دانش آموزان دو دبستان در شهرستان شوشتر تشنه هستند .

به گزارش سایت خبری پیک شوشتر ، دانش آموزان دبستانهای شهدای والفجر و شهیده اعلایی به علت خرابی دستگاه آبسردکن باید تشنگی را تحمل نمایند .

دستگاه آبسردکن این دو دبستان در شوشتر مدتها است که خراب می باشد و از کار افتاده است .

مدیر دبستان شهدای والفجر شوشتر در گفتگو با خبرنگار ما گفت : متاسفانه دستگاه آبسردکن خراب می باشد و باید یک دستگاه جدید خریداری شود ولی هم دبستان و هم اداره آموزش و پرورش شوشتر به علت عدم بودجه توانایی خرید دستگاه آبسردکن را ندارند .

یکی از دانش آموزان دبستان به خبرنگار ما گفت : من هر روز تشنه به خانه می روم چون مدرسه ما آبسردکن ندارد و تحمل گرما هم برای ما مشکل شده است .

دانش آموز دیگری نیز می گوید : هر وقت زنگ تفریح مدرسه به صدا در می آید به سمت آبخوری دبستان می روم که آب بخورم ولی ما اینجا فقط آب گرم داریم و دستگاه آبسردکن مدرسه ما خراب می باشد .

لازم به ذکر است که بارها اداره آموزش و پرورش شوشتر از خیرین درخواست نموده است که به علت عدم بودجه و اعتبار ، مدارس شوشتر وضعیت نامناسبی دارند و تنها راه برون رفت مشکلات مدارس این شهرستان به دست خیرین برطرف خواهد شد ./

www.peikshushtar.ir

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com