چونکه این حزب از شکست انتخاباتی اش بهبود یابد، “پیت بوتیگیگ” می خواهد که ببیند دموکرات ها “صدایی برای جامعه هایی مانند جامعه ی من شوند”

در حالی که کشور برای مراسم تحلیف  دونالد ترامپ رییس جمهور منتخب آماده می شود، حزب دموکرات در جستجوی یک رهبر جدید است که بتواند به چپ ها کمک کند تا هم مقام های بالا و هم انتخابات ملی را تسخیر کنند.

این حزب ممکن است این رهبری را در پیت بوتیگیگ یافت کرده باشد، کسی که این هفته وارد رقابت برای رییس کمیته ملی دموکرات ها شد.

بوتیگیگ، شهردار “ساوث بند”، ایندیانا، در حال رقابت با دانا برازیل رییس موقت کمیته است، اگرچه میدان نامزدها از پیش با نامزدهای مورد طرفداری مانند توماس پرز، وزیر کار و کیت الیسون، نماینده کنگره، پر شده است.

به هر حال، بوتیگیگ به  نیویورک تایمز گفت که حزب دموکرات به رهبری نیاز دارد که بتواند بعضی از رای های مردمی را تسخیر کند که درنهایت منجر به پیروزی ترامپ در ماه نوامبر شد.

بوتیگیگ گفت :”من فکر می کنم نیاز به وجود صدایی برای جامعه هایی مانند جامعه من است. و منظور من تنها جامعه هایی در غرب میانه نیست، اما جامعه هایی که در آنها تصمیم ها در واشنگتن گرفته می شود، عملا بر مردم تاثیر می گذارند.”

بوتیگیگ، یک فارغ التحصیل  هاروارد، دارای بورسیه رودس، و یک سرباز کارکشته آشکارا همجنسگرای ارتش، دو دوره به عنوان شهردار ساوث بند خدمت نمود.

او گفت :”من به چیزی پر معناتر از سازمان دهی مخالفان فکر نمی کنم که در برابر آنچه تصور می کنم یک ریاست جمهوری بسیار وحشت انگیز است و اینکه زمان را در این ایالت به چالش بکشم.”

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

فیس بوک ما:

‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

وب سایت ما:

‏http://dharmamartia.org

صفحه خبر وبسایت :

‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

کانال تلگرام ما:

‏https://telegram.me/DharmaMartia

همکاران ما:

‏http://media.hamyaari.ca

‏www.Khodnevis.org

‏https://www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

‏‎منبع :

http://www.out.com/news-opinion/2017/1/07/openly-gay-indiana-mayor-enters-race-lead-democratic-party

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)