ماف نیوز: یک شهروند از اهالی شهرستان دیواندره که روز ۲۱ شهریور از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شده بود، به یکی از بازداشتگاههای قرارگاه سپاه در سنندج منتقل شد.

به گزارش مرکز دموکراسی و حقوق بشر کردستان، “امیرمحمد خانی” از اهالی شهرستان دیواندره جهت بازجویی به قرارگاه شهرام‌فر در بلوار شبلی سنندج منتقل شده است. تا لحظه‌ی انتشار این خبر اطلاعی در رابطه با اتهامات مطروحه علیه وی به دست نیامده است.

امیرمحمد خانی

تلگرام ماف نیوز

او صبح روز پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۸، در محل سکونتش پس از ضبط وسایل شخصی از جمله کامپیوترش از سوی نیروهای سپاه پاسداران بازداشت شده بود.

امیرمحمد خانی فروشگاه لوازم‌التحریر دارد و عضو هیات کوهنوردی دیواندره می‌باشد.

همزمان با بازداشت وی، در همان روز یک شهروند به نام “فاروق خانی” از اهالی روستای شریف‌آباد از توابع دیواندره به اتهامات نامشخصی از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به محل نامعلومی منتقل شده است.

پیش از آن روز پنجشنبە ١٧ مرداد هم نیروهای امنیتی در شهرستان دیواندرە ”صدیق سیفی“ فرزند عطا را بازداشت و او به مکان نامعلومی منتقل کرده بودند. از آن زمان اطلاع دقیقی در رابطه با محل نگهداری‌اش به دست نیامده است.
+++++++++++++++++++
جهت همکاری با بخش فارسی ماف نیوز و یا به اطلاع رساندن موارد نقض حقوق بشری، میتوانید به تلگرام و یا ایمیل زیر پیام ارسال کنید:
info@mafnews.de

ارتباط با ادمین تلگرام:

https://t.me/mafnews2

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)