اول نظر شخصی خودم بدم که نگین طرف روشنفکر بازی در میاره رفته خارج آدم شده من مخالف ۱۰۰% آرایش مرد و گوشواره و ابرو برداشتن هستم و بنده نه روشنفکر هستم نه تفکرم به اون صورت تغییر کرده فقط یاد گرفتم که تفاوتها رو بفهمم و مواقعی که به من ربطی نداره دخالت نکنم و به قول معروف هم زیستی رو تو این خارج یاد گرفتم حالا بریم سر اصل مطلب!

من سه روزی هست که به این داستان تجاوز گروهی به امیر حسین گیر دادم و علتش هم اگاه کردن اون دسته از نفهم‌هایی هست که در این گروه‌ها شرکت میکنند بعضی‌ها برای خنده بعضی‌ها برای عقده پراکنی و بعضی‌ها برای بهم ریختن و تفرقه و ترویج تحجر در جامعه که صد البته اکثر این افراد افرد مذهبی و متعصب هستند حال سئوال من از این افراد این هست
در تصویر پست شده شما شمایل امام حسین و امیر حسین (شرکت کننده در برنامه اکادمی گوگوش) رو ملاحضه میکنید به کرار از دوستان مذهبی شنیده ایم که مرد نباید ابرو بر داره (من هم با آنها موافقم) و مرد باید صورتش بدون آرایش باشه (من هم موافقم) ولی این دوستان از نظر فراتر رفته و به توهین و اهانت و تهمت و حتی تصمیم به تجاوز دست زدند میخواهم بدونم اگر اراستگی و ابرو برداشتن و زیبا رو یی بد هست چرا تمام تصاویر امام حسین به این صورت هست؟ چرا شمایل ایشون که در همه هیت‌های امام حسین قابل رویت هست همه به این شکل و شمایل هست؟ آیا این حرکت و رفتارشان توهینی به امام حسین نیست ؟ ایا این نشان این هست که امام حسین هم هم جنسگرا بودن؟ یا باید به ایشان تجاوز گروهی میشد؟
و در مورد گوشواره‌های این پسر دیدم بارها و بارها در گروه دوستان مردونگیشون بلند شده و دست به اعتراض زدند و میگویند مرد گوشواره گوشش نمیکنه میخواهم بدونم شما از کورش بزرگ و سربازهای هخامنشی ایرانی تر و مرد تر هستید؟ چرا که ۳۰۰۰ سال پیش انها با همین گوشواره نصف دنیا رو به تسخیر در اوردند و بزرگترین امپراتوری جهان بودند
من خودم شخصا با گوشواره و آبرو برداشتن میونه‌ای ندارم و اصلا دوست ندارم ولی فکر نمیکنم ملاک مردونگی و شرف و غیرت به گوشواره نداشتن باشه نمونه اون این هست که ۳۴ سال در کشور ما ارزش جان مادر من و شما نصف بیضه چپ یک اخوند هست و ارزش قانونی مادر و خواهر من و شما نصف مرد هست ولی من ندیدم کسی صداش در بیاد ۳۴ ساله به خواهر و مادر ما زور گفته میشه ندیدم کسی رگ غیرتش بلند بشه !!

امیدارم یاد بگیریم که حداقل کسی رو برای ظاهرش قضاوت نکنیم !!

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)