شما رو نمیدونم اما من که سرم چند روزه بلنده. با افتخار و در حالی که بادی از سر غرور به غبغب انداختم توی خیابونای ایتالیا قدم میزنم و با افتخار فریاد میزنم که من از همون کشوری اومدم که سپاهِ پاسدارانش “مستعان” رو ساخته . همون کشوری که بعد از رسانه ای شدن خبر ساخت این دستگاه محیرالعقول به گواه خود سپاه (که هیچ وقت دروغ نگفته و نمیگه و نخواهد گفت ) نماینده های تمام کشورهای جهان از غرب تا شرق ، از شمال تا جنوب و از جنوب شرقی تا شمال غربی پشت مرزهای کشور با چمدونهای دلار صف کشیدند تا شاید بتونند صاحب حتی یکی از این دستگاهها بشن . راستش من خودم که درگیر فخر فروشی به این ایتالیایی های “مستعان ندار” بودم و ندیدم اما شنیدم که نماینده های کشورهای غربی حتی تضرع میکردند برای گرفتن یکی از این دستگاهها . از رمز و راز پیچیده ی این دستگاه ، طبیعتا مغز محدود و هوش معیوب دانشمندان غربی و البته من سر در نمیاریم اما خلاصه اش اینه که دو تا ویروس گذاشتن داخل دستگاه و اونها رو اونقدر علیه هم تحریک کردن و حرف از این گرفتن و به اون بردن که حسابی با هم کارد و پنیر شدن و بالاخره شدن دو قطب مقابل هم . به زبون ساده تر دو تا ویروس کرونا در دستگاه هستند که به خون هم تشنه اند . این دستگاه یک آنتن هم داره که به طرز عجیب و باورنکردنی هر وقت به یک ادم کرونایی یا یک جای کرونایی میرسه یهو داد میزنه : ” یا صاحبنا ، با استعانت از فرموده ی رهبر معظم انقلاب که امسال را سال جهش تولید نامیدند و با تکیه بر توانایی های نیروهای ولایی و بسیجی این محل (یا شخص) را کرونایی اعلام میدارم ” .
میگن این آنتن با سوء استفاده از اختلاف دو تا ویروس داخل دستگاه یک کاری میکنه که محل اختفای کروناها کشف میشه . باور بفرمائید اخبار موثق دارم که از زمانی که خبر این دستاورد به گوش دانشمندا و مخترعین غربی رسیده ، یک به یک ، گاهی دو تا دوتا و بعضی وقتها هم گروهی نشستن و خاله بازی میکنند و میگن عرصه ی علم و اختراع دیگه جولانگه مورهایی مثل ما نیست .
شماها رو نمیدونم اما من سرم چند روزه بلنده و چند روزه هر بدبختی و فلاکت و بی آبرویی که در ۴۰ سال گذشته به سرم اومده بود رو فراموش کردم و مدام در حال افتخار کردنم . سرم رو بلند کردم و با بادی توی غبغب تو خیابون های ایتالیا قدم میزنم و میگم من از همون کشوری اومدم که هر چند ۴۰ سال نظام و سپاهش دزدیدن و خوردند و بردند و کشتند، اما عوضش الان بهمون “مستعان” دادند . یک اَبَر اختراع که تا ابد سرموم بابتش بلنده.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)