حاشیه های مناظره به قلم حسین نقاشی: ۱ – یکی از بدترین حریفان مناظره ای در سالهای اخیر را تجربه کردم. هر دو بزرگوار که قرار بود یکی از حامیان مشایی باشد و دیگری از جبهه پایداری، از اطلاعات سیاسی ضعیفی برخوردار بودند و گویی یا اطلاعات لازم را ندارند یا به عمد دروغ می گویند. مشمئزکننده ترین بخش ماجرا جایی بود که میرزایی پور(نفر سمت راست مجری) گفت نه زندانی سیاسی داریم و نه دانشجوی دربند و نه…
(۲)فضای سالن ملتهب بود. دانشجویان معترض به وضع موجود(از طیف های مختلف) به شدت با اندک دانشجویان بسیجی حاضر در ردیف های اول برخوردار لفظی و گاه فیزیکی داشتند.این در حالی بود که ما بالای سن در حال مشاهده این صحنه بودیم. بارها سخنان حامیان احمدی نژاد(اصولگرایان) با “هو” کردن و اعتراض دانشجویان معترض مواجه می شد.همانجا گفتن که دلیل عمده این رفتارهای عصبی این طیف از دانشجویان اولا سخنان غیرواقعی طرف های اصولگرا و ثانیا رفتارهای چکشی ریاست دانشگاه و نیروهای بیرونی با فعالان این دانشگاه است.
(۳)یکی نقاط تلخ این مناظره حضور “محمدحنیف ستاریان”، از اعضای انجمن دولت ساخته پلی تکنیک بود.بالای سن آمد و خطاب به من حرفهایی زد که نقطه ثقلش اشاره ای به دیدارمان در سال ۱۳۸۶ بود و دیگری تیکه پرانی به من به واسطه هم تشکیلاتی بودن با آقای “ایمان ملکا”!
با تیکه پرانی گفت: سلام به شما دوست هم تشکیلاتی تان آقای ایمان ملکا که همکنون در روزنامه ایران هستند! قصدش زدن انجمن اسلامی تهران بود. همانجا قاطعا به او خاطره سال ۱۳۸۶ و نوع برخوردم با وی و آقای انسانی را یادآور شدم و در مورد آن آقای ملکا هم گفتم که اشتباه یک نفر را نمی شود به پای یک مجموعه پر قدمت و سربلند، چون انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران و ادوار آن نوشت. فقط خواستم بگویم یک نفر کاری می کند باعث می شود که چه دهان های گشاد و سرهای بی مغزی دهان به یاوه گویی باز کنند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com