چند روزیست خبرها پی در پی می آیند که قبری برای استاد خریداری شده، فارغ از این که همه ما روزگاری در قبری بسر خواهیم برد، ولی سعی و تلاش عده ای که در ظاهر خود را نگران استاد نشان داده اند ولی در باطن امر به دنبال منفعت طلبی هستند انسان را دل آزرده می کند.

وقتی استاد زنده هستند چه معنایی دارد برای ایشان قبر خریداری شود؟ آنهم در مکانی دور افتاده ؟

به چه دلیل قبرهای محل مورد نظر از هم اکنون پیش خرید می شوند آن هم با قیمتهای گزاف که به هیچ وجه با قیمت های اصلی این قبور سنخیتی ندارند؟

این افراد که بانی این قبیل انحرافات در تفکرات استاد برای رسیدن به منافع شخصی خویش هستند در فردای آزادی چه جوابی به استاد خواهند داد؟

آقای نجفی شما با چه هدفی مرتکب خرید قبر برای استاد شده اید؟

آقای نجفی چرا بعد از خرید قبر سعی در فروش قبرهای اطراف قطعه مزبور نموده اید؟

آقای نجفی تا کی از نمد استاد برای خودتان کلاه می دوزید؟

شما اگر به فکر فرادرمانگران هستید این عمل خرید قبر را متوقف کنید و دست از سوء استفاده بردارید که اگر اینطور نبود حتما می بایست این قبرها به رایگان و یا حداقل به قیمت اصلی آنها واگذار می شد نه با قیمت های چند برابر شده.

خورشید پشت ابر نمی ماند، روزها می گذرد و با اتکای همه دوستان شاهد آزادی استاد خواهیم بود ولی در آن روز خجالت امثال حجت نجفی بخشودنی نخواهد بود.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com