به دنبال حاشيه هاي اخير مجموعه شبكه نمايش خانگي شهرزاد، حسن فتحي، كارگردان اين اثر در نامه اي به سيدمحمد امامي، تهيه كننده و سرمايه گذار شهرزاد، به نامه عاجزانه او به حسین شریعتمداری واكنش نشان داده است. این مشکلات پس از آن بوجود آمد که در صحنه‌ای از فیلم عکس حسین شریعتمداری به عنوان متهم به یکی از بازیگران فیلم نشان داده شد. نامه حسن فتحی به شرح زير است:

Series-type-thumb324

جناب آقای سيدمحمد امامی تهیه کننده محترم سریال شهرزاد

متاسفانه اخيرا، انتشار مواضع رسانه اي افراد غيرمسئول درباره اينجانب و سريال شهرزاد موجب بروز مسایلی گشته است که در ارتباط با آنها تذکر چند نکته ضروری است:

۱- بنابر روال و قاعده مرسوم، در صورت بروز هر موضوع شبهه برانگیز حسب مورد تنها تهیه کننده و کارگردان یک سریال، موظف به ادای توضیحات لازم و رفع ابهام در آن زمینه هستند.

۲- هرگونه اظهارنظر شخصي افراد مرتبط با سريال و نقل قولهاي كذب و بدون اطلاع از طرف اينجانب، مغاير با اخلاق و رفتار حرفه اي است.

۳- طرح اظهارنظرهای حاشیه ساز در رسانه ها و مآلاً طرح موضوعات سیاسی که مفهوماً هیچ ارتباطی با داستان ساده و عاشقانه این سریال ندارد، خلاف انصاف بوده و تنها موجب تشویش اذهان عمومی خواهد شد.

۴- به سبب اینکه در بدو توافق برای ساخت این سریال، تصور نمودم تنها با جنابعالی به عنوان تهیه کننده و سرمایه گذار، همکاری خواهم داشت از این رو در کمال احترام اگر قرار باشد هر فردی به جز شما در مقام تهیه کننده در هر مورد دست به تفسیر ناصحيح از گفته و ناگفته های من بزند با کمال احترام ناگزیرم از همکاری برای ساخت قسمت های بعدی سریال، انصراف بدهم تا به مصداق «گنه کرد در بلخ آهنگری، به شوشتر زدند گردن مسگری» قربانی موضع گیری های پرحاشیه اين قبيل افراد نشوم.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)