وکیل شکات پرونده تامین اجتماعی از حضور مرتضوی در دادگاه برای رسیدگی به سه پرونده که یکی مربوط به پرونده تامین اجتماعی و دو مورد در ارتباط با کهریزک است، خبر داد.

«مصطفا ترک همدانی» روز شنبه پنجم اردیبهشت ماه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا، با اشاره به جلسه امروز (شنبه) دادگاه مرتضوی که در شعبه ۷۹ دادگاه کیفری استان و به ریاست قاضی محمدی کشکولی در حال برگزاری است، عنوان کرد: «از ساعات ابتدایی آغاز جلسه دادگاه حضور داشتیم، اما اجازه ورود به جلسه دادگاه به ما داده نشد.»

وکیل شکات پرونده تامین اجتماعی عنوان کرده است: «نه تنها برای امروز به بنده فرصت مطالعه پرونده داده شده بود بلکه برای امروز دعوت‌نامه‌ای هم از طرف دادگاه ارسال شده بود اما گویا ریاست شعبه حضور وکلای شاکی در پرونده تامین اجتماعی را در جلسه امروز مصلحت نداسته است.»

mortazaoi

وی افزوده است: «این در حالی است که نه تنها برای امروز به بنده فرصت مطالعه پرونده داده شده بود٬ بلکه برای امروز دعوت‌نامه‌ای هم از طرف دادگاه ارسال شده بود٬ اما گویا ریاست شعبه حضور وکلای شاکی در پرونده تامین اجتماعی را در جلسه امروز مصلحت نداسته است. البته علت این تصمیم هنوز برای ما هم نامعلوم است.»

« ترک‌همدانی» بیان کرده است: «امروز مرتضوی در رابطه با سه پرونده به دادگاه احضار شده که یکی از آن‌ها مربوط به پرونده تامین اجتماعی و دو مورد دیگر در ارتباط با پرونده کهریزک است.»

وی با اشاره به اینکه در جلسه امروز دادگاه تنها نماینده حقوقی سازمان تامین اجتماعی حاضر است، گفت: «البته در مورد پرونده کهریزک٬ به آقای روح‌الامینی و وکلای مربوطه اجازه ورود به جلسه دادگاه داده شده است.»

«ترک‌همدانی» در خصوص درخواست «مرتضوی» مبنی بر علنی بودن جلسه دادگاه خاطرنشان کرد: «ما خیلی پیش‌تر از مرتضوی و بار‌ها این درخواست را مطرح کردیم٬ اما با علنی بودن این جلسات موافقت نشد احتمالن آقای مرتضوی هم اطمینان داشته که با درخواست وی موافقت نمی‌شود٬ برای همین این مساله را مطرح کرده است.»

بیشتر بخوانید

سعید مرتضوی به صورت رسمی برای محاکمه به دادگاه احضار شد

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com