به:آقایان رستمی و صیفوری
از:مجمع نمایندگان کارگری

موضوع : اتمام حجت و اخطار درخصوص عملکرد نامبردگان

جناب آقای رستمی و آقای صیفوری با توجه به مواردی که در ذیل خواهد آمد شدیداً به شما هشدار داده میشود چنانچه کماکان به عدم همکاری خویش و نحوه رفتار فعلی خود ادامه دهید برای حفظ آرامش مجموعه شرکت چاره ای جز برخورد قانونی با شما را نخواهیم داشت.

۱- تکروی محرز در اداره واحد جعلی فتح المبین و دهنکجی واضح به مصوبه شورای تامین استان

۲- اجاره دادن اراضی به پیمانکاران بدون اطلاع مجموعه مدیریتی مستقر و ادارات کشاورزی و تحقیقات و بدون توجه به این اصل که هر ساله حداقل یک چهارم زمینهای زیر کشت نیشکر می بایست آیش بمانند تا تعمیرات شبکه آبیاری دچار مشکل نگردد.

۳- کارشکنی های مختلف در جهت جلوگیری از کشت ۲۰۰ هکتار در اراضی سری ۷۰۰ ، ۸۰۰ و ۹۰۰ و سعی در کاهش سطح کشت به ۸۰ هکتار

۴- دخالت آشکار در راه اندازی کارخانه بیواتانول درصورتیکه قاعدتاً می بایست این کارخانه تحت نظر معاونت صنعت راه اندازی و اداره شود.

۵- کشت بیش از ۱۰۰۰ هکتار کلزا

۶-خریداری کود و بذر و انتقال آنها بصورت مستقیم به واحد فتح المبین بدون طی کردن مراحل انبار داری و صورت برداری

آقای رستمی و آقای صیفوری سکوت ما اکنون بخاطر حساسیت زمانی عملیات کشت و اورهال کارخانه بوده ولیکن بدون تردید بعد از عبور از مقطع حساس فعلی می بایست به مجمع نمایندگان کارگری و افکار عمومی پاسخگو باشید در غیر این صورت مطمئناً برخوردهای لازم قاطعانه انجام خواهد شد و چه بسا سرنوشت قائم مقام معزول در انتظار شما خواهد بود.

مجمع نمایندگان کارگری نیشکر هفت تپه

منبع کانال تلگرامی کارگران هفت تپه.

سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه.

دوشنبه . ۲۳ مهر. ۹۷

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com