صالح نیکبخت، وکیل مدافع داود رضوی، از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران در دادگاه تجدیدنظر روز یکشنبه ١۶ اسفند، خواستار تبرئه موکل خود در دادگاه تجدیدنظر شد.
به گزارش تارنمای سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران، صالح نیکبخت درلایحه دفاعیه‌ای که به دادگاه تجدید نظر ارائه کرد، با اشاره به قانونی بودن فعالیت‌های سندیکایی با ارائه مستندات قانونی و حقوقی به دادگاه هر دو اتهام رضوی را مبنی بر اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و اخلال در نظم عمومی را بطور کامل رد کرد و در خواست تبرئه این عضو سندیکای شرکت واحد را داشت.

Untitled-1360
داود رضوی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران است که در ٢٣ دی‌ماه سال جاری در شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب تهران به اتهام اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت کشور و ایجاد اخلال در نظم و آرامش عمومی از طریق حضور در تجمع های غیر قانونی به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شد.
علاوه بر داود رضوی، حکم یک سال زندان رضا شهابی یکی دیگر ار اعضای سندیکای شرکت واحد، که از سوی شعبه ٢۶ دادگاه انقلاب صادر شده بود، در تاریخ ۶ اسفند تایید شد.
سندیکای شرکت واحد، روز یکشنبه ١۶ اسفند با صدور بیانیه‌ای خواستار برچیده شدن برخوردهای پلیسی و امنیتی با تمام فعالین کارگری و سندیکایی در کشور شده است.
سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران: پرونده حکم ۵سال حبس داود رضوی از اعضای هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد به دادگاه تجدید نظر رفت

کانال تلگرام دستگیری را دنبال کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)