NNS ROJ: برای بار دوم رانندگان تاکسی در سنندج دست به اعتصاب زده و از ارائه خدمات به شهروندان خودداری کردند.

بر اساس گزارش رسیده به پایگاه خبری- تحلیلی روز (NNS ROJ) ظهر امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت، تعداد زیادی از رانندگان تاکسی در اقدامی هماهنگ با خاموش کردن خودروهای خود و عدم ارائه خدمات به شهروندان به وضعیت معیشتی خود و کم بودن کرایه تاکسی در این شهر اعتراض کردند.

این گزارش می افزاید اعتصاب رانندگان تاکسی راس ساعت ۱۰ با خاموش کردن خودرو در مسیر میدان انقلاب به میدان آزادی و خیابان فردوسی شروع شده و تا ساعت ۱۲ ظهر ادامه یافته بوده است.

در پی اعتراض تاکسی داران سنندج نیروهای امنیتی مبادرت به فیلم برداری از آنان کرده و با دادن هشدار از آنان خواسته بودند به حرکت اعتراضی خود پایان دهند.

همچنین افسران راهنمایی و رانندگی همه رانندگان اعتصابی را ۵۰ هزار تومان جریمه کرده و پلاک و مدارک تعداد قابل توجهی از رانندگان را ضبط کرده و با خود برده اند.

معترضین پیش از دست زدن به اعتصاب مشکلات خود را با مسئولین سازمن تاکسی رانی و مسئولان شهرداری سنندج مطرح کرده و از آنان خواسته بودند تا به مشکلات آنان رسیدگی شود.

شایان ذکر است که این بار دومی است که رانندگان تاکسی در سنندج دست به اعتصاب می زنند، بهمن ماه گذشته نیز اعتراضی مشابه را صورت داده بودند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com