عکس تزئینی، Image source

زمان زیادی از جرمزدایی رابطه میان دو همجنس توسط دیوان عالی هند نمی‌گذرد و همچنان ازدواج بین دو همجنس در این کشور تابو است. اما یک زوج لزبین در یک شهر کوچک با تمامی این فشارها مقابله می‌کنند. آنها ازدواج کردند!
ابهیلاشا ۲۵ ساله و دیپشیکها ۲۱ ساله که به تازگی از همسران خود جدا شده‌اند با یکدیگر ازدواج کرده‌اند. این دو از پنج سال قبل یکدیگر را می‌شناسند. اما مردم منطقه با ازدواج آنها موافق نیستند. خانواده آن دو نیز معتقدند که آنها درباره طبیعت رابطه خودشان نمی‌دانند و مخالف زندگی این زوج با هم هستند.
پدر ابهیلاشا به دویچه وله می‌گوید: «من چه می‌توانم بگویم؟ چیزی که باید میشد اتفاق افتاده. من به او گفتم اگر می‌خواهی چند روزی اینجا بمان. پس از آن، او باید می‌رفت.»
این ازدواج توسط مقامات ثبت رسمی نشده است. ابهیلاشا می‌گوید:«ما شغل و جایی برای زندگی می‌خواهیم، چرا که حتی خانواده‌هایمان نیز ما را حمایت نمی‌کنند.»

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com