اگر به ماه غرور دگرباشان جنسی، آسمان خراش ها و آب و هوای گرمسیری علاقه دارید، تنها یک مکان با این خصوصیات وجود دارد که باید در ماه اوت به آنجا سفر کنید.

IndigNation، فصل سالانه غرور دگرباشان سنگاپور در ماه آگوست و به مدت یک ماه، از فعالیت ها و جشن های مختلف دگرباشان برای دگرباشان شروع می شود.

امسال و در چهاردمین سال، IndigNation میزبان مجموعه ای از رویدادهای هنری، فرهنگی و جامعه مدنی، در همان ماهی است که کشور روز استقلال خود را جشن می گیرد.

جشن امسال شامل جشنواره فیلم دگرباشان، نمایشگاه های هنری، گفتگوها، نمایش های مبدل پوشی و شب های کمدی در سالن های سراسر کشور است.

IndigNation : یک جشن غرور در حال پیشرفت:

حتی با فضای کارناوال، این رویداد چیزی بیشتر از فرصتی برای سرگرمی است. مشاهده پذیری و موفقیت این ماه غرور برای جامعه دگرباشان جنسی در سنگاپور و پیشرفت حقوق آنها حیاتی است.

همانطور که در وب سایت IndigNation گفته شده است: “سازمان دهندگان این رویداد بر این باورند که پشرفت هرچند دشوار، اما ممکن است. ما قربانیان منفعل از جهل و تعصب در یک چشم انداز بی تغییر نیستیم. ما شهروندانی فعال هستیم که نقش مان را در ساختن سنگاپور بهتر قبول کرده ایم.”

حقوق دگرباشان جنسی در سنگاپور به دلیل حمایت دولت از قانونی که رابطه جنسی بین مردان را ممنوع میکند، می تواند موضوع اختلاف باشد. در حالی که این قانون به ندرت اجرا می شود، تنها وجود آن، اساسا مردان همجنسگرا را مجرم می کند.

سنگاپور همچنین انتشار برنامه هایی که روابط رنگین کمانی را به تصویر می کشند، به دلیل ترویج  “سبک زندگی رنگین کمانی” در رسانه های اصلی ممنوع کرده است.

IndigNation در آخرین ماه فصل غرور دگرباشان، بر روی پاشنه بلند  و با جشنواره غرور سالانه سنگاپور، جایی که بیش از ۲۰،۰۰۰ نفر برای حمایت از “آزادی عشق” در مرکز شهر همگام شده اند، بسیار جذاب میشود.

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:
منبع:
 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)