majlese-khobregan

 

سخنان امروز موحدی کرمانی در مسجد جامع نارمک بار دیگر این واقعیت  را به اثبات می رساند  که «دستگاه ولایی»، دنبال مجلسی گوش به فرمان است ؛ نه مجلسی که دغدغه حقوق مردم را داشته باشد….

به گزارش فارس، موحدی کرمانی گفته است: نگوئید در لیستی که افراد متدین تهیه کرده اند چند نفر را نمی‌شناسیم و رای نمی‌دهیم، بلکه به افرادی که آن لیست را تهیه کردند اعتماد کنید. تک تک افراد و سوابق و عمل و دینداری اعضای لیست را بررسی و لیستی تهیه کرده اند که در وقت خود به شما ارائه می دهند.

چنین سخنانی زمانی مطرح می شود که « نجات‌الله ابراهیمیان»  عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در اظهاراتی بی سابقه نکات تازه ای را از روند بررسی صلاحیت ها فاش ساخته و  می گوید: «جنتی هنوز شیوه احراز صلاحیت نامزدهای خبرگان را در جمع ۱۲ نفره شورای نگهبان نگفته است».

وی می افزاید: «هیچ اطلاعی از کم و کیف بررسی صلاحیت خبرگان ندارم؛ و جنتی جلسه ای برای شنیدن دفاعیه داوطلبان تشکیل نداده و هنوز فرصت نظارت استصوابی فراهم نشده است.»
ذوب شدگان «ولایت فقیه» در طول ۳۷ سال گذشته تمامی کاستی های حکومت اسلامی را به گردن بیگانگان انداخته و با کلید واژه هایی مانند «دشمن » ، «نفوذ» و «جاسوس» بسیاری از اقدامات «غیرقانونی» و ضد مردمی خود را توجیه کرده اند. دبیرکل جامعه روحانیت مبارز نیز در سخنان خود گفته است: دشمن منتظر است که پشتیبانی مردمی از حکومت اسلامی کم شود.

موحدی کرمانی به خدعه   و فریب  همیشگی روحانیون متوسل شده وگفت:« شرکت نکردن در انتخابات جفا و گناه خواهد بود و شرکت کردن در انتخابات و به فرد اصلح رای دادن نیز از عبادت های بزرگ محسوب می‌شود».

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)