capture

فعالان همجنس ایرلند شمالی برای کریسمس تقاضای زیادی ندارند، کل آنچه آنها خواستار آن هستند  ازدواج همجنس می باشد.

کمپین عاشق برابری باش، راه اندازی شد تا در نهایت به آخرین مکان در  انگلستان ازدواج برابری را بدهد و از کارت بسیار بزرگی برای بابانوئل پرده برداری کرد و خریداران را مشتاق نمود تا حمایت شان را امضا کنند.

تخمین زده شده که ٣٠٠ نفر این کارت را از طریق این رویداد امضا کردند.

سخنگویی از پروژه  رنگین کمان گفت :”این رویدادی فوق العاده با داوطلبان ما بود که پیامی واقعا مثبت ارائه داد و حمایت بسیار زیادی از تمامی جنبه های زندگی در این شهر بدست آورد.”

“افراد معدودی در آن شب پیام های ویدئویی ضبط کردند که در اینترنت به اشتراک گذاشته شد، عینا صفی از مردم برای امضای این کارت وجود داشت.”

این گروه گفت آنها امیدوار بودند که به شهر استورمونت برسند و به آنها اصرار نمود که درک کنند که جمعیت خواستار ازدواج برابر است.

“جان او دوهرتی” از کمپین برابری عشق گفت :”کریسمس زمانی برای خانواده است، برای اینکه زمانی که ما در کنار یکدیگر صرف می کنیم را جشن بگیریم و بازتاب سال گذشته می باشد. ما می خواهیم که در این کریسمس پیام  برابری و  فراگیری را گسترش دهیم.

“به این دلیل است که چرا ما از مردم می خواهیم که برای برابری ازدواج درگیر این کمپین شوند و با امضای کارت بزرگ کریسمس ما تاثیر بزرگی ایجاد کنند و از بابانوئل بخواهند که در کریسمس ازدواج برابر را برایمان به ارمغان بیاورد.”

اوایل امسال یک نظرسنجی منتشر شد که نشان داد ٧٠٪‏ افراد در ایرلند شمالی از ازدواج همجنس حمایت می کنند. استورمونت، از حزب متحد دموکرات  همجنسگراستیز سپاسگزاری نمود که پیشنهادی برای معرفی ازدواج همجنس را چندین بار رد نمود.

ترجمه تخصصی برای دارما و مارتیا: احسان پارسی

‏‎ما همه جا هستیم، آزاد و برابر:

‏‎فیس بوک ما:

‏‎‏‎‏https://m.facebook.com/DharmaMartia

‏‎وب سایت ما:

‏‎‏http://dharmamartia.org

‏‎صفحه خبر وب سایت :

‏‎‏http://dmblog.dharmamartia.org/ home

اینستاگرام ما:

‏dharma martia

توییتر ما:

‏@DharmaMartia

‏‎کانال تلگرام ما:

‏‎‏https://telegram.me/DharmaMartia

‏‎همکاران ما:

‏‎‏رسانه همیاری:

‏‎‏http://media.hamyaari.ca

‏‎‏سایت خودنویس:

‏‎‏www.Khodnevis.org

‏‎‏ فضای اختصاصی دارما و مارتیا در تریبون زمانه:

www.tribunezamaneh.com/archives/author/dharma-martia

سایت پلنت ترنسجندر:

‏www.planettransgender.com

‏‎منبع :

http://www.gaystarnews.com/article/northern-ireland-sends-massive-card-santa-asking-equal-marriage-christmas/ gs.thOX3vc

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)