متاسفانه با خبر شدیم که آقای بهمن گلبار نژاد صبح شنبه در دوچرخه سواری ماده C4 پارالمپیک ریو دچار آسیب دیدگی شد و در صحنه درمان موقت شد اما در بیمارستان دچار ایست قلبی شد.

2212241
انجمن حمایت از معلولین ایرانی در بریتانیا اعلام می دارد که خبر تاسف انگیز و دردناک مرگ ورزشکار ملی بهمن گلبار نژاد قلب ما را شکست و با اندوه فراوان به خانواده ایشان، دوستان و ورزش کاران پارالمپیک و دارای معلولیت ایران ضمن همدردی تسلیت عرض می کند و یادآور میشود که این انجمن در این اتفاق غم انگیز در کنار شما می باشد و خود را شریک غم شما می داند.
بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که در رقابت‎های جاده دیروز شنبه به دلیل سانحه از دور رقابت‎های این رشته کنار رفته و به بیمارستان منتقل شده بود، پس از چند ساعت بستری بودن در درگذشت.
گلبارنژاد در یک شیب تند دچار سانحه شد و به بیمارستان منتقل شد اما شدت صدمه ای که به وی وارد شده بود به حدی بود که شامگاه شنبه به قله ابدیت پیوست. شکستگی گردن به عنوان دلیل اصلی فوت گلبارنژاد اعلام شده است.
بهمن گلبارنژاد متولد سال ۱۳۴۷ در آبادان و دارنده مدال برنز رشته دوچرخه سواری مسابقات پارا آسیایی و جانباز جنگ بود.
از طرف انجمن حمایت از معلولین ایرانی در بریتانیا

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com