کنشگران داوطلب – برگزاری برنامه کرسی صلح، حقوق بشر و دموکراسی یونسکو به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن یکشنبه ۱۶  اسفندماه برای بررسی جایگاه زن در جامعه ایران لغو شد.

8march
به گزارش سایت وطن، این برنامه قرار بود برای بزرگداشت ۸ مارس – روز جهانی زن  – توسط کرسی صلح، حقوق بشر و دموکراسی یونسکو در دانشکده حقوق، دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود.

طبق برنامه از پیش اعلام شده، قرار بود در این نشست، زانت الیزابت به لیک، عضو هیئت علمی دانشگاه حقوق، ناهید توسلی پژوهشگر و فعال حوزه زنان در مورد «پدیدار شناسی زن در جامعه با تاکید بر گذر از سنت به مدرنیته»، امیر نیک استاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره «هویت زن ایرانی»، شهناز سجادی وکیل دادگستری و فعال اجتماعی در رابطه با «تجربه زیسته زنان؛ چالش‌ها و فرصت‌ها» و پردیس عامری پژوهشگر و فعال اجتماعی درباره » روزشمار زنان ایرانی در سالی که گذشت» سخنرانی کنند.

کرسی صلح، حقوق بشر و دموکراسی یونسکو به مناسبت ۸ مارس روز جهانی زن که بنا بود روز یکشنبه ۱۶ اسفندماه از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴:۳۰ در ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده حقوق برگزار شود لغو شد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com