در این مقاله می‌خوانیم که چگونه از مرورگر تور روی اندروید استفاده کنیم. چگونه این مرورگر را روی موبایل اندرویدی نصب و اجرا کنیم. اما قبل از شروع مختصری به تور اشاره می‌کنیم.

اگر در مورد دارک وب یا وب تاریک شنیده‌اید، احتمال زیاد درباره مرورگر تور هم می‌دانید. از آنجاییکه تور یک شبکه گسترده داوطلبانه متشکل از صدها رله است، مرورگر تور به مرورگر پیازی معروف است. همین ویژگی لایه لایه بودن آن، ردیابی کاربران این مرورگر را برای دیگران سخت‌تر می‌کند.

کاربران با استفاده از مرورگر تور می‌توانند بدون افشا شدن IP و هویت آنلاینشان اینترنت را مرور کنند. مگر اینکه در وب‌سایتی با اطلاعات اصلی خودشان ثبت نام کرده باشند. همچنین بر اساس ویژگی‌هایی که تور فراهم کرده است، کاربران از این مرورگر برای عبور از فیلترینگ اینترنت نیز استفاده می‌کنند.

پروژه تور اخیرا اعلام کرد که اپلیکیشن رسمی مرورگر تور برای کاربران اندروید را در فروشگاه اپلیکیشن گوگل منتشر کرده است.  کاربران اندروید پیش‌تر به مرورگر تور از طریق نصب اپلکیشن oweb یا oebot دسترسی داشتند. در ادامه این مقاله امنیت آنلاین از وب‌سایت کنش‌تک می‌خوانیم که چگونه می‌توانیم مرورگر تور روی اندروید را نصب و از آن استفاده کنیم.

ادامه این مطلب را در لینک زیر بخوانید:

چگونه مرورگر تور را روی اندروید نصب کنیم؟

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com