img_3620

چراغ ظلم ظالم تا سحر نمی سوزد
اگر سوزد شبی دیگر نمی سوزد

مسلماً حکومت شما ملایان هم روزگاری نزدیک به پایان می رسد اما با ارمغان وکارنامه تاریکی از آن بحث می شود در تاریخ .

شرم بر عدالت جمهوری ولایت فقیه باد که بی گناهان را بدون دلیل بدون برگزاری دادگاهی عادلانه محاکمه کردند ولی دزدان ومتجاوزان را نه ممنوع الْخروج کرد نه زندان .

بلکه فاسقان وتجاوزگران وقاتلین میخواهند با پیاده رویی وسینه زنی گناهان خودرا پاک کنند
اما هنوز فرق بین حق ناس وعبادت را نمی دانند.
آن هم عبادت اختراع شده نه عبادت سندی
عبادتی که یک سند صحیح وجود ندارد در زمان همین اشخاص مرده که همچنین عبادتی جزء ارکان واصول دین بوده باشد.
بلکه با ظهور صفویی تا که رسید به خمینی امپراطوری کینه وبغض وجنایت وتفرقه زیاد شد تا پنهان شده در چاه زودتر ظهور کند که در مورد آن هم مفصلاً در مقاله بزرگترین دروغ تاریخ  بحث شده است.

شرم بر شما بی حیاها این همه جرم وجنایت واختلاس وکلاهبرداری وتجاوز وقتل می کنید وانتظار دارید شخصی که اصلا بر طبق إثبات تاریخ در مورد دفن شدن قبرش اختلاف نظر وجود دارد می خواهید با اشک ریختن برای مظلومیت او گناهان خود را بشویید
چرا اشک برای خود نمی ریزید با این همه ارمغان تاریکی وجنایتکارهایتون که بوی تعفن آن هه جارا فرا گرفته

در عوض نخبگانی که از جنایات هایتان را افشا کرده اند باید به زندان بروند کسانی که زهرا کاظمی را کشتند آزاد هستند ودر حال اشک ریختن برای حسین هستند.
نخبگان نه کسی را ضرب و شتم و کشته اند در کهریزک نه تجاوز کرده اند.
نه در اختلاس و گم شدن پرونده های میلیاردی واختلاس گری شهرداری و وبانک ها وتامین اجتماعی نقش داشته اند و نه قاضی هستند که هزاران نفر را در بی عدالتی به حبس و اعدام محکوم کنند!
نه با کسی که قرآن خوانده باشد خوابیدن نه در حال صیغه ومتعه بودن.
چرا اشک برای شکم یتیمان وکودکان خیابانی ودختران فراری وکلیه فروشان وبیکاری جوانان ونابودی ذخایر مملکت وآب وهوا وخشکسالی رودخانه ها وصدها سخن دیگر که مثنوی هفتاد پندبود نمی ریزید؟؟؟

درد زیاداست ودرمان تمامی این دردها دست مردم است چرا مردم؟ چون مردم باید تفکر کنند واز خودت بپرسند در مورد آین بازارهای آخوندی ودیگر بیش از حد گول احادیث جعلی قال الباقر قال الصادق نخورند تاکه دُکان آخوند بسته شود وگرنه این بازی مدام ادامه دارد.

احسان فتاحی
٢۶آبان ٩۵

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)