بنی‌صدر صدارت


گفتگوی آقای بنی‌صدر و علی صدارت :مراجعه و درخواست “بدیل” وابسته. بدیل ولایت فقیه، ولایت عهد شاهنشاهی (ولیعهد!)، و ولایت وابستگان دیگر نیست.
پنجم آذر ۱۳۹۷ برابر با ۲۶ نوامبر ۲۰۱۸ دوشنبه
بدیل ولایت فقیه، ولایت عهد شاهنشاهی (ولیعهدی) نیست.
برای گذاری خشونت‌زدا از استبداد ولایت فقیه، جانشین کردن آن با استبداد و وابستگی، سرنوشت ما را از این هم بدتر خواهد کرد. بدیل واقعی استبداد حاکم بر ایران و ایرانیان، خود ما ایرانیان هستیم، وفاداران واقعی به ایران و ایرانیان با ثابت‌قدمی و استقامت و پایمردی در استقلال و عدم وابستگی و آزادی و حقوق‌مندی هستند که پاکی خود را طی چندین دهه به مردم دنیا ثابت کرده‌اند.
مراجعه و درخواست قدرتهای خارجی و وابستگان ایرانی، برای همکاری با «بدیل» وابسته، برای تشکیل شورای گذار،… کنگره (از نوع کنگرههایی که برای افغانستان و عراق و… ساختند) و جبهه، و… به ایرانیان وطن‌پرستی که همیشه در خط استقلال و آزادی و مردمسالاری استقامت کرده‌اند و با اعتماد به نفس فردی و با اعتماد به نفس ملی، بدیل واقعی استبداد شاه و شیخ را، خود مردم می‌دانند و نه قدرتهای خارجی و دست‌نشاندگانشان، و یا حتی نه کسانی که ادعای وطن‌پرستی خود را در مراجعه به قدرتها به صورت توهمی نمایان میکنند.
جالب است که بعضی از این وابستگان در راهروهای وزارت خارجه و کنگره امریکا پرسه می‌زنند و از شخصی مانند مک‌کین (که برای ایران، «بمب بمب بمب» تجویز می‌کرد) کسب دستور می‌کنند که با سپاه چه باید کرد! و از آنها مشروعیت گدایی میکنند که به ،آنها گوشه چشمی نمایان کنند.
ولی این در حالی است که به ایرانیانی که در نهایت تنگناهای اقتصادی به مبارزات خود برای برپایی و پویایی و پیشبرد دموکراسی در ایران، و انهم با تکیه به مردم و حقوق آنها ایستادگی کرده و می‌کنند و نه تنها هیچ‌وقت به قدرتها مراجعه نکرده و نخواهد کرد، بلکه حتی با وجود مراجعات مکرری که توسط
قدرتها به آنها شده است، هیچ‌گونه کمک و امکانات را نپذیرفته‌اند و دست رد به سینه متقاضیان برای همکاری در وطن‌فروشی برای رسیدن به قدرت و وابستگی زده‌اند

فایل صوتی کم حجم برای ایران در تلگرام:
t.me/sedaratMD/727

ادرس لینک در سایت علی صدارت:

گفتگوی آقای بنی‌صدر و علی صدارت :مراجعه و درخواست “بدیل” وابسته. بدیل ولایت فقیه، ولایت عهد شاهنشاهی (ولیعهد!)، و ولایت وابستگان دیگر نیست.ادرس لینک در یوتیوب:

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)