زبان قاصر ست از بیان تسلیت به استوره راستی و مقاومت، دکتر عبدالفتاح سلطانی. این رسم ناجوانمردانه حکومت جنایت فقیهان ست در فشار به مخالفین. کم نیستند زندانیانی که عزیزانشان را در تصادف و حوادث ساختگی … ازدست داده اند. روحشان قرین نعمت.

حکایت مردم ایران و اعتقادات خرافی، مَثَلِ فردی ست با جوالدوزی در دست، بخود میزند و از درد فریاد و فغان سر میدهد! مثلی ست قدیمی برای افرادی که هم عامل بدبختی خودند و هم تنها ناجی خود. (جوالدوز: سوزنهای بزرگ پالان دوزی)

تنها ترس حکومت از مردم داخل کشورست و نه حمله خارجی، چراکه اینان گدایی جنگ میکنند. لذا عمده فعالیت بسیجیان، سربازان امام زمان و خواهران زینب در شناسایی گروههای باصطلاح شورشی متمرکز شده است. در این میان نقش خواهران زینب بسیار قابل توجه است (کاهش نرخ، جذب مشتریان بیشتر و کسب اطلاعات). در نگاهی ساده میتوان گفت، نقش خواهران زینب در تثبیت حکومت و صدور انقلاب اسلامی ناب محمدی امام زمان بسیار قابل توجه بوده است، خصوصا در صدور انقلاب به بلاد کفار، حمایت پلیس و ماموران فاسد امنیتی خارجی، خصوصا اف بی ای از وابستگان رژیم، سکوت مطلق و استعفای یکشبه سیاستمدارانی که تا روز قبل منتقد بوده اند همه از جمله کرامات شاگردان مکتب زینب ست!

برای کسب حمایت سیاستمداران خارجی هزینه های مالی بسیار سنگینی بر حکومت تحمیل شده است. بانکها و موسسه های مالی خصوصی و بنیادهای خیریه حمایت از بیماریهای خاص (ایدز) … همه با سرمایه های دزدی شده مردم فقیر ایران و بنام سیاستمداران، نشان از این حقیقت ست که کیسه دزدی حاکمان مذهبی ایران هیچگاه پر نخواهد شد و حکایت اختلاس همچنان باقی ست

حوزویان باین نکته پی برده اند که علی رغم حیف و میل بیت المال و پرداخت رشوه های کلان، نه تنها اطمینانی به حمایت فرنگیان نیست بلکه با توجه به اعتراضات سفر رئیس سابق قوه قضائیه به آلمان و خطر تعقیب قضایی، رویای فرار و امنیت اقامت در اروپا و امریکا کاملا از بین رفته است. لذا وقوع مجدد تراژدی کشتار دهه ۶۰، و قتل عام زندانیان بیگناه، قتلهای زنجیره ای، ترور مخالفین و خانواده ها زیر سایه جنگی  موقت و نمایشی، غیر قابل اجتناب ست، چنانچه براساس شنیده ها علاوه بر تصویب شورای امنیت ملی با حضور رئیس جمهور اسبق اصلاحات توسط برخی مسولین و امامان جمعه علنا در خظبه ها و جلسه های تامین استان عنوان شده است (گنجی امام جمعه جم، پورمختاری عضو کمسیون قضایی مجلس “ایران به خلخالی دیگری نیاز دارد”)

هنوز اعتقاد عوام به خرافات مذهبی مهممترین دلیل ادامه حیات رژیم فاسد اسلامی ست. ماههای عربی یکی پس از دیگری، و توصیف فضائل کاذب برای هر کدام با هزاران روایت و دستورات مذهبی در کسب ثواب و رفتن به بهشت! برای هر عملی هزاران حوری … و عوام نادان بجای تمرکز بر تصحیح رفتار و کردار و گفتار خود، تسبیحی در دست، مهری در جیب و در اوهام خود در حال کاشت درخت در بهشت و افزودن تعداد حوریان نند. شیادان تولید کننده این روایات فراموش کرده بودند که نیمی از عوام از زنانند و بجای حوری نیازمند قلمان! شاید خدایشان مجوز همجنس بازی در بهشت را صادر کرده است!

لذا اینکه گروهی تازه بفکر ابوالفضلی افتاده و پس از سالها پرچم حسن و حسین … بالا برده اند، یا تظاهری مشمئز کننده است یا سیر در موهومات و آب ریختن به آسیاب حوزویان مدعی و استاد خرافات دینی. بهر حال اشتباهی محاسباتی و مخرب، و سبب تقویت رژیمی ست زنده به خرافات مذهبی که با رشوه های کلان مهمانان و سیاستمداران خارجی را چادر به سر بزیارت اماکن باصطلاح مقدس برده، و برای چند دقیقه حضور هنرپیشگان هالیوود در مراسم عزاداری مسجد ولی فقیه در لندن پرداختهای نجومی میکنند، هنوز هستند عوامیکه اقامه نماز پشت یک فقیه فاسد را ثواب میشمارند. مهمترین عامل دوام حکومت فاسد فقیهان همین خرافات ۱۴۰۰ ساله است، لذا تمسک به خرافات مذهبی نه تنها به پیروزی ختم نمیشود بل سدی ست قوی مقابل عقل و اندیشه و ادامه فریب مردم.

مهمترین دلیل سقوط حکومت سابق سوء استفاده از اعتقادات خرافی عوام بود، اگر مردم میدانستند که زیر این عمامه هندی پرچم انگلیس و روس پنهان ست هیجگاه تن به ساختن اخرت و رفتن به بهشت نمی دادند. 

مذهب یا هر ایدئولوژی دیگر منشاء فساد ست و جنایت، مبداء بیعدالتی و محدودیت ازادی انسان، و نابود کننده ارزشهای والای انسانی، لذا اینکه حسن و حسین این رژیم، تبدیل به حسن و حسین حکومت جدیدی شود، و مراسم عزاداری با کروات و …  یعنی از چاله به چاه افتادن. یعنی سقوط در سیکل معیوب شکست و نابودی. با پرداخت هزینه های گزاف توسط مردم. نمونه چنین مساجدی در اروپا و امریکا توسط حکومت درحال افزایش ست، همچون بنیادی در لس انجلس، در ظاهرا توسط برخی متخصصان ایرانی و ملی مذهبی، پشت صحنه خانواده وزیر اسبق اطلاعات، مصلحی.

سوالی ست از گروههای یدک کش لفظ مذهب، با توجه به شیوع بالای اعتیاد و اختلالات روانی شخصیتی رهبران  اسلامی کنونی آیا میتوان مطمئن بود که رهبران مذهبی قدیم از سلامت روحی روانی برخودار بوده اند؟ روایات عدم پابندی به اصول اخلاقی، نافی آنست.

شایعترین این اختلالات، بیماریهای روان شناختی یا روان گسیختگی ست معروف به اسکیزوفرنی Schizophrenia، با آشفتگیهای فکری، هذیان  Dellusion و توهمات شنوایی، بینایی، چشایی (تجربه حسی بدون محرک خارجی  Hallocinatin) و توهمات Cenesthetic با احساس فشار و تغییراتی در مغز و عروق، سرد و گرم شدن بدن احساس نزول وحی و شنیدن صداهای عجیب و گفتگوهای بعضا طولانی با شخص یا اشخاصی در دنیای خیال و دستور بانجام جنایت، تجاوز،…، اختلالات حسی، خلسه های مذهبی (Religious Ecstasies)، هیجانات غیر عادی، گاهی سرخوشی Exhalation و احساس قادر مطلق بودن، توهمات جنسی (سکس روی جهاز شتر و توصیه بان در وسیله نقلیه، تجاوز به کنیز همسر، احساس مورد عشق قرارگرفتن با یک نامه خیالی از زنی خارجی علاقه مند به طب اسلامی)، شنیدن افکار، سیر در ماوراء، …. 

شیوع بیماری اکثرا در خانواده های سطوح اجتماعی پایین و افراد در معرض استرسهای عدیده، ولی در انسانهای فرهیخته و دارای خلاقیتهای شگفت انگیز نیز دیده میشود. نقش مهم ژن و عامل ارث بحدیست که بر اساس آمار احتمال ابتلای فرزندان ناشی از والدین بیمار هشت برابر بیشتر ست. سوای از خاندان نبوت و پیامبری، وجود بیماری در سایر رهبران قابل انکار نمیباشد.

درک این نکته حائز اهمیت ست که انسان امروزی (باصطلاح فرزندان آدم و حوا از حدود ۷،هزار سال پیش) نمونه تکامل یافته موجواتیست که تولید یا خلقتشان از میلیونها سال قبل آغاز گردیده است، ترکیب تصادفی ژنها و جهش ناشی از استرسهای محیطی و سلولی باعث تولید ژنهای جدید و گسترش بانک ژنتیکی و منشاء تنوع و گوناگونی در آفرینش ست که خالق در کتب اسمانی بارها بان اشاره کرده ست. پس از میلیونها سال ازمایش و خطا، سرانجام آنچه خالق بدنبالش بود میسر شد، موجودی پیچیده شبیه خود، قادر به تفکر، دارای اراده، واجد همه زیباییها

لذا تصور اینکه گروهی از انسانها، معصومین و پیامبران،  از نور خاصی ایجاد شده اند، شیادی و قبول آن ابلهانه بوده و رد گفتار خالق ست بر خلقت همه موجودات از عناصر تشکیل دهنده خاک. خالق قاطعانه به پیامبر عتاب میزند ”به مردم بگو من از جنس شمایم …” کهف ۱۱۰.

انسان قادرست با قدرت تفکر و تقویت اراده، خود را در مقابل خطرات حفظ نماید، از آن جمله انحرافات اخلاقی و گناه بعنوان خطر روحی. 

اگر فرض شود “خالق”، خیر مطلق، و “ابلیس”، شر مطلق. ست، سنجش مخلوقات نسبت به قدر مطلق آن ست، لذا معصومیت همچون سایر امور و صفات نسبی ست و در هر انسانی به نسبت اراده و مجاهدت او. 

روایاتی ست از راویان سنی و شیعه که نه تنها معصومیت مطلق رهبران مذهبی قدیم را زیر سوال میبرد، بل میتوان ادعا نمود که مجاهدت عوام در جهاد اکبر بسی بیشتر است. 

متاسفانه، با توجه به خصلت شیادی رهبران شیعه ایران با “تقدس مآابی و مقدس سازی” و سعی در کتمان حقیقت، چنین احادیثی در کتب چاپ دو دهه اخیر تغییر محتوا داده و یا کاملا حذف شده است. از آن جمله است: هم آغوشی علی با کنیز اهدایی جعفر بن ابی طالب، رسیدن فاطمه، دعوا و درگیری، موافقت علی با تهدید فاطمه به ترک خانه، رفتن فاطمه با عصبانیت بخانه پدر (علل الشرایع القمی ص ۱۶۳، بحارالانوار ۴۳، ۴۴ باب کیفیه معاشرت مع علی). و یا روایات بسیاری در باب تنوع طلبی (شهوترانی) امام دوم شیعیان آمده ست درحدی که اعراب شکایت پسر به پدر میبرند که “حسن دختران ما را برای ازدواج فریب داده و پس از همبستری رها میکند”، علی از این هراس داشت که طلافها سبب کینه و دشمنی قبائل شود لذا کوفیان را ندا میدهد، ”به حسن زن ندهید زیرا بسیار طلاق میدهد“ (شرح نهج البلاغه، ابن ابی الحدید، ج ۱۶، ص ۱۲-۱۳، قم مکتب ایت ا… مرعشی، وسائل الشیعه شیخ حر عاملی، کتاب کافی کلینی)، همچنین از امام ششم شیعیان ست که ”حسن پنجاه زن را طلاق داد” (نظام حقوق زن در اسلام، مرتضی مطهری). البته بنا به روایات اهل سنت تا ۳۰۰ زن گزارش شده است!

یا در مورد پیامبر مسلمانان، هم آغوشی با ماریه کنیز همسرش حفصه دختر عمر، سر رسیدن حفصه، درگیری، قسم محمد باینکه “اگر مرا میان مردم رسوا نکنی از این لحظه کنیزت را برخود حرام میکنم“. با علنی شدن رسوایی اخلاقی، پیامبر سریعا موضوع را با نزول سوره ای پوشش میدهد، سوره تحریم مجوز رسوایی. پیامبر عملا با هر ازدواج و طلاق یا عمل نامشروع، سریعا مدعی نزول آیه و گاهی سوره ای شده در تایید و تبرئیه خود، از آن جمله استاحزاب ۲۸ -۲۹ در طلاق دختر ضحاک، مجلسی – حیات القلوب جلد ۲ ص ۵۹۷.

یکی از دلائلی که رهبران شیعه برای توجیه ازدواجهای متعدد محمد عنوان میکنند “سرپرستی زنان بیوه فقیر پیر بیمار“ میباشد. روایات نشان میدهد این ادعا صحت ندارد، 

اول، سن اکثر زنان پیامبر بجز عایشه ۷ ساله، از دختران زیبای سالم ۱۴ تا ۳۵، سال بوده است. در جنگها و تقسیم غنائم و زنان، با توجه به سن پیامبر گاهی زنان مسن باو داده میشده که پیامبر زنان پیر و بیمار را سریعا قبل از همبستری ازاد میکرده است (طلاق لیلی بنت الخطیم،بعلت سن بالا بحار الانوار ج۲۲، ص ۲۰۴ طلاق عمیره دختر یزید بعلت بیماری، حیات القلوب مجلسی ج ۲ ص ۵۹۷).  

دوم، پیامبر از جهت مالی به زنانش کمک نمیکرده و اکثرا از فقرو مشکلات مالی شکایت داشته اند، علامه طبابایی، تفسیر احزاب ۲۸، چنین استناد میکند که،“گویا برخی از زنان رسول خدا از زندگی مادی خود راضی نبوده اند و در خانه پیامبر بانها سخت میگذشته و نزد او شکایت میکرده اند …“. 

سوم، پیامبر چه از نظر مالی و چه از نظر عاطفی بین زنان عدالت برقرار نمیکرده و نوبت رفتن بخانه زنان را بهم میزده تا با ختران جوان باشد، اعتراض زنان در احزاب ۵۱.

نکته مهم دیگر اینکه، در جنگها همه باید به محمد ایمان میاوردند و یا کشته میشدند، استثنا فقط در مورد زنانی بوده که محمد بانها علاقه داشته، از جمله ریحانه بنت زید قرظی که بخاطر عشق وافر محمد باو بعنوان همسر پیامبر تا آخر عمر مسلمان نشد و بت پرست ماند، تاریخ طبری ج۳۹ ص ۱۶۴، ج۱۳ص۵۸

به بیان ساده، هرگاه محمد به مشکلی و رسوایی مواجه میشده بلافاصله از طرف الله آیه ای میخوانده که ای مردم بدانید الان جبرئیل پیام آورد که “عزیزم، الله گفت کار تو درست بوده، هرکس اعتراض دارد دشمن الله ست و جایگاهش جهنم …!“

فراوان ست چنین رسواییهایی در تاریخ اسلام، و نیز در سایر داستانهای رهبران شیعه از صلح حسن و جنگ کربلا و … برای مثال، علی رغم سخنان فقیهان بر تنها بودن امام حسن بعنوان تنها دلیل صلح با معاویه، از روایات سنی و شیعه چنین برمیاید که او سپاه داشته ولی اهل جنگ نبوده، به بیانی زندگی را به شهادت ترجیح میداده است. وقتی سربازان و یاران قدیمی پدرش از نیت صلح  حسن باخبر میشوند، به خیمه او حمله و او را زخمی میکنند، حسن فرار و تا بهبودی به قبایل عرب پناه برده و سپس بهمراه برادرش حسین فرارداد صلح را امضا میکند (یک میلیون درهم سالانه فقط برای حسن، پنج میلیون درهم از مالیات وصولی مناطق عجم نشین – ایران، دو میلیون درهم خون بهای شهدای جنگهایی که پدرش انجام داده بوده! …). تنها افسوس امام حسن این بوده که چرا در قرارداد سفید امضای معاویه بیشتر ننوشتم! (تشیع در مسیر تاریخ، سید حسین محمد جعفری).

کل تاریخ اسلام خلاصه میشود به، حمله به قبایل، کشتن مردان، اسارت زنان و تقسیم آنان بعنوان غنیمتی جنگی، میخ اسلام و کسب ثواب آخرت …. البته جهاد اکبر برای کسی که بنا بقول کلینی ”قوه باه برابر ۴۰ مرد عرب دارد”، کار ساده ای نیست!

قرنها تلقین خرافات توسط شیادان و ترساندن عوام از خشم و لعن خدا، عامل مهم پذیرش کورکورانه بدون تفکر عوام بوده است.

محققین مذهبی سنی و شیعه متفق القول براین باورند که اکثریت قریب باتفاق روایات بدون سند معتبر بوده و از افرادی نقل میشود که وجود خارجی ندارند به بیان ساده، هر مذهب، گروه و فرقه ای براساس منافع خود مبادرت به ساخت روایات و داستانهای خیالی نموده است. شاید در این باب حکومت اسلامی ایران در طول ۴۰ سال با ساخت احادیث جدید و حذف احادیث قدیمی و تغییر محتوای چاپ جدید کتابهای قدیمی. گوی سبقت را از سایر مذاهب ربوده است. (رجوع به مقاله ”امام زمان و جنگ سوریه”).

متاسفانه شیوه غیر اخلاقی فوق در اکثر حوزویان مشهودست، و تقریر کتب متنوع در باب “جهاد اکبر“ یا “مبارزه با نفس سرکش عماره“ فقط برای “عوام“ ست و در نقطه مقابل، “مجاهدت در کسب رضای حوریان و قلمان دنیوی“ برای “فقیهان و خواص“. انحرافات اخلاقی فقیهان مسیحی در کلیسا و رسواییهای عدیده معصومین مسیحی زبانزد خاص و عام ست.

سخنی در باب مسائل روز،

از مدتها پیش تلاش حکومت در شبکه های اجتماعی برای ایجاد تفرقه و جنگ در صفوف مخالفین واقعی شروع شده و متاسفانه با موفقیت ادامه دارد. طلبه ها و سربازان سایبری در قالب گروههای مخالف رژیم با ادعای طرفداری از یک گروه به فحاشی و تهدید دیگری پرداخته اند. متاسفانه برخی از باصطلاح رهبران مخالفین بازیچه قرار گرفته و با اجرای سیاست برنامه ریزی شده حکومت ایران از طریق رسانه های خارجی (بلومبرگ) با صحبتهای نسنجیده بظاهر در تلاش برای از بین بردن رقیبان، و عملا گرم کننده آتش تفرقه شده اند، 

تفرقه پراکنی اگر ناخواسته باشد، ساده لوحی و اگر عامدانه، خیانت به مردمی رنج کشیده ایست که با جان و مال و ناموسشان برای تغییر رژیم فاسد اسلامی مبارزه میکنند

بارها در مقالات توضییح داده شده که تصمیم گیرنده اصلی، ملت ایران ست، لذا زمان آنست که از اوهام رهبری خارج و واقع بینانه موقعیت را ارزیابی و از سخنان نسنجیده پرهیز کنند. حتی افراد عادی کوچه و بازار میدانند که ساده اندیشیست در چاه رفتن با طناب پوسیده سیاستمداران، ماموران امنیتی و رسانه های خارجی (بلومبرگ، بی بی سی، …) خصوصا کسانیکه ظاهرا نیش اینان را تجربه کرده اند.

گذشت زمانی که سیاستمداران خارجی برای کشور تعیین نکلیف میکردند، “امروز شاه تبعید شود، فرزند جانشین، و فردا فرزند برود و با سوء استفاده از نادانی عوام خرافه پرست مذهبی، عامل نابودی ایران از کشوری دیگر وارد شود، پس از ۴۰ سال غارت و فساد و جنایت، دوباره فرزند همان ….” و این سیکل معیوب ادامه داشته باشد. زمان آنست مردم با تفکر و اراده آهنین سرنوشت خود را تعیین کنند.

سوای از وابستگی و نَسًب، هر آنکه مدعی سکانداریست باید، شفاف اعلام نماید در طول این ۴۰ سال چکونه گذران زندکی نموده، تحصیلات، شغل، دارایی و نحوه کسب آن، ….  فعالیتها و برنامه ها برای مردم و کشور. با شعار من آنم که رستم جهان را گرفت به نتیجه ای نخواهید رسید، چرا که نه تو رستمی و مهمتر، رستم نیز جهانکشا نبود.

متاسفانه سکوت ۴۰ ساله و حمایت اخیر مهره های شاخص سلطنت طلب، از سیاستهای مزورانه رژیم اسلامی ایران قابل انکار نمیباشد. منشاء و مشوق چنین رفتاری از حلقه اصلی خانواده پهلوی ست، احمد علی مسعود انصاری، از بستگان نزدیک شهبانو بالطبع مورد اعتماد دربار ایران، (مهمتر، دوست و همدم فرزند ارشد شاه)، دارای همسری از تبار چین کمونیست (مسول خروج مبلغ گزافی از سرمایه های مردم در زمان فرار از کشور، و انتقال به چین بجای تحویل به خانواده پهلوی در امریکا – از موارد اختلاف مالی، شکایت فرزند شاه در آمریکا البته به بهانه های مالی دیگر). 

انصاری بعلت ارتباط با برخی دیپلماتهای امریکایی خصوصا سفیر وقت امریکا در دبی (دهه هشتاد)، در تهیه ویزای وابستگان رژیم ایران بعد از انقلاب نقش بسیار موثری داشته است (ظاهرا با پرداخت مبالغ کلان). ارادت اجدادش به سران اسلامی ایران بحدی ست که برای جبران خدمتگذاریشان در ویکی فقه (دانشنامه حوزوی) سرگذشت مختصری از زندگینامه نامبرده و اجداد قجری آنها ذکر شده است! 

بی لیاقتی، خیانت، و فساد سران رژیم اسلامی ایران ارثیه منفور حاکمان فاسد سلسله قاجارست. 

خواندن ترجمه فارسی قران بر روی نوار کاست و هدیه به برخی از سران نظام بهمراه سایر خوش خدمتیها، سبب دستور ولی فقیه به برگشت ویلای مصادره ای زعفرانیه به انصاری شد. چنین گفته شد که فقط برای دو سال فعالیت برای رژیم مبلغی حدود ۴۰۰ هزار دلار از وزیر اطلاعات وقت، یونسی، دریافت کرده است. از جمله فعالیتهای مهم میتوان، به لابی گری سیاسی، پولشویی (با توجه به ارتباط با برخی از شاهزاده های کویت از زمان دربار پهلوی)، نماینده رژیم در سرمایه گذاریهای داخلی و خارجی و تاسیس شرکتهای صوری در آمریکا و اروپا، عامل رژیم در محک زدن خودیها و سنجش میزان ارادت به ولایت و حکومت، عامل رژیم در ارزیابی مخالفین و سلطنت طلبان و جذب آنان به حکومت و در صورت عدم تغییر موضع، حذف فیزیکی (قتل شادروان علیرضا پهلوی باسم “خودکشی با تفنگ ساچمه ای!“)، با این توصیفات باور اینکه مخالفی بنام  ”سلطنت طلب” وجود دارد بسیار احمقانه بوده و سوپاپهای اطمینان اصلاح طلب، سلطنت طلب، … بهترین توصیف ست. (۱)

سیاست رژیم اسلامی ایران علاوه بر تاسیس گروه های متعددی از مخالفین ظاهری، بر حذف فیزیکی سران گروههای مخالف واقعی و انتصاب مهره های خود، استوار بوده است، اعتراضات مردمی سبب رسوایی بسیاری از گروهها و مخالفین ظاهری شد، دست و پا زدن مهره های لندن نشین بهمراه بیانیه های اخیر گروههای بظاهر مخالف در فشار به دولت امریکا بر مذاکره با رژیم اسلامی ایران البته با چاشنی ”اسلامی دیکتاتوری، فاسد، …” نشان از روابط گرم پشت صحنه است.

بسیار ساده پنداریست قبول اینکه روابط با آمریکا سبب تغییر و بهبود وضعیت معیشتی مردم  خواهد شد. هدف حکومت و فقیهان، فقر کامل کشور ست، بالطبع اجبار عوام برفتن مساجد شلوغی جسینیه هاو و التماس برای تکه نانی … (توضییح کامل در مقاله خرافات یا مقدسات در شرح قحطی زمان اقا نجفی).

مهمتر اینکه سرنوشت مردم بدست خود رقم میخورد. بیان خالق ست ”خدا سرنوشت هیچ قوم و مردمی را تغییر نمیدهد مگر خود بخواهند و تلاش و قیام کنند” رعد ۱۱. انتظار معجزه و آمدن شخصی بنام امام زمان، شیادی دین فروشان است در فریب و تسکین عوام. 

اعتماد به شبکه های ماهواره ای و رسانه های خارجی همچون بلومبرگ، بی بی سی، رادیو فردا، صدای امریکا، من و تو، … یعنی مصرف غذایی که اکثر ان آلوده و سمی ست. سوای از راه اندازی اکثر شبکه های ماهواره ای توسط وابستگان رژیم،  بکارگیری خواهران زینب در دولت اصلاحات در مراکز فوق اظهر من الشمس و تلاش انها در ایجاد شکاف بین مردم در اعتراضات سراسری کاملا مشهود ست. از دیگر وظایف این رسانه ها مصاحبه مقدماتی و معرفی مهرهای رژیم ایران است که ظاهرا باسم مخالف بخارج از کشور فرار نموده اند. خبری بسیار مضحک مبنی بر فرستادن تیم مشترکی از سپاه و اطلاعات برای ترور فردی که پدرش (حجت الاسلام اصلاح طلب) سالهاست عنوان معاونت مالی یکی از پروژه های مهم اقتصادی بیت ولی فقیه را یدک میکشد ( ر- ز )، و همزمان پخش شایعات دستگیری خواهر و دختر خاله و دختر عمه … و ادعای خبرنگار صدای امریکا که این خبر محرمانه توسط بالاترین مقام امنیتی کشور باو داده شده! مدتهاست وزارت اطلاعات با کمک رسانه های فارسی زبان خارجی درصدد بزرگنمایی این مهره خود میباشد.

فزونی قابل توجه بازار اخبار محرمانه بر خبرهای عادی نشان از جاسوسی همه مقامات رژیم ست بر علیه خود!

امید واهی ست چشم به حمایت کشورها و سیاستمداران خارجی، اول اینکه هدفشان حمایت از مردم ایران نیست، و دوم، رشوه های نجومی رژیم فاسد اسلامی نظر اکثر سیاستمداران را تغییر میدهد. به بیان دیگر، سر وصداهای دوره ای و موقت، علامتی ست به حکومت ایران برای افزایش میزان پرداختی. رشوه دستور دینشان است، “مولفه قلوبهم”، یعنی پرداخت خمس و زکات … به خارجیان برای جذب قلوب و کسب رضایت انان، یعنی واگذاری آپارتمان و ویلا و … به معشوقه های خواص ساکن دیار کفر و پرداخت هزینه عشقبازی و هوسبازی از پول خمس و زکات عوام نادان به بهانه تشرف باسلام و مذهب حقه شیعه! یعنی رشوه به برخی ماموان فاسد اف بی ای و پلیس امریکا و سیاستمداران … 

از جمله فعالیتهای حکومت ایران در ایجاد تفرقه و تثبیت حکومت، برگذاری سمینار و انتشار بیانیه هایی در حمایت غیرمستقیم از رژیم ست توسط بظاهر مخالفینی که سالهاست برای چنین روزی آماده شده اند. همزمان، درصدد فریبی دیگر و کسب مشروعیت ازدست رفته با ایجاد ائتلافی از اصلاح طلب و ملی مذهبیون، بهمراه حمایت گروههای چپ، سلطنت طلب و سایر گروههای ساخته خود، مشابه تجربه موفق ائتلاف اصولگرا-اصلاح طلب در تداوم عمر ۴۰ ساله حکومت اسلامی.

آمار مُبَیِّن آنستکه بیشترین میزان جنایت و فجیعترین آن در دوران اصلاح طلبان صورت گرفته است زمانیکه مردم سرخوش از کسب پیروزی ظاهری در انتخابات بوده و برای عدم تضعیف رییس جمهور باصطلاح اصلح طلب منتخب خود سکوت را بر اعتراض ترجیح داده اند. از آن جمله است، قتلهای زنجیره ای و جنایات کوی دانشگاه ۱۳۷۸، اعدام بیش از ۱۱۰ نفر از سرداران جبهه های نبرد، سقوط عامدانه هواپیماها، قتل عام دهه ۶۰ زمانیکه اصلاح طلبان امروز مورد حمایت بنیانگذار در راس امور بودند و بسیاری از قتلهای مهم همه با موافقت رییس جمهوری اصلاحات و شورای عالی امنیت ملی (رییس کنونی امید کشور) در سالهای ۱۳۷۶-۱۳۸۴ انجام شده است. جنایات و خیانتهایی که اصلاح طلبان بر علیه مردم و کشور مرتکب شده اند تقویت این باورست که اصولگرایان گرگان عروسکی ترسناک و وحشت آفرین روی صحنه و بازیچه بازیگردانان اصلی روبه صفت اصلاح طلب پشت صحنه میباشند. مطمئنا انتصاب فردی در رآس امور با سوابق رسوائی و اعتیاد از دوران جوانی (نقطه ضعفی در تضمین فرمانبرداری) اولین و مهمترین مرحله این نقشه مزورانه شیطانی بوده ست.

قانون مشخص است:

اولین قدم آزادی کشور، از بین رفتن غده سرطانی حکومت ولی فقیه، و حذف کامل فقیهان و حوزویان از قدرت است. به بیان ساده، با وجود رژیم فعلی هیچ ائتلافی جهت اصلاحات و یا همه پرسی مشروعیت ندارد.

تحریم مساجد و حسینیه ها و عدم پرداخت خمس و زکات به فقیهان مهمترین قدم در آزادی کشور و کوتاه کردن دست اسلامگرایان از قدرت ست.

بامید ایرانی آزاد و سربلند

دکتر حمیدرضا قضاوی

واشنگتن دی سی

یکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

Aug/05/2018

@GGreeneJr 

(۱) در سال ۲۰۰۲، پس از اینکه درخواست کروههای متعدد امنیتی نظامی از جمله حزب الله لبنان، سپاه، مجمع جهانی اهل بیت (ولایتی)، بازرسی ریاست جمهوری اسبق اصلاحات، (مُوَقَّر) و شیخی بنام نجفی از بیت ولی فقیه، مبنی بر شراکت در بیمارستان اینجانب را رد نمودم (Avecina International General Hospital)، انصاری با درخواست مشابهی وارد صحنه شد، درحقیقت نه برای خود بل درخواست مجدد از طرف سپاه در شکل یک سرمایه گذار خارجی. علنا عنوان میشد شرط فعالیت بیمارستان واریز ۹۵ سهام و سودست بنام گروههای نامبرده. تهدیدهای حضوری و تلفنی در محل زندگی و کار برای تغییر نظر بنده به شراکت به نتیجه نرسید. بیمارستان برای اینجانب مرکزی بود جهت پوشش تصادفات جاده ای، کمک به مصدومینی که اکثریت قریب باتفاق آنها از یک خونریزی بدنبال جراحات بسیار ساده فوت میکنند (تزریق یک سرم ساده در سریعترین زملن از فوت بسیاری از مصدومین جلوگیری میکند). ولی هدف اینان فعالیتهای غیرانسانی برون مرزی و اختلاسی گزاف زیر پوشش نام بیمارستان بود (بزبان خودشان، فقط ۲ مورد از ده ها شامل ۵۰ میلیون دلار وام بدون بهره بدون بازپرداخت از بانک مرکزی توسط فرزند مدیرکل حراست بانک، برادر خاتمی امام جمعه تهران، ۷۰ هکتار زمین کاربری تجاری رایگان توسط وزیر مسکن رییس جمهور اسبق اصلاحات، … با رد این لقمه بسیار چرب و نرم اجازه ندادم نا اهلان به حریم مقدس ”طبابت و بیمار” وارد شوند. پس از شکست در متقاعد نمودن اینجانب، سرانجام بیمارستان با دستور ولی فقیه مصادره شد و زندگی و سرمایه بنده نابود. شکایات بی نتیجه با یک پاسخ که “در کشور امام زمان همه چیز (جان و مال و ناموس مردم) متعلق به ولی فاسد فقیه ست”.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com