تويتر در وبلاگ خود از دو ويژگي جديد با هدف جلوگيري از آزار و اذيت و سواستفاده پرده برداري نمود. با جلوگيري از برخي ويژگي هايي براي ممنوع كردن يا مجازات كاربراني كه كاربران ديگر را آزار مي دهند تا از آنها سواستفاده مي كنند جز دستوركار تويتر است، اين دو ويژگي جديد به كاربران اجازه مي دهد تا حساب هايي كه از آنها نوتيفيكيشن دريافت مي كنند را محدود كنند.

نخست به كاربران اجازه مي دهد كه هم بر روي كامپيوتر و هم موبايل، حساب هايي را كه آنها فالو مي كنند را محدود كنند.

به علاوه، تويتر يك فيلتر با كيفيت را نيز اعلام نمود.

تويتر در وبلاگ خود اعلام نمود :

“اين فيلتر مي تواند كيفيت تويت هايي كه مشاهده مي كنيد را با استفاده از سيگنال هاي مختلف ارتقا دهد، مانند مبدا و كاركرد حساب.

اين فيلترها را در نوتيفيكيشن هايتان و ديگر بخش هاي تويترتان روشن كنيد مانند محتواي با كيفيت پايين مانند تويت هاي تكراري يا محتوايي كه به نظر مي رسد خودكار باشد. اين فيلترها محتواي افرادي كه شما فالو مي كنيد يا حساب هايي كه اخيرا با آنها تعامل داريد را فيلتر نمي كنند، و اين به اولويت هاي شما بستگي دارد، شما مي توانيد آن را در تنظيم هاي نوتيفيكيش خود روشن يا خاموش كنيد.

بعضي از پيش در مورد اين سوال كردند كه چطور بطور موثر اين فيلتر با مشكل حساب هاي غير اسپم مقابله مي كند كه ديگر كاربران را مورد آزار و سواستفاده قرار مي دهد.

تويتر با درخواست هايي مواجه شده است مبني بر اينكه سيستم گزارش دهي سواستفاده اش را براي چندين سال ارتقا دهد، اما اين تغييرها اين سيستم را تغيير نداد.

تويتر اوايل امسال اعلام كرد كه پس از به روزرساني قوانينش به تاكيد دوباره بر ممنوعيت همجنسگراستيزي و ديگر تعصب ها، سبك محكم تري در مورد سخنان تنفرانگيز اتخاذ كرده است.

اين شبكه اجتماعي مدت ها در مورد مسائلش با سواستفاده بي نام و نشان سروكار داشت، و بسياري از اين شاكي بودند كه تويتر تبديل به يك ميدان پرورش افراد براي ايجاد پست هاي مهاجم نژادپرستي، ضد زن و همجنسگراستيز شده است.

ترجمه تخصصي براي دارما و مارتيا: احسان پارسي

فيس بوك ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سايت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسايت :

‏http://dmblog.dharmamartia.org/home

كانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همكاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.pinknews.co.uk/2016/08/18/twitter-announces-two-new-tools-to-tackle-harassment-and-abuse/

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)