(توضیح: در حالی که یک رژیم سراپا تروریستی خودش را قربانی تروریسم وانمود می کند. خواندن و شنیدن این که یکی از ریزشیهای وزارت اطلاعات رژیم درباره چیرگی روشهای تروریستی در ساختار سرکوبگر و رهبری کننده این رژیم، چه می گوید؟ جای ویژه خود را دارد. این نوشته که امروز در یکی از کانال تگرامی موسوم به آمدنیوز منتشر شده (آمدنیوز وابسته به دارودسته های مغلوب در جنگ گرگهای بالای رژیم است) فرصتی برای شناخت بیشتر به دست می دهد. رضا ملک همان است که برای نخستین بار شمار زندانیان سیاسی قتل عام شده در سال۶۷ را معادل سی و سه هزار و هفتصد تن در نامه یی به دبیرکل ملل متحد تأیید نمود. عنوان نوشته را من برگزیده ام. متن نوشته و تیتر رضا ملک در زیر آمده است-احمد مجد).

ترور، در همین نزدیکی‌هاست؛
تداوم قتل‌های زنجیره‌ای به شیوه‌ی نوین!
نوشته از: رضا ملک، زندانی سیاسی و کارمند اخراجی وزارت اطلاعات پس از قتل‌های زنجیره‌ای

مدتی است دستگاه رهبری با محوریت هیئت سه نفره‌ی مرگ «مجتبی، اژه‌ای، طائب» مسئولیت اجرای احکام صادره‌ی قتل‌های پنهان را به واحد «اطلاعات سپاه» واگذار نموده است!
با یاد خدای مقتولین و مظلومین سیاسی؛ شمه‌ای از روش قتل‌های زنجیره‌ای در ده‌های پیشین/ مقدمه؛ چگونگی اجرا
اسنادی که در کتاب هشتاد صفحه‌ای، معروف به «افشای قتل‌های زنجیره‌ای» پیش از حبس سیزده ساله‌ام منتشر کردم، قتل‌هایی بود که طی دو دهه گریبان سیاسیون و روشنفکران را گرفته بود. قتل‌هایی که طی آن رژیم [حکومت] توانست به دو روش آن‌را به اجرا بگذارد!
– روش اول: روشی که معروف شد به قتل‌های زنجیره‌ای و زمان آغازش هم با حذف روان‌شاد «سامی» آغاز گردید.
– روش دوم: حذف‌هایی بود که از طریق دادستانی به اجرا در می‌آمد! در این روش تشکیلاتی موازی راه‌اندازی شده بود که زندانیان آزاد شده از زندان و یا عناصر سر موضع را شامل می‌گردید و سابقه‌اش به ابتدای دهه‌ی شصت بر می‌گشت.
روش عملیاتی!
کار تشکیلات موازی برنامه‌ریزی برای فراری دادن عمدتا جوانان از کشور طراحی شده بود تا طی آن افراد را با پوشش خروج از کشور در بین راه و یا در خانه‌های امن به‌دام انداخته و از میان ببرند!
طبق اطلاعات موجود، در این روش که از ابتدای دهه‌ی شصت توسط لاجوردی کلید خورد، تعدادی بین شش تا نه هزار نفر را شامل شد! در ابتدا این قتل‌ها توسط شعب دادستانی رقم می‌خورد، ولی پس از تشکیل وزارت در زیر مجموعه‌ی اژه‌ای قرار گرفت. البته روش‌هایی نیز برای ایزوله کردن سیاسیون و مخالفین تحت نام «گرگ‌ها»، (پرت کردن میان گرگ‌ها)، به اجرا در می‌آمد که ارتباطی به حذف‌ها نداشت. در واقع این بخش، از آموزه‌های سرویس اطلاعاتی روس‌ها «بازجویان کهنه‌کار ک گ ب» بود که اطلاعات روسیه برای حفاظتی‌ها و اطلاعاتی‌ها طی دهه‌های اخیر تدریس شده بود و هم اینک روی سیاسیون و مخالفین به‌ویژه زندانیان آزاد شده در حال اجراست!
در این شیوه آن‌قدر رژیم [حکومت] با ورود به مناسبات و زندگی‌اش، «سوژه» را تحت فشار محرومیت‌ها قرار می‌دهد که سوژه از بیکاری با کوهی از مشکلات و گرفتاری‌ها دچار انزوا و نابودی می‌شود.
تراژدی قتل‌های زنجیره‌ای؛ شیوه‌ی نوین: سر لوحه‌ی این سبک، رهنمودهای مقام عظمای ولایت است، با دو هدف:
– اول حذف فیزیکی به مثابه قتل‌های زنجیره‌ای،
– دوم حذف هزینه‌های رژیم [حکومت]، آن‌ها هیچ‌گونه ارتباطی با مرکز فرماندهی خود ندارند!
مرگ‌ها با روش‌هایی است که هیچ‌کس بدان مشکوک نمی‌شود و کاملا طبیعی جلوه می‌کند!
اساس طرح؛ تیم‌های دو نفره، ویژگی مربیان این تیم‌ها؛
عناصر قدیمی که از بحران کودتای ۸۸ رو سفید به‌در آمده‌اند، وظیفه‌ی آموزش تیم‌های دو نفره را به عهده دارند.
ویژگی تیم‌ها؛ آموزش‌های حرفه‌ای + استقلال و خود کفایی
روش کار؛ جمع‌آوری‌های نامرئی [پنهان] و سپر به سپر با سوژه.
همان‌گونه که مطلعید گردان‌های مرگی وجود دارد بنام «گردان‌های امام علی». این نیروها، جوخه‌های تروری هستند که مجهز به سلاح‌های دارای صدا خفه‌کن هستند. اینان با دریافت دستور، بلافاصله سوژه را بی‌سر و صدا در هر رهگذری به قتل می‌رسانند. نمونه‌های زیادی وجود دارد مثل پزشکی که جنایات کهریزک را لو داد. البته به زودی لیستی از این دست منتشر خواهم کرد.
تیم‌های منتخب دو نفره
و اما تیم‌های مورد نظر ما در این نوشتار، عناصر منتخبی هستند که از بین جنایت‌کاران گردان‌های موسوم به «امام علی» برای مأموریت‌های خاص گزینش می‌شوند! سوژه‌هایی که توسط تیم‌های مزبور از طریق مثلا «مرگ‌های با ظاهر طبیعی» به انواع بیماری‌ها و مسمومیت‌های مرگ‌بار و یا تصادفات به ظاهر اتفاقی دچار می‌گردند. آنانی هستند که در صورت ترور «رسمی و علنی» باید هزینه‌ی بسیاری در ازای آنان پرداخت نمایند. لذا این افراد یا در زندان‌های سپاه و یا در جامعه باید به «مرگ‌های به ظاهر طبیعی» حذف گردند.
«حفاظت اطلاعات سپاه» با در اختیار قرار دادن انواع امکانات و بودجه‌های سری، چنان تیم را تجهیز می‌کند که مطلقا نیازمند تشکیلات نباشند. مأموریت تیم‌ها برای قتل سوژه، تایم زمانی (مدت) تعیین شده است و در صورت هر اتفاقی هیچ نیرویی مورد سوء ظن نیست. البته این روش به تقلید از تیم‌های نظامی و برانداز وارداتی گروه‌ها در گذشته است که تیم‌های‌شان را خودکفا به داخل اعزام می‌کردند تا ارتباطات، سبب ضربه به تیم نشود. در این‌جا در صورت ضربه به تیم، رژیم [حکومت] هم مصون از هزینه خواهد بود. به عبارت دیگر تیم‌ها هویت گذشته‌ی خود را پاک کرده با هویت جدید وارد مأموریت می‌شوند. تیم موظف است طی این مدت تعیین شده با جمع‌آوری همه‌ی اطلاعات سوژه، مطمئن‌ترین و طبیعی‌ترین روش حذف را انتخاب کند. تیم دو نفره پس از تحلیل آخرین نقاط ضعف سوژه، طبیعی‌ترین مرگ را انتخاب و برای او رقم می‌زند.
مثال- عاداتی مثل رفت‌وآمدها، ساعات تردد، محل‌های تردد، مغازه‌هایی که خرید می‌کند، ساعاتی که به منزل باز می‌گردد، روابط سوژه با فامیل، با دوستان، نوع غذاهای مورد علاقه، رستوران‌هایی که به او سرویس می‌دهند، سفرهای او، رفتارهای روتین او، ورزش، استخر، وسایل تردد، و صدها آیتم دیگر را که هر انسانی طی روز، ماه و سال با آن زندگی می‌کند جمع‌آوری کرده، بهترین، نامرئی‌ترین و کم حساسیت‌ترین گزینه را برای حذف استفاده می‌کنند. [مانند قتل آیت‌الله هاشمی رفسنجانی] البته یکی از این راهکارها، بهره‌گیری از عنصر بیولوژیک است. بعد از کودتای ۸۸، عناصر زیادی از متمایلین به موسوی در سپاه، سیاسیون و زندانیان آزاد شده، مخالفین و عناصری که ظن همکاری با حقوق‌بشر بین الملل علیه رژیم [حکومت] از او متصور است، به بسیاری از بیماری‌ها از جمله سرطان، سکته، تصادف و مرگ‌های ناگهانی دچار شدند! [مانند سکته‌ی زنجیره‌ای فرماندهان سپاه] البته مرگ‌های بیولوژیک که در زندان دو- الف و یا در بند ۲۰۹، برای زندانیان به‌کار می‌رود، خود مقوله‌ای علی‌حده است!
شما کافی است نگاهی بیاندازید به بیماری‌های سرطان، سکته و دیگر مرگ‌های به ظاهر طبیعی تعدادی از نیروهای بالای سپاه بعد از کودتای ۸۸، یا سیاسیون و مخالفین حکومت طی ده‌سال اخیر، آن‌گاه خواهید فهمید روند حذف‌های فیزیکی را.

راه‌کارهای مقابله؛ بی‌نظمی هوشمندانه!
اولین و ساده‌ترین راه مقابله با این جنایت، روتین نبودن در عادات روزانه است. نباید در زندگی و مناسبات خارج از خانه، روتین عمل کرد. بی‌نظمی و بی‌انضباطی فکورانه و حساب شده، عالی‌ترین روش خنثی‌سازی توطئه‌هاست. وقتی شما از طریق تلفن قرار می‌گذارید، در واقع خود را مانند گوشتی که جلوی گربه انداخته‌اید در خطر قرار می دهید! وقتی به صورت روتین و منظم از مسیری عبور می‌کنید، یعنی خود را در معرض دشمن قرار داده‌اید! وقتی شما به طور منظم به استخر خاصی و در زمان‌های تعیین شده می روید، یعنی خود را در مسیر قتل اتفاقی! همچون هاشمی قرار داده‌اید! وقتی عالم و آدم از برنامه‌ی سفر شما مطلعند شما انتظار هر پیش‌آمدی را داشته باشید! وقتی همه‌ی برنامه شما در تماس‌های تلفنی و ارتباطات گفته می‌شود، شما نباید انتظار شنود نداشته باشید. هر چند موبایل و تلفن خاموش نیز بهترین وسیله‌ی شنود برای اطلاعات است .
پس بیاییم حرکات‌مان را ارادی و حساب شده تنظیم کنیم. از بی‌تفاوتی، بی‌فکری و بی‌خیالی دست بشوییم. فکر کنیم هر لحظه کسی در کمین ما نشسته است که البته سیاسیون و مبارزین حرفه‌ای و با سابقه این چنین‌اند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)