تقدیم به تمامی آزادیخواهان جهان و درخواست از جامعه بین المللی و نهادهای حقوق بشری ملل متحد

اینجانب صدیقه مالکی فرد همسر آقای سید هاشم خواستار، نماینده ی معلمان آزاده ایران معروض میدارد همسر م در تاریخ ۹۷/۸/۱ خانه را در مشهد به قصد کشاورزی در باغچه مان در ۶۰ کیلومتری ترک کرد ولی متاسفانه دیدیم تلفن اش خاموش است به باغ مراجعه کردیم دیدیم ماشین جلوی باغ پارک است ولی از خواستار خبری نیست به تمام ارگانهای مسئول زنگ زدم همه اظهار بی خبری کردند تا اینکه روز ۹۷/۸/۲ از شماره خصوصی به من زنگ زدند و گفتند آقای خواستار بعلت اختلالات روانی در بیمارستان بستری هستند نگران نباشید من پرسیدم کدام بیمارستان؟‌که قطع کردند و جواب ندادند.

بعد از پیگیری زیاد دیدیم که ایشان در بیمارستان ابن سینای مشهد در بخش حاد بیماران ممنوع الملاقات، بستری شده اند. در بیمارستان اجازه ملاقات با ایشان را ندادند و گفتند باید از دادسرا نامه بیاورید. رفتم دادسرا گفتند هیچ ارگانی ایشان را بازداشت نکرده ، ولی ما بخاطر انسانیت هماهنگ میکنیم تا شما ایشان را ببینید.

در ساعت ۱۷ روز ۹۷/۸/۳ با همسرم در بیمارستان در حضور مامور ملاقات کردم و ایشان گفتن مرا جلوی باغ وقتی میخواستم در را باز کنم بازداشت کردند مرا به اینجا آوردند در بدو ورود یکی از بیماران روانی گلوی مرا گرفت و فشرد که چند نفر از پرستاران مرا نجات دادند. بعد علیرغم مخالفتم دستها و پاهایم را به تخت بستند و از من خون گرفتند و یک آمپول هم به من زدند.

از تمام آزادیخواهان جهان و جامعه بین المللی و نهادهای حقوق بشری ملل متحد استمداد می طلبم چرا همسرم را که صحیح و سالم بوده و حتی یک قرص مصرف نمیکرده (دفترچه بیمه اش موید این مطلب است)مشخص کنند چه کسی دستور بازداشت ایشان را داده ؟ چه کسی بازداشتشان کرده ؟‌و چرا ایشان را به بیمارستان روانی بخش حاد مردان برده اند؟‌چرا ممنوع الملاقات اند؟‌چرا ما نمیتوانیم با پزشک و پرستار وقت صحبت کنیم ؟‌ در ثانی وقتی ایشان هیچ پرونده ای در دادسرا ندارند و بقول خودشان هیچ ارگانی دستور بازداشت ایشان را نداده ، و ما هم نمیخواهیم در بیمارستان بستری باشند چرا ایشان را آزاد نمیکنند؟

صدیقه مالکی فرد ۹۷/۸/۷

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com