▪️ دکتر مصطفی سیدمیررمضانی دستیار روانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

▪️ امشب ساعت ۲۰:۳۰ وزیر بهداشت با رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور جلسه خواهد داشت و اعلام خواهد کرد با تشکیل ۳۰۰ هزار اکیپ در سراسر کشور، به خانۀ تک تک مردم خواهند رفت و کرونا را شکست خواهند داد.

▪️ هشدار می‌دهم که این کار نه تنها به معنی شکست کرونا نیست، بلکه موجب افتادن در دام آن است. گویا جناب وزیر ویروس کرونا را با باکتری سل اشتباه گرفته‌اند. کرونا ویروسی با قابلیت انتقال بسیار زیاد است، و بهترین راه مبارزه با آن آموزش عمومی و رصد سیستماتیک بیماران و نزدیکان آنهاست.

▪️ اکیپ‌های خانه به خانه ممکن است مانند بمب‌های خوشه‌ای ویروس را از ناقلین گرفته و توسط لباس و تجهیزات خود از خانه‌ای به خانۀ دیگر و یا حتی خانه و خانواده و دوستان خودشان منتقل کنند، و این فاجعه‌ای بزرگ رقم خواهد زد.

از هر یک از مسئولین که پیام مرا می‌خوانند تقاضا دارم این هشدار را به جناب وزیر برسانند. در غیر این صورت به تمام دوستان و اقوامم پیشنهاد می‌کنم درب خانه را به روی این اکیپ‌ها باز نکنند، و از همکارانم می‌خواهم در این طرح فرمایشی و فرسایشی مشارکت ننمایند.

*********

 اعتراض پرستاران به نبود عدالت در حقوقهای پرداختی به آنها

*******

عملیات “سرکوب” کرونا!

▪️ذهنیت سرکوب بطور رسمی به این شکل بیرون می‌زند. جمهوری اسلامی ایران هیچ نوع عملیاتی جز سرکوب بلد نیست حالا چه اعتراضات مردمی باشد یا مقابله با یک ویروس اپیدمیک.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)