IMG_2578
 

گاهی دلم برای شماها می سوزد                     داردتایید سکوت هایتان انگ می شود

این روزهاکه غرقه ی طوفان غفلتین                    بیشتر به فکر پست ،مقام ،شهرتین

بس است لحظه ایی به خود آیید                        نقاب از رخ روز حساب بردارید

ز چشم اگر نستانید خواب را فردا                       سر بریده ز بالین خواب بردارید

ا.ف

راستش با دیدن مطلب سال ٩۴ اعدام آخوند نمر جلاد در سایت جماعت دعوت و اصلاح ایران (اخوانی ها) من رو واداشت که قلم بر دست بگیرم وبنویسم !!!
چه بنویسم ؟؟؟بنویسم که چرا اخوان الافاسدین (جاش) چرا قبل وبعد از اعدام جوانان بی گناه که در سحرگاه ١٢فروردین اعدام شدند بیانیه ندادید این همه عالم اهل سنت ایران را قل غم کردن لال بودید

وبه راستی حقیقت امر این هست نمی‌دانم از کجای آن شروع کنم. از مرامنامه و اساسنامه حزبتان سخن بگویم که دفاع از اعتقادات اهل سنت هست بنویسم، یا با آقای پیرانی جاش اطلاعات تهران درددلی داشته باشم. ولی مطلبی که میخواهم از این سایت نقد کنم اینقدر تاسف بار هست که نوشتنم نمی آید!
اهل سنت ایران ویروسی شده‌اند! آن هم ویروسی به نام اخوان المسلمین! که باید به آنها اخوان الاجاش یا مفسدین گفت!!!
باید به اعضای شورای مرکزی این حزب بگویم بس است خیانت به نام اهل سنت. به خدا ما اصلاح شما را نمی خواهیم. ما قرآن وسنت را می‌خواهیم. اصلاحمان در آن هست و نه در ندای حزب و جماعت شماودیگران.

دیگر بس است (فهل انتم منتهون) دیگر وقت آن نرسیده از خواب غفلت بیدار شوید؟!!!!! دیگه شورش را درآوردین چرا برای جنایاتی که بر سر اهل سنت میاد سکوت میکنید!!!!!!!!!!؟! اگر جرأت ندارید حق را بگویید وخودتان را پشت اسم مصلحت وحکمت پنهان کرده اید لا اقل باطل هم نگویید وتایید نکنید (فلیقل خیرا أو لیصمت)

روز و شب علما و جوانان اهل سنت ایران را به قربانگاه فرستادند و حتی در میدان های شهر به دار کشیدند. نه تنها شما مزدوران هیچگونه حرکت و جنبش اعتراضی از خود نشان ندادید، بلکه به نظاره ایستادید و جنایت های رژیم را با زبان بی زبانی و با سکوت خود تأیید نمودید. آیا این سکوت علامت رضایت است، و یا ترس و بزدلی، و یا تکروی و بلند پروازی شماهااا؟!.

آنچه برما گذشت و بر ما می گذرد و آنچه ما مصیبت می کشیم و به ناتوانی، درماندگی، بردگی، و خواری افتاده ایم، پیامد و نتیجه بی تفاوتی و تکروی شما مزدوران ولایت فقیه دیکتاتور است .

چرا به اشک های مادر شهرام احمدی لحظه ایی نگاه نمی کنید که سوزه دلش درخت وسنگ را به گریه در می آورد اما دل شما که فقط چاپلوسی وکنفرانس تشکیل دادن وپول جمع کردن می باشد.

اظهارات دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح یعنی همان پیرانی جاش آلت دست اطلاعات آدمکش درمورد اعدام جوانان متدین اهل سنت بعد از بازگشت از ترکیه و شرکت در اجلاس شورای اتحادیه جهانی علمای مسلمان ، مصداق روشن ضرب المثل فارسیِ یکی بر نعل و یکی بر میخ زدن است. هرچند اظهارات وی کمترین اظهار نارضایتی نسبت به ظلم رواداشته شده به اهل سنت ایران وجوانان اعدام شده و سایر زندانیان اهل سنت راژ دربر ندارد، اما در پی سؤالات متعدد اهل سنت از نقش تخریبی او و جماعت به اصطلاح« دعوت واصلاح» درواقع تلاشی مذبوحانه در جهت پاک کردن دامن خودشان از لکه های سیاه ننگ خوش رقصی های آنان به کام حکومت و علیه اهل سنت مظلوم ایران است. درحالیکه روز قبل از آن در ترکیه ، عبدالرحمان پیرانی مانع از محکومیت اعدام جوانان اهل سنت در ایران از سوی مجمع جهانی علما شده، چگونه در بازگشت به اعلام نظر در مورد اعدامها میپردازد ؟؟؟ آنهم بودن هیچ محکوم کردنی و باز تنها به کام حکومت و به ضرر اهل سنت ایران. راستی اینان به نمایندگی از چه کسی در این مجمع شرکت میکنند؟, اینان به چه حقی به نام اهل سنت و در واقع به کام دشمنان اهل سنت، میبرّند و میدوزند. چگونه آست که کسانی مثل استاد حسن امینی و مولوی عبدالحمید سالیان درازی است که ممنوع الخروج هستند و جناب پیرانی هرسال ده ها سفر خارجی دارد؟ پول این سفرها از کجا تامین می‌شود؟ نا گفته نماند که در حالیکه بچه‌ها ی مردم عادی قادر به تامین هزینه‌های تحصیلات ابتدایی فرزندان خود نیستند، فرزندان جناب پیرانی در دانشگاه‌های خارج از کشور در حال تحصیل هستند. آیا وقت آن نرسیده که دلسوزان اهل سنت اینان را به جامعه ی اهل سنت در داخل و خارج معرفی کنند و خیانت هایشان را بیش از پیش برملا سازند. آیا دسترسی به مجمع جهانی علمای اهل سنت آنقدر سخت است که فقط امثال پیرانی قادر به حضور در آن هستند؟ آیا حجت بر این جماعت خائن به اهل سنت کامل نشده که همه در مورد آنان سکوت میکنند؟؟ آیا جماعت و شخص پیرانی از یاد برده اند که در مورد باقر النمر چگونه سینه چاک کردند و رسما بیانیه صادر کردند؟ چرا همین سخنان بی خاصیت پیرانی در قالب بیانیه ای رسمی از سوی جماعت دعوت و اصلاح منتشر نمی شود و در سایت « اصلاح وب » جا نمیگیرد؟,به قول شاعر:
هر دم از این باغ بری میرسد. تازه تر از تازه تری میرسد.

ای (اخوان المسلمین ایران) فراموش کرده اید که پایه گذار اخوان درایران شخصی بسیار بزرگی بود بنام شهید کاک ناصرسبحانی فراموش کرده اید همین نظامی که شما امروز شده اید آلت دستشان همین کاک ناصر را هفت سال نیم از وطن وشهرخود تبعید کردند وبعد از نه ماه نه روز ازبی خبری کاک ناصرمعلوم شد که ایشون را به شهادت رساندن وحتی جسد ایشون رو به بستگانش ندادند ودرشهری غریب به خاک سپردند.

جناب عبدالرحمن پیرانی سیرک های دسته آخوندها وسایرهم فکرهای اتاق فکراین را بدانید که اهل سنت ایران همگی می دانند تا شما مزدوری وآلت دستی ملایان واطلاعات نشویید، امروز حتی یک دفتر که سهل است ، حتی حق یک جلسه وسمینارهم به شماها نمیدادند.

شما آقای پیرانی که خودت را رئیس می دانی وبه زبان اهل سنت صحبت میکنی دررسانه ها ومی گویید که اهل سنت در ایران مشکلی ندارند.

اگر شما خودرا دلسوزان اهل سنت وجماعت می دانید، چرا اعتراضی یکبار نزدید به دستگاه قضائیه چطور بدون داشتن یک وکیلی جهت دفاعیه در دادگاه آنها رابا دادگاهی فرمایشی ٢دقیقه ایی به جوخه اعدام می برید وبعد با کمال بیشرمی آنهایی را که ٨سال در زندان بودن تروریست می نامند در حالی که درپرونده شهرام احمدی جهت عدم استفاده از خشونت مشمول ماده ٢٧٨و٢٨٨قانون مجازات اسلامی وبالطبع اعدام نمی شود. وحتی فرض پذیرش عضویت موکلش در یک گروه مخالف نظام حداکثر حکم صادره براساس ماده ٣٨٨ برای او پنج سال حبس تعزیری خواهد بود وطبق ماده ١٨٣محاربه به اعدام لغو شده بود که حتی متأسفانه جمهوری ولایت فقیه احترام هم به قانون های که خود پیاده سازی می کنند نمی گزارد.

از زمان شهادت شیخ ضیایی اخوان المسلمین هیچکس را نگذاشته در معاهد جنوب کار کنه و بعد از ۲۳ سال کار کردن و میلیاردها پول خرج کردن نتیجه اش این شده در هیچ مصیبتی از اهل سنت دفاع نکرده اعدام نمر رافضی را محکوم کرده و اعدام صدها اهل سنت را مبارزه با تکفیر و سلفیت می نامد و مشروع و به نام حکمت و دعوت از آخوندهای جنایتکار و مشرک شیعه دفاع می کند و آخرش هم ثمر خون ضیایی شهید را به زیارت قبر امام هشتم شیعیان بر اساس روال مشرکین برده و باز هم ادعا می کنند سلفی ها بی حکمت هستند و چی وچی.
نکته پایانی

تا زمانی که ما بی خیال و بی اعتناء از سرنوشت یکدیگر از کنار مسائل و مشکلات هم بگذریم، سختی و دردهای دیگران را ببینیم و بشنویم و واکنشی از خود نشان ندهیم، کار ما به جایی نخواهد رسید و بردگی ما به آخوندهای فرومایه و بی فرهنگ همچنان ادامه خواهد یافت. شرافت، انسانیت، و وظیفه مردمی و میهنی به ما حکم می کند که اگر اعتراض، قیام، اعتصاب، و خیزشی در یک نقطه کشور دیده شود، ما نیز در هرکجای ایران و در هر شرایطی زندگی می کنیم، باید بپاخیزیم و از آن نهضت و ایستادگی دفاع کنیم.

اما در آخر دو نکته به افراد و مسئولین جماعت ودیگران

١- با این گفته خواهشاً مردم را توجیه نابخردانه نکنید که این تاکتیکهای سیاسی است و … ما هم از شما بهتر سیاست بلدیم اما با یک بام دو هوای منافق مآبانه سیاست اسلامی معنایی ندارد ما می گویم این هم محکوم اما تخریب سفارتخانه هم محکوم اما زندانی علمای اهل سنت و شیعه ی ایرانی و اعدام سبحانی و فرساد و ربیعی و هزاران نفر دیگرهم محکوم است و چرا برای آنها سکوت می کنید و سکوت سیاست مدار به معنای رضایت است .
٢- افراد مخلص و با ایمان جماعت از این جماعت بی تدبیر و بی خاصیت و نامرد وجاش های اطلاعاتی فاصله بگیرید تا باشد در دام حقه هایشان قرار نگیرید.

از خون فقط چند هزار کودک سوریه وعراق ویمن خجالت بکشید بخدا قسم فردای قیامت باید جوابگوی مسلمانان مظلوم باشید.

احسان فتاحی

٧شهریور١٣٩۵

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)