به گزارش بی بی سی، روز پنجشنبه، ۴ مرداد (۲۶ ژوئیه)، چیزو ماتسوموتو، وزیر دادگستری ژاپن اعلام کرد که احکام شش نفر که در ارتباط با حمله شیمیایی به یک ایستگاه مترو در توکیو، پایتخت، در سال ۱۹۹۵ و موارد دیگر قتل مجرم شناخته و به اعدام محکوم شده بودند اجرا شده است. روز ۶ ژوئیه (۱۵ تیر) سال جاری هم هفت تن از اعضای این فرقه از جمله شوکو آساهارا، رهبر آن، اعدام شدند. در حمله شیمیایی به یک ایستگاه مترو در توکیو که در آن گاز کشنده سارین به کار رفت، ۱۳ نفر کشته شدند و بیش از شش هزار تن دیگر آسیب دیدند. این حمله بخشی از عملیات اعضای فرقه در سراسر ژاپن بود که ۲۹ کشته برجای گذاشت. وزیر دادگستری ژاپن در توجیه اجرای حکم اعدام این افراد گفت که “جنایات هولناک” این گروه به دقت برنامه‌ریزی و سازماندهی شده بود. او گفت که هدف این گروه، ارتکاب “تروریسم کور بود و آنان مرتکب جرایمی شدند جهان را تکان داد.”                           
 
اگر عکس های شوکو آسوهارا  را ببینید با آن ریش های بلند؛؛ خواهید دید خیلی به شما ها شباهت خواهد داشت  ..   و .. دیر نیست آن  روزی که در فردای ایران آباد و رها  و بعد از بیست و یکسال ؛  از زندان بلاتکلیفی و زندگی تاریک و سیاه در زیر سایه ی بیم و اضطراب  اعدام شدن و نشدن بیرون تان بیاورند و با خفت از طناب دار بیاویزند .. …  به عکس مجددا خوب نگاه کنید . انگاری خیلی  شبیه میزند..!!! به شمایی  که  عاملان انتشار پارازیت های سرطان زا  هستید .  به شما که بنا به ادله ی احمقانه ی پوچ و واهی  و.. و  برگرفته از اوهام ِ  به خیال  بستن  چشم و گوش ملت گرسنه  در عصر تکنولوژی ارتباطات و اینترنت و ماهواره  ؛ کوربختانه  ؛ میلیارد ها ملیارد از کیسه ی بیت المال  خرج کرده و از توشه ی معیشت این ملت واژگون بخت زده اید تا دستگاه ها و تاسیسات مرگ آفرین از اسکاندیناوی آورده اید  و..  همچو  حلبچه ی صدام _علی شیمیایی  مرگ پخش میکنید . “در آنجا با راکت و بمب و در اینجا با برج های وقیح و کامیونهای بدریخت حمل ـ پارازیت  مرگ پخش میکنید “و همینطور شمایانی که داروی بیماران سرطانی ناشی از همین پارازیت را احتکار و انبارکرده به چندین برابر قیمت میفروشید و مظافا برآن به عنوان عوامل مختلف  سرطان های مختلفی  شناخته شده اید که دامنگیر ملت عزیز و مستضعف ایران کرده اید { بطوری که آگاهان دلسوز خبر از قریب الوقوع بودن سونامی سرطان در کشور را میدهند}
 بدانید که  بله .. این عکس و یک  آینه ؛ هردو  کمک نموده و میگویند: .صحیح است و خیلی شبیه است ..  
به من گوش فرا دهید .. اگراکنون رو به افق ؛ رویا ها دیده و از فراز  این مردم وشوربختی هایشان { در پشت اسکناس های در حال شمارش و واریز به حسابهای بانکی تان } لبخند های شیطانی میزنید ؛بسیار خوب خواهد بود اگر کاری کنید .. 
عکس سوشو ساها را  به همراه سلفی خودتان ؛ هر دورا درگوشه ای از تاقچه ی دلتان گذاشته و گاه گاهی به آن نگاه کنید .. 
شاید دست بردارید.. دست بردارید از اینهمه یزیدی گری در زیر علم حسین  و ..   تا به مدد آن  دست برداشتن ؛ و به مدد خیلی کارهای دیگر ؛  بلکه فرجی شود و سایه ی این سرنوشت شوم و محتوم  ؛ از زندگی تان به در گردد .   
  بلی …    یادتان باشد ؛ به جرم جنایت علیه بشریت ؛ مرگ آفرینان را  در “ژاپن  ” هم  {  این کشور گل و بلبل ؛ کشور ملایمت ها و ظرافت ها و مینیاتور و کیمونو }  اعدام میکنند . لذا گزیری وگریزی نخواهید داشت                                                                                                                                                                                             
 
                                                                                                                         

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)