روژی کورد: به گزارش خبرنگار ایسنا، امام جمعه موقت اصفهان در خطبه های نماز جمعه امروز ۶ مردادماه ۱۳۹۶ شمسی، گفت: این تحریم‌ها را به بد و شر تلقی نکنید، ممکن است از بسیاری از چیزها ناراحت بشوید اما خیر شما در آن است. آنچه که ما باید روی آن متأثر باشیم آن است که فکر کنیم آب و نان ما وابسته به آن است که دست بردگی به آمریکای جنایتکار بدهیم.

وی افزود: “یکی از افتخاراتی که این هفته برای انقلاب ورق خورد، افتتاح پایگاه ملی فضایی امام خمینی(ره) بود.

وی سپس با نقل قول از خمینی، مردم ایران را به گو شیرده تشبیه کرده و گفت: “این اتفاق یکی از فواید تحریم‌های آمریکاست. امام در زمانی که آمریکا اولین تحریم‌ها را علیه ما عملی کرد فرمودند” تا زمانی که دست ما بر شانه آمریکاست، ما برای آمریکا چون گاوی هستیم که تا زمانی که می‌تواند از شیر ما بهره می‌برد بعد مارا از بین می‌برد”. کاری که امروز در حق آل سعود انجام می دهد.”

میردامادی گفت: بدترین خطر برای ما آن است که مردم از دین جدا بشوند و گناه‌هایی مثل رباخواری، بی‌حجابی و … در جامعه شایع شود.
میرداماد نیز در تایید و دنباله روی از سخنان خامنه ای در عید فطر امثال، به لزوم پشتیبانی از مردم میانمار سخن رانده و گفت: در پشت پرده این جنایت‌ها آمریکا و انگلیس نیز حضور دارند که نسل‌کشی می‌کنند. کسانی که می‌گویند خادم‌الحرمین هستند، تنها خادم حریم و همسر خود هستند و فلسطینی‌ها مظلومانه به خاک و خون کشیده می‌شوند.
برخی از کارشناسان سیاسی بر این عقیده اند که در آینده نزیک، جمهوری اسلامی، میانمار را نیز به میدان نبرد دیگری در خاورمیانه تبدیل می نماید.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com