

Retired Social Worker

۵۹۳

Megan Maloney

Nursing School Student

۵۹۴

Ricky Beigh

Restaurant Server

۵۹۵

Savannah Coneys

Restaurant Server

۵۹۶

Neema tavakolian

Restaurant Server

۵۹۷

Julian Bray

Restaurant Server

۵۹۸

Sam Slappey

Concerned Citizen

۵۹۹

Kia Lally

Concerned Citizen

۶۰۰

Tim Steel

Concerned Citizen

۶۰۱

Luis Puerta

Concerned Citizen

۶۰۲

Joe Jones

Concerned Citizen

۶۰۳

Addy Delean

IBM

۶۰۴

Doug Hart

Ecologist

۶۰۵

Anna Reed

Nursing School Student

۶۰۶

Alace Fraley

Bartender

۶۰۷

Kimberly Barco

Model

۶۰۸

Aubre Doernberg

Concerned Citizen

۶۰۹

Saffiyah Belen

Grad School Student

۶۱۰

Tori Pateuk

Cienna Sales Representative

۶۱۱

Brett Grauss

Oncology Medical Assistant Sales Rep

۶۱۲

Samantha James

Teacher

۶۱۳

Mary Lee Palmer

Photographer

۶۱۴

Colin McCroy

Recruiter

۶۱۵

Luke James

Concerned Citizen

۶۱۶

Beth Treschitta

Concerned Citizen

۶۱۷

Austin Erickson

۴۰۱K Sales Rep

۶۱۸

Meghan Proctor

Flight Attendant

۶۱۹

Alexis Ledesma

Mother

۶۲۰

Lauren Riggens

Georgia Pacific

۶۲۱

Julia Sparks

Concerned Citizen

۶۲۲

James Clerveau

Financial Analyst

۶۲۳

Katherine Zakharova

Guest Experience Services at the Marriott

۶۲۴

Marina Christine

ZooKeeper

۶۲۵

Richa Bhardwaj

Model

۶۲۶

Bergen Aughey

Contract Supervisor at Insight Global

۶۲۷

Monireh Baradarsn Khosroshahi 
 

Writer and Human Rights Activist

 

                                           

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)