ششمین همایش روان پژوهان ایرانی (خارج از کشور)

 «فرد، جامعه و سلامت روان»

تاریخ برگزاری: ۲۱ و ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷
محل برگزاری: شهر روتردام (Rotterdam) در کشور هلند

سلامت روان، عبارت است از قابلیت ارتباط موزون و هماهنگ با دیگران، تغییر و اصلاح محیط فردی و اجتماعی و حل تضادها و تمایلات شخصی به طور منطقی، عادلانه و مناسب. سلامت روان، تأمین رشد و سلامت روانی فردی و اجتماعی، پیشگیری از ابتلاء به اختلالات روانی و درمان مناسب و بازتوانی آن است.
بالا رفتن سطح بهداشت روانی و شناخت بیشتر ما از کارکرد روان، افکار غلط و خرافاتی را در مورد این بیماری ها کنار زده و نشان داده است که بیماری های روانی قابل پیشگیری اند. افزایش سطح بهداشت روانی، همراه با شناسایی و تشخیص بموقع اختلالات روانی و اقدام برای درمان آنها از سویی و تلاش در پیشگیری از عوارض و شدت یابی بیماری و توانبخشی بیماران و رشد و توسعه خود باوری، خوش بینی، مهر ورزی و تقویت روان از سوی دیگر، از وظایف بهداشت روان است.
در این همایش تلاش می کنیم از زوایای گوناگون به فرد، جامعه و سلامت روان بپردازیم تا با افزایش آشنایی شناخت خود از کارکرد روان خود و دیگران، به سوی زندگی در جامعه ای متعادل تر حرکت کنیم.

کمیته برگزاری ششمین همایش روان پژوهان ایرانی خارج از کشور

در همین زمینه:

فراخوان مقاله: ششمین همایش روان‌پژوهان ایرانی (خارج از کشور)

روان ما و تغییر؛ پنجمین همایش روان‌پژوهان ایرانی خارج از کشور

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com