حامد زمانی ترانه یی را ساخته با نام «می کشیم» که  با موضوع حمله رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه است و به شیوه‌ ای طنز و هنرمندانه سروده شده که گویا از زبان صهیونیست است . شاعر این ترانه دکتر محمد مهدی سیار و امیر جمالیآهنگسازی آن را برعهده داشته است .

شبکه‌های تلویزیونی ایران و خبرگزاری‌ها و وب‌سایت‌های خبری نزدیک به اصول‌گرایان نیز از حامد زمانی به عنوان ستاره تازه موسیقی این مرز و بوم نام می‌برند.

در تلویزیون حکومتی ایران، یعنی جایی که استادانی چون «محمدرضا شجریان»، «شهرام ناظری» و «حسام‎الدین سراج» یا چهره‌های مطرح پاپ هم‌چون «محسن چاووشی»، «محسن یگانه»، «مازیار فلاحی»، «فرزاد فرزین» یا «سیروان خسروی» از امتیازات مشابهی برخوردار نیستند، حامد زمانی یکه تاز است
حامد زمانی اولین هنرمندی نیست که نظام جمهوری اسلامی روی او به عنوان تریبون خود در بخش فرهنگ و هنر سرمایه‌گذاری کرده است؛ از ابتدای انقلاب تلاش‌هایی در این جهت انجام شد که ایده‌ شکل‌گیری حوزه هنری و تبلیغات اسلامی از آن بیرون آمد.

اما مشکلی که حکومت ایران با آن روبه‌رو بوده، این است که عده زیادی از هنرمندان منتقدش از درون همین سیستم‌های تربیت هنرمند برای پیشبرد اهداف نظام درآمده‌اند؛ «محسن مخملباف»، «بهروز افخمی»، «کمال تبریزی»، «محمدمهدی عسگرپور» و بسیاری دیگر از سینماگران ایرانی که امروز منتقد و یا مخالف عملکرد نظام هستند، از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی بیرون آمده‌اند.
ولی اینجانب این شعر را به این طریق می گویم تاکه حامد وحامیان ایشان بیشتربگویند می کشیم این شعر به خود شما حکومتی ها جمهوری اسلامی
می گوید می کشیم که نزدیک به چهار ده از حکومت فاشیست ولایت فقیه می گذرد که ازابتدا تا به امروز وآینده، کشتار متوالی مردم بی‌گناه، دزدی‌ها و غارت‌گری‌ها، ظلم و ستم به زنان، کودکان، دیگر باوران، شکنجه و تجاوز در زندان‌های بی‌شمار، خرد زدایی از مردم، ساختن بیش از بیست هزار امامزاده و هزاران مسجد، توجه نداشتن به تندرستی و سلامت مردم، دست‌کاری در تاریخ، آیین و فرهنگ ایران، نادیده گرفتن جشن‌ها و مراسم ایرانی، ویران کردن آثار باستانی چند هزارساله ایران، تجملات و رفت‌وآمدهای پرهزینه، حاتم‌بخشی به جیب مزدوران حزب‌الله و بشار اسد و پوتین ومالکی
آری آری باید میکشید ،میکشید، میکشید رابر کارنامه انقلاب شومتان ثبت کرد!!!
چون شما به کشتن و شکستن و دریدن ایران خوش هستید
درخشکی و کشتی و کوچه وبازاروحریم و خانه های مردم سرک میکشید
دانه به دانه جوانان مردم ایران را فراری و معتاد واعدام وروانی و کشتید
دنیای امن و امان را پراز جنایت های خود کردید
در ایران زندانیان بی گناه را اعدام کردید

آری هرکسی برای خود بود ، به هرکی رسیدین در ۶٧ بی دلیل کشتید
نه شرغی ونه غربی شعارتان بود روسیه وچین با شماست میکشید
در کمال خونسردی و با خنده وبا خواب آسوده میکشیدمیکشید میکشید ، صدها شهرام های بی گناه را میکشید
دنیارا با نرمش قهرمانانه خریدید ملت ایران را با سرکوب ونیرنگ از ته دل میکشید موشکهاقایم کردید تا که منجی بی سلاح نماند بلکه آیدهرچه گوید، بکشید بکشید

قلم ها و دست ،پا ها را شکستید شکستید

“می کشیم می کشید می کشند” آنهایی که از سال ۵۷ با چماق بجان مردم افتادند و مردم فارس وعرب و لر و ترک و کرد و بلوچ و ترکمن را دسته دسته تیر باران کردند.
“می کشیم می کشید می کشند” انها بودند که طالقانی را مسموم کردند و تمام روحانیون ضد ولایت فقیه مثل شریعتمداری و منتظری را به تبعید و زنجیر کشیدند.
“می کشیم می کشید می کشند” انهایی که با خفقان و سرکوب به دستگیری واعدام روشنفکران پرداختتید و قتلهای زنجیری راه انداختید و هر صدای اعتراض را جاسوس و صیهونیست و ضدانقلاب و شاهپرست و منافق و فتنه گر ووهابی نامیدند و دست و پا شکستند..
“می کشیم می کشید می کشند” آنهایی هستندکه خون بی گناه علما وجوانان أهل سنت را بخاطرضعف حکومت ودرغ وخرافات مذهبی خود ریختند…
“می کشیم می کشید می کشند” انها بودند که وعده اتوبوس و مدرسه و بهداشت مجانی و بهشت را دادند و بجایش بحران گروگانگیری و جنگ ۸ ساله و موشک و بمب اتمی سازی و گرانی بیکاری و اعتیاد و فحشا را ارایه دادند. انها “می کشیم می کشید می کشند” آنها هستند که همچنان میلیاردها پول مردم ایران را غارت میکنند و با سرکوب و اعدام و دروغ و اتهام و تهدید و تبعید و اسیدپاشی و شلاق و شکنجه میخواهند به چپاول و “می کشیم می کشید می کشند” ادامه دهند.
کسی نپرسید کی قاتله کی جانیهچشم دوربین هایتان به سوی خمس ،صیغه، نیرنگ ،حیله است

سازمان و قطعنامه های حقوق بشری علیه رژیم کیلویی چنداست
با وعده‌ی آب و نان مارا خر کردند.گلهای وطن را هـــمه پرپر کردند
کـــردند و گرفتند و بریدند و زدند هر آخ که گفتــــــیم فـروتر کردند

من از جناب حامد زمانی خواستارم یک آهنگ پاپ هم از تورم وفیش حقوقی یا بیکاری یا خرج ازدواج وبچه های کار خیابانی و سایر استثنائات داخل کشور شما گل و بلبل بخوانید خواننده محبوب (….) !!!

احسان-فتاحی-765x510

احسان فتاحی
١٩شهریور ماه سال ٩۵

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)