مسئولین زندان با تقسیم زندانیان نصیر آباد در اتاق های مختلف بند ۳ وسایل خریداری شده آنها را نیز برداشتند.

روز گذشته ۲۷ اردیبهشت ماه مسئولین زندان مرکزی زاهدان بازداشت شدگان نصیرآباد را از اتاقی که این بازداشت شده ها همه وسایل آنرا با “هزینه شخصی” خریداری کرده بودند خارج و به اتاق های مختلف تقسیم کردند.

بنابر گزارش های رسیده، مسئولین زندان ۹ نفر از بازداشت شدگان نصیرآباد را که در یک اتاق از بند ۳ زندان مرکزی زاهدان نگهداری می شدند و این بازداشت شدگان در این مدت همه وسایل این اتاق را نیز خودشان خریده بودند خارج کرده وآنها را در بقیه اتاق های بند ۳ متفرق کردند.

این زندانیان کولر، تلویزیون، بخاری و بقیه وسایل این اتاق را خودشان خریداری کرده بودند.

ادریس بلیده ای، بشیر بلیده ای، ابوبکر ملازهی، ابوبکر (صدیق) بهرامزهی، عبدالستار بهرامزهی، عامر گهرامزهی، امین رئیسی، مصیب وطن خواه و داوود بهرامزی مدت ها بود که در این اتاق نگهداری شده بودند.

پیشتر گزارشی منتشر شده بود که مسئولین، زندانی های را که از نظر مالی توانایی بیشتری دارند و به درخواست مسئولین به آنها “رشوه” می دهد در اتاق های که تخت های سالم تری دارند نگهداری می کنند.

لازم به ذکر است که ماموران اطلاعات سپاه ۱۴ دی ۹۳ با یورش به روستای نصیرآباد ۳۳ نفر از جوانان نصیرآباد را بازداشت کردند که ۱۰ نفر از آنها با گذشت قریب به دو سال نیم همچنان در بلاتکلیفی بسر می برند.

مسئولان امنیتی اتهامات امنیتی چون ترور ماموران نیروی انتظامی و بسیج و معلمان را به آنها نسبت داده اند اما این جوانان در ملاقات با خانواده های خود گفته اند “برای اخذ اعتراف های دیکته شده مورد شکنجه” قرار گرفته اند.

خانواده این زندانیان بارها در نامه های متعدد به مسئولان جمهوری اسلامی و همچنین طی نامه هایی به مجامع حقوقی خواهان بررسی تناقض های پرونده و پیگیری پرونده عزیزان خود شده و آنها را بیگناه خواندند

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com