ماف نیوز: نیروهای امنیتی در شهرستان اشنویه یک شهروند به نام عبدالرحمن کردی را به دلایل نامعلومی بازداشت کردند. همزمان برادر وی به نام محمد اقبال کردی هم که روز ۵ شهریورماه بازداشت شده بود، پس از اتمام بازجوییها با تودیع وثیقه موقتا آزاد شده است.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، روز سه‌شنبه ۲۱ آبان‌ماه ۱۳۹۸، “عبدالرحمن کردی” فرزند عبدالقادر از اهالی شهر نالوس از توابع اشنویه توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شد.

تلگرام ماف نیوز
علیرغم پیگیریهای خانواده‌‌ی عبدالرحمن کردی، هنوز اطلاع دقیقی در رابطه با علت بازداشت و محل نگه‌داری‌اش به دست نیامده است.

همزمان برادر وی به نام “محمد اقبال کردی” که روز سه‌شنبه ۵ شهریورماه توسط نیروهای سپاه پاسداران بازداشت بود، پس از اتمام بازجوییها با تودیع وثیقه به صورت موقت آزاد شده است.

عبدالرحمن کردی


محمد اقبال کردی


+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com