جناب آقای محمد جعفر منتظری،رئیس دیوان عدالت اداری کشور در گردهمایی با مسئولان حقوقی نهادهای دولتی،گفته است:«متاسفانه داریم کسانی که به دنبال این هستند آقایی کارمند یا مسئول بوده، برایش دوربین مخفی و شنود بگذارند، مامور قرار دهند و اطلاعاتی و معلوماتی را از این و آن به دست بیاورند و این را در اذهان عمومی و بین مردم بکشانند»
.اینهم لینک سخنانش:
http://www.rahesabz.net/story/69478/
به ایشان عرض می کنم:
گفت ادب از که آموختی گفت:از وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران.
کاری که  «واجا»ازهمان آغاز تاسیس به بهانه حفظ نظام انجام داده و می دهد.تاالان که مثل خوره افتاده به جان خودشان.
الان درهرپست ومقام ومدیریت کشورسابقه اش رادرآوری می بینی راسش نیروی های واجا وامنیتی و سپاهی است.و لُمپن ونوچه ونوکیسه هایی که بواسطه آنان ظبقه روی طبقه برج ساختند و الان هم برای شکم گرسنه مردم اشک تمساح می ریزند!
من خودم سالهاپیش از واجا ومخابرات واداره آگاهی که با ترفند وفریب:«مزاحم تلفنی»مرا به اداره خودکشاندند بدلیل استراق سمع تلفنی شکایت به همین دیوان عدالت اداری بردم،اماترتیب اثر ندادند.
الان سالهاست که «واجا»ی جمهوری اسلامی در زندگیم سرک می کشد و «شنود»می کند.
همان وزارت اطلاعاتی که به قول فقیه عالقیدر آیت الله منتظری روی ساواک شاه را هم سفید کرده است.
من هم با تعلیم از یادداشت«حسین شریتعمداری»،مدیرمسئول«روزنامه کیهان»در عنوان «حسین پیاده»که در زندان شاه چگونه با بازجو وساواکی ها  برخورد می کرد،یک پیام ضبط شده را هرروز برایشان تکرارمی کنم .تاکارمندان«شنود»که نان شب شان از این راه است و شیفت به شیفت کارمنئان عوض می کنند بشنوند و  و حالشو ببرند.
گفت ادب از که آموختی گفت از بازجو،مخصوصاآن بازجوهایی که زن سعید امامی وهمقطاران خودشان  را بازجویی می کردند.
هم چنیین نگاه  کنید به یادداشت های اینجانب با عناوین:
«واجا»
http://mahkame2.wordpress.com/2011/08/30/
«شنود»
http://mahkame2.wordpress.com/2011/08/18
« کانالیزه شدن کاریزماتیک های آنالیز شده»

http://mahkame2.wordpress.com/2011/12/17
بعد از تحریر:
این هم بعدا یادم آمد که  اضافه  می کنم:
فیلم به رنگ ارغوان نمونه اش.شاید حاتمی کیامی خواسته همین رابگوید .دراین فیلم مامور واجا دوربین را  گذاشته توی یک خانه  و۲۴ ساعت آن دختردانشجو را کنترل می کند.البته توی فیلم مجبورند دخترراباحجاب نشان دهند.وجالب تراین است که طرف تمام گزارشاتش را با هوال فلان و هوال بهمان ارسال می کند وازخودش هم آنچنان امامزاده ای می سازد که پیامبر خدا هم کم می آورد.امثال این افراد،که یکی اش هم همین آقای مشایی است وقرار است رئیس جمهورشود همگی الان از رجال فرهیخته هستند!!
لینک «حاج آقا»  را هم دنبال کنید:
http://mahkame2.wordpress.com/2009/08/13/
محمد شوری
منبع:
http://www.facebook.com/mohammad.shorijeze

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com