تصاویر دردناک اسطوره صبر، شراقت، متانت و صداقت علیرضا رجایی، قلب و روح هر انسان با شرفی را بدرد میاورد. بزرگمردی که همچون بسیاری از جوانان بیگناه وطن، حیات و زندگی خودرا فدای ارزشهای والای انسانی و مردم نمود. خنجر زهراگین وقیحان تاجر دین و خرافه بی هیچ استثنایی قلب ازادمردان و دشمنان واقعی نظام جهل و جنایت را نشانه رفته است، زمانی با دشنه و فشنگ، شکنجه و قتلهای علنی (شهیدان ستار بهشتی، مختاری، پوینده، حاجی زاده و طفل ۸ ساله اش، اقا سلطان، مصباح دختر ۱۳ ساله بهراه همه ۸ نفر اعضای خانواده، ….قطع نخاع عامدانه  ۸۳۰ جوان بیگناه در اعتراضات سال ۸۸ بنا بقول فرمانده وقت سپاه تهران …). و امروز با تغییر روش جنایت و تزریق مواد سرطانزا و قتلهای مخفی بیولوژیکی، مواد سمی رادیواکتیو تولید شده در کشورهای اروپایی بالاخص انگلستان و المان، در کارخانه ها و مراکز نظامی زیر نظر دولتها و سیستم امنیتی غرب! شرم باد حکومتهای باصطلاح دمکراسی غربی، دمکراسی اینان یعنی تولید سلاحهای کشتار جمعی میکربی، شیمیایی و سرطانزا و فروش به دولتها و گروههای تروریستی جنایتکار اسلامگرا برای نابودی انسانهای بیگناه عدالت طلب و ازادیخواه، یعنی دریافت رشوه های کلان چند دقیقه ای قبول حجاب مقابل دوربینها، یعنی سکوت در مقابل کشتار مردم بیگناه سوریه توسط قصابی بنام اسد جنایتکار …

هدف نابودی و ناتوان ساختن دشمنان واقعی حکومت فساد و جنایت ست بهر نحو ممکن، خصوصا دانشمندان، افراد مشهور و  رهبران مخالف. سرطان بدخیم دکتر امید کوکبی و استاد شجریان از جمله چنین جنایتهای مخفی حکومتست.

مطمئنا میتوان از سرطان پیشرونده و فوت زود هنگام دانشمند جوان مرحومه مریم میرزاخانی نیز نام برد، که از اولین سوء قصد وزارت اطلاعات در سال ۱۳۷۶ نجات یافته بود (دستکاری ترمز و تصادف اتوبوس حامل نفرات برتر المپیاد دانشگاه شریف بجرم رد ملاقات دیدار رهبر! فوت همه دانشجویان نخبه و ۲ استاد، زنده ماندن ۲ دانشجو از جمله مرحومه میرزاخانی).

در کنار جنایتهای فیزیکی، ترورهای شخصیتی، هتک حرمت و ریختن ابروی مخالفین ازدیگر روشهای سرکوب ست باستناد تهمتهای ناموسی توسط خواهران زینب و بسیجیان.

زنان فقیر و بدبخت “شهرنو” نمیدانستند با قبول اسلام ناب محمدی و بیعت با ولایت فقیه و همپیالگی با فقیهان و مداحان و سرداران، نه تنها صاحب ثروتهای نجومی شده بلکه برای فریب و دوستی و … سیاستمداران خارجی به ماموریتهای برون مرزی فرستاده شده و با لقب خواهران زینب در مراکزی بنام پایگاههای فرهنگی و بسیج بفعالیت خود ادامه میدهند. و مشابها جاهلان، زورگیران، قاتلان، قداره کشان، قاچاقچیان و مفسدان پیاله بدست قدیم در لباس سردار، مداح، بسیجی، طلبه های لباس شخصی و سربازان گمنام امام زمان.

بررسی سطحی شبکه های اجتماعی همچون توییتر و فیس بوک مُبَیًٌََِن انست که اکثر حسابهای کاربری توسط بسیجیان و طلبه های حوزه های علمیه با اسامی و عکسهای مجعول ناهنجار زنان و جوانان کشور کنترل میشود. مطمئنا هزینه بالای اینترنت مانع از دسترسی جوانان و دانشجویان جویای کار به شبکه های اجتماعیست. توصیه به استمداد از مراجع تقلید بعنوان رابطان خدا! با ارائه راههای تماس بیوت انان برای نجات شیخ اصلاحات توسط کابرانی با عکسهای سکسی بسیار مضحکست. شکایت همسر شیخ اصلاحات به بنیانگذار نظام و خلع او از سرپرستی بنیاد شهید قابل انکار نیست. لازم ست حقیقت تلخ سوابق و شرح حال واقعی سران بنیاد شهید و جانبازان از همسران و فرزندان شهدا و جانبازان عزیز سوال و با حضور در مجتمع های مسکونی بنیاد مشاهده شود، تاسف بارست وقتی دختر شهید از حق خود گذشته ولی حاضر به حضور در بنیاد برای گرفتن معرفینامه نیست.

و اما کم نیستند دشمنان ساختگی نظام، شیادانی از جنس و خون حاکمان جنایتکار ولی بنا بمصلحت، محکوم به خلع لباس و زندان، و پس از ازادی علی رغم قطع ظاهری حقوق و بازنشستگی سرگرم ایرانگردی با سخنرانیهای اتشین، فحاشی ناموسی به بالاترین مهره حکومت، و بعضا جلای وطن بهمراه خانواده و اشتغال سریع در سمتهای ازقبل معین در مراکز بظاهر مخالف نظام، و انتشار کتاب با اطلاعات بسیار محرمانه که فقط در دسترس سران اصلی حکومت ست! تبلیغات نظام با ارایه عکسهای اعتصاب غذا در سلول انفرادی و تهدیدهای علنی اعدام، و سعی در انتساب انان به خاندان سلطنتی و همراهی سایتهای خبری خارجی که ظاهرا با بودجه امریکا اداره میشود بسیار مضحکست، چرا که برخی از باصطلاح سلطنت طلبان از اقتداکنندگان نمایندگان ولایت فقیه درمساجد اروپا و امریکا میباشند.

بار گناه این گروه (رهبران امید و اصلاحات) از جنایاتگران اصولگرا بسیار بیشترست و دستانشان الوده بخون هزاران بیگناهیست که با فریب شعارهای ریاکارانه اینان در گوشه زندانها و قبرستانها ارمیده اند.

 

و اما دشمن فرضی، مهمترین عامل در ایجاد وحشت بین عوام و کسب حمایت ظاهری مردمست، و پوششی بر اختلاس، دزدیها، جنایات و فساد گسترده حاکمان،دشمنانی چون استعمار، امپریالیسم، امریکای جنایتکار، اسراییل غاصب، منافقین، و سابقا روباه انگلیس، روسیه کمونیست و غرب وحشی.

 

حکومتی که حیاتش به دشمن تراشی، شیادی، فساد و جنایت ست، و علی رغم فقر و سیاه روزی مردم درحال بذل و بخششهای نجومی به کشورها و گروههای تروریستی، و حیف و میل بیت المال ست محکوم به فناست، که این تعهد خالق هستی ست به حمایت از مردم ستمدیده در ویران کردن بنیان ظلم و فساد و جنایت، و وعده حق بسیار نزدیکست.

 

 

دکتر حمیدرضا قضاوی

واشنگتن دی سی

۱۲ شهریور ۱۳۹۶

Sep. 03 / 2017

 

 

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com