لئون وارادکار، نخست وزیر ایرلند، به زودی به موضوع برابری ازدواج با پاپ فرانسیس خواهد پرداخت.

پاپ در ۲۵ آگوست به ایرلند سفر خواهد کرد. این سفر همزمان با رویداد جهانی دیدار خانوادها است که در تاریخ ۲۱ تا ۲۶ اوت ۲۰۱۸ در دوبلین برگزار می شود.

وب سایت این رویداد می گوید که خانواده و ازدواج را “به عنوان ستون زندگی، جامعه و کلیسا” جشن می گیرد.

“از جزییات تعامل ام با پاپ من مطمئن نیستم”:

مجمع جهانی خانواده ها وارادکار را در مورد برنامه اش برای دیدار با پاپ فرانسیس مورد پرسش قرار داد.

به گزارش روزنامه ایرلند مرکزی، این سیاستمدار اظهار داشت: «من در مورد دیدگاه ما به عنوان یک جامعه و به عنوان یک دولت در مورد خانواده ها که در اشکال مختلفی شکل میگیرند و شامل خانواده های رنگین کمانی هستند، با او سخن خواهم گفت.”

وارادکار، که به طور آشکارا همجنسگرا است، علاوه بر این در یک جلسه، اضافه کرد: “من از جزییات تعاملم با پاپ فرانسیس مطمئن نیستم.

‘[دیدار ما در] قلعه دوبلین ممکن است بسیار کوتاه باشد، اما، اول از همه، من می خواهم ورود او به ایرلند را خوش آمد بگویم. و اگر فرصتی ایجاد شود، قطعا می خواهم با او در مورد نگرانی های جدی مردم ایرلند در رابطه با میراث گذشته کلیسا در ارتباط با مسائل مربوط به مشارکت کلیسا در خانه های مگدنیل، خانه های مادر و کودک، و سوء استفاده جنسی و جسمی واقع شده در آن زمان با او صحبت کنم.|

من یک مرد همجنسگرا هستم، این یک راز نیست:

وارادکار در ۱۸ ژانویه ۲۰۱۵ به صورت عمومی آشکارسازی کرد.

او در آن زمان گفت: “من یک مرد همجنسگرا هستم، این یک راز نیست، اما چیزی نیست که همه لزوما باید از آن اطلاع داشته باشند. من قبلا از آن به طور عمومی صحبت نکرده ام.”

او ادامه داد: “این چیزی نیست که من را تعریف کند. من یک سیاستمدار دو رگه با پیشینه خانوادگی از هند نیستم، یا یک سیاستمدار دکتر یا یک سیاستمدار همجنسگرا.

او در گفتگو با رادیو RTE 1 گفت: “این فقط بخشی از من است.  همجنسگرایی من، من را تعریف نمی کند [اما] این بخشی از شخصیت من است.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia 

وب سایت ما:‏

‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:
منبع:

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)