بیست و نهمین کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران از ۸ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی (۱۳۹۷ خورشیدی) در شهر استکهلم برگزار می‌شود و موضوع آن «متحدان جنبش زنان ایران در منطقه و جهان» است.  در کنفرانس امسال بنیاد پژوهش‌های زنان به درهم‌تنیدگیِ نابرابری‌های جنسی و جنسیتی با سایر بی‌عدالتی‌های طبقاتی، مذهبی، قومی و نژادی، و نیز وجوه اشتراک میان مطالبات، آرمان‌ها و اهداف جنبش‌های فمینیستی با آرمان‌ها و درخواست‌های سایر جنبش‌های عدالت‌خواهانه و ضرورت یافتن راهکارهایی برای همکاری‌های مشترک پرداخته می‌شود.

بیشتر بخوانید:

استکهلم در انتظار مهمانان کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان

بنیاد پژوهش‌های زنان ایران نهادی است فمینیستی و غیر انتفاعی که به هیچ گروه و سازمان سیاسی و مذهبی بستگی ندارد. بنیاد، انواع فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و فکری زنان ایران را در برمی‌گیرد و شبکه‌ی ارتباطی گسترده‌ای بین علاقمندان فعالیت‌های زنان ایرانی در سراسر جهان به‌وجود آورده است.

بنیاد پژوهش‌های زنان ایران از سال ۱۹۹۰ کنفرانس‌های بین‌المللی خود را با شرکت علاقمندان از سراسر جهان برگزار کرده است و پژوهش‌ها، یافته‌ها و تلاش‌های هنری ارائه شده به این کنفرانس‌ها را به صورت سالنامه‌ منتشر می‌سازد.

بنیاد پژوهش‌های زنان ایران اهداف و برنامه‌های خود را با مشارکت و حمایت یاران و دوستداران پی ریخته و با پشیبانی مالی و معنوی آنان به کار خود تداوم بخشیده است.

پخش زنده روز سوم کنفرانس:

پخش زنده روز دوم کنفرانس:

بخش دوم: (در جریان)

بخش اول: (تمام شد)

ویدیو کامل روز اول کنفرانس:

 

برنامه بیست و نهمین کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران

استکهلم در انتظار مهمانان کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com