سایت تسنیم (خبرگزاری نزدیک به سپاه) شادی صدر، یکی از مدیران عدالت برای ایران را به ارتداد متهم کرد. این خبرگزاری با انتشار کاریکاتوری با عنوان «شادی صدر از اصلاح طلبی تا ارتداد» نوشته است که شادی صدر به مقدسات دینی هتاکی کرده است.

Untitled-1
شادی صدر، هفته گذشته در فیس‌بوک و اینستاگرام شخصی خود، عکسی منتشر کرد که او را بر روی یک مبل با طرح‌ها و نمادهای عزاداری عاشورا نشان می‌دهد.
تا کنون بیش از ۳۴ هزار کامنت فحاشی ، کلمات رکیک جنسی و تهدید به قتل از سوی افسران جنگ نرم و ارتش سایبری در زیر این عکس در اینستاگرام نوشته شده که نشان از تلاش برای مقابله با هر صدایی، تحت عنوان مقابله با توهین به مقدسات مسلمانان است.
ارتداد یک اصلاح فقهی به معنای خروج فرد مسلمان از اسلام است و فردی که حکم ارتداد برای او صادر می‌شود با خطر مجازاتی از قبیل اعدام، شلاق و زندان رو به رو خواهد شد.
در سال‌های گذشته شاهین نجفی، هاشم آقاجری، مریم رستم پور و مرضیه امیرزاده در ایران به ارتداد متهم شدند.
تصویرگر این کاریکاتور محمدعلی رجبی است که پیش‌تر با کشیدن کاریکاتوری از دستگیری ملوانان آمریکایی، آن را به فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تقدیم کرده بود. این کاریکاتوریست در حال حاضر در خبرگزاری تسنیم و روزنامه جام جم، کارهای خود را منتشر می‌کند.
خبرگزاری تسنیم: «شادی صدر از اصلاح طلبی تا ارتداد»
کانال تلگرام عدالت برای ایران را دنبال کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)