ابراهیم فیاض، جامعه شناس اصولگرا گفته:

برگزاری همایش برای آموزش مهارت‌های زندگی چندهمسری، بهت‌آورتر از آن بود که در نگاه اول قابل باور باشد، اما وقتی ثابت شد که واقعا موسسه‌ای در قم قصد برپایی چنین برنامه‌ای را دارد و مدیر آن هم در مصاحبه با خبرگزاری‌ها از رویکرد خود دفاع می‌کند، شاهد واکنش شدید جامعه به این موضوع بودیم.

وی تصریح کرد: «این رویه زمینه ساز اشاعه فحشا در جامعه است. همین آقایان با صیغه‌هایی که در قم کردند این شهر را پر از فاحشه کردند. دخترانی که صیغه آقایان شده‌اند فکر می‌کنند که چرا پول درنیاورند. امروز می‌بینیم که ردیف چهارتا، چهارتا کنار خیابان‌های قم می‌ایستند، آن هم با حجاب کامل. چند شب قبل ماشین خود من در قم خراب شد و دیدم که فاحشه با چارد و مقعنه و حجاب کامل به ماشین چسبیده بود.» .

وبسایت “دیدار” که خود را “رسانه مستقل خبری تحلیلی حوزه اجتماعی” می‌نامد گزارشی میدانی از زنان تن‌فروش منتشر کرد.

در این گزارش از جمله با دختران جوانی گفت‌وگو شده است که از ۱۳ سالگی به تن‌فروشی وادار شده‌اند. “دیدار” می‌نویسد: «با افزایش فقر مالی، فحشا نیز افزایش می‌یابد و بازار عرضه و تقاضای تن‌فروشی هر روز رشد صعودی دارد.» .

واقعیت این است که برای این درد‌ها به آسانی نمی شود شرحی نوشت. آنچه که پر واضح است، نقش مهم حکومت جمهوری اسلامی در این فلاکتِ بی انتهاست

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com