شروین جونز، نماینده ایالتی دموکرات فلوریدا به عنوان همجنسگرا آشکارسازی کرده است.

جونز که سه دوره نماینده فلوریدا بوده است،از دوران مهدکودک به همجنسگرایی اش پی برده بوده است. با این حال، او تنها پنج سال پیش برای خانواده اش آشکارسازی کرد.

هنگامی که او سمت نماینده ایالتی را کسب کرد ، با یک زن ازدواج کرده بود. آنها زمانی که جونز، که پدری واعظ دارد، ۲۶ سال داشت و پنج سال از طلاقش در سال ۲۰۱۵ گذشته بود، ازدواج کردند.

او بی سر و صدا آشکارسازی گرد. آشکارسازی او به این شکل بود: سازمان برابری فلوریدا لیستی از نامزدهای دگرباش جنسی را با هدف حمایت از آنها منتشر کرد. جونز از مدیر سیاسی این سازمان خواست تا نام او را به لیست اضافه کند.

در سال جاری، تعداد زیادی از دگرباشان جنسی در انتخابات های مختلف در ایالات متحده نامزد شده اند و در حال حاضر جونز به این گروه پیوسته است.

زندگی واقعی جونز:
جونز دارای سابقه محافظه کاری است. او که اکنون ۳۴ ساله دارد، در کلیسای پدرش، جایی که او ۱۰،۰۰۰ نفر را موعظه میکرد، بزرگ شده است. 

او هنوز چیزی جز عشق به همسر سابقش ندارد. او همسر سابقش را شگفت انگیز می داند. او گفت: “وقتی ازدواج کردم او را دوست داشتم. اما من او را بیش از حد دوست داشتم تا بخواهم به او دروغ بگویم. تا بخواهم به خانواده ام دروغ بگویم. من باید صادق باشم.”

بخشی از آنچه او را وادار به آشکارسازی کرد، مرگ برادر بزرگترش، کینیل بود.

او یادآور شد: “برادر من در سن ۳۴ سالگی فوت کرد. من فکر کردم که این اتفاق می توانست برای من بیفتند. من می توانم در پشت صحنه از چیزی که آشکارسازی در مورد آن می تواند به دیگری کمک کند، بمیرم.”

این زمانی بود که او تصمیم گرفت که حقیقت اش را زندگی کند. اگر آشکارسازی بر آینده سیاسی او تأثیر بگذارد، او آن را کنار می گذارد.

او گفت: “این حرف من را به یاد داشته باشید: حالا که حقیقت ام را زندگی می کنم، با اینکه دوباره به عنوان نماینده انتخاب شوم، مشکلی ندارم.”

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‌‎فیس بوک ما:
‌‌‌‌‏https://m.facebook.com/DharmaMartia
وب سایت ما:‏
‌‌‏http://dharmamartia.org
‌‎صفحه خبر وب سایت :
‏http://news.dharmamartia.org/
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‌‎
کانال تلگرام ما:
‌‌‏https://telegram.me/DharmaMartia
‌‎همکاران ما:
‌‌‏رسانه همیاری: ‌‌‏
‏http://media.hamyaari.ca
‌‌‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
‏www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia
سایت پلنت ترنسجندر:
‏www.planettransgende
منبع:
https://www.pinknews.co.uk/2018/08/23/chloe-moretz-brothers-pray-the-gay-away/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)