طرفداران کانادایی سری چشم دگرباش در Netflix از خبر دیدار متخصص غذا و شراب این سریال، آنتونی پوروسکی، با نخست وزیر جاستین تردو و دو مهمان خوش شانس دیگر، حوشحال هستند.

حزب لیبرال کانادا اعلام کرده است که پوروسکی و ترودو در مراسم افتتاحیه شهر غرور که از ۹ تا ۱۹ اوت برگزار می شود، میزبال این صبحانه ویژه در مونترال، شهر محل زندگی این ستاره خواهند بود. حزب لیبرال دو بلیط برای شرکت در این رویداد را برای قرعه کشی میان کسانی که به این حزب کمک مالی میکنند، ارائه کرده است.

یکی از برندگان خوش شانس، در تاریخ ۳ آگوست و بر اساس پاسخ هایش در «آزمون مهارت تست» برای شرکت در این رویداد انتخاب خواهد شد و خواهد توانست مهمان دیگری را به همراه خود به این رویداد بیاورد. این جایزه شامل، سه شب اقامت در هتل، یک کوپن ۲۰۰ دلاری شام، و یک بسته هدیه از طرف حزب لیبرال، است.

پیش از اعلام برنده جایزه، حزب لیبرال این رویداد را در یک داستان در حساب کاربری  Instagram حزب با عکسی مات شده از  پوروسکی به همراه یک سری از Emoji که به بهترین شکل این رویداد را نشان می داد، ترسیم کرد.

ترودو، همواره از رویدادهای دگرباشان جنسی صراحتآ حمایت کرده و به طور منظم در رژه های غرور در سراسر کشور، از جمله در تورنتو، ونکوور و مونترال حضور پیدا کرده است. او همچنین با ظاهر شدن به روی صفحه اول مجله Attitude در ماه دسامبر، به عنوان نخستین رهبر جهانی که برای یک ناشر بریتانیایی ژست میگیرد، تاریخ ساز شد.

جاناتان ونز، متخصص گریم و ستاره ی ای سریال، در واکنشی مبنی بر خوشحالی اش از این رویداد، این فرصت را برای مورد خطاب قرار دادن رهبرانی مثل ترامپ و پوتین از جهان که هنوز از دگرباشان جنسی به صورت آشکارا حمایت نمی کنند، استفاده کرد. او نوشت:

“من برای آنتونی بسیار خوشحالم که توانسته است نشان دهد که بعضی از رهبران جهان، به جشن غرور اهمیت میدهند و اینکه چرا حمایت رهبران جهان از جشن افتخار اهمیت دارد! ما ناظر شما خواهیم بود.”

جاناتان ونز، هنگامی که کارشناس فرهنگی این سریال، کارام براون، با کاخ سفید دیدار کرد، چندان خوشحال نشد. براون که با بانوی دوم، کارن پنس و رئیس امور داخلی کاخ سفید ملاقات کرده بود، مورد انتقاد ونز قرار گرفت. او نوشت:” این دیدار بی معنی است زیرا “انها ما را دوست ندارند” – بعدها براون در مصاحبه ای با Mic، سعی کرد این انتقاد را از ذهن ها پاک کند.

او گفت: “رویکردهای ما به این موضوع متفاوت هستند، اما هدف ما یکسان است. و برای من، همیشه تلاش برای ایجاد گفتگو با کسانی که سعی در سرکوب من دارند، اولویت داشته است. به لحاظ تاریخی، این تنها راهی است که آفریقایی-آمریکایی ها و یا همجنسگرایان توانسته اند، تغییر ایجاد کنند.”

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

وب سایت ما:‏
‏‎صفحه خبر وب سایت :
اینستاگرام ما:
‏dharma_martia
توییتر ما:
‏@DharmaMartia ‏‎
کانال تلگرام ما:
‏‎همکاران ما:
‏‎‏رسانه همیاری: ‏‎‏
‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:
سایت پلنت ترنسجندر:

منبع:

https://www.pinknews.co.uk/2018/07/30/justin-trudeau-brunch-antoni-porowski-queer-eye/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com