اذعان مدیر مرکز مقابله با جبهه ضدّ انقلاب بر شکست فعالیت‌های فعالان مجازی و رسانه‌ای جمهوری اسلامی و تبدیل شدن آنها به تریبونی برای اپوزیسیون

سید سعید حسینی، مدیر موسسه راهبردی دیددبان(مرکز مقابله با جبهه‌ ضدّ انقلاب) صبح روز ۲۴ بهمن ماه طی‌ یک نشست خبری در اصفهان به تبیین دیدگاه‌های نظام و فعالان مجازی در مورد نحوه مقابله با گروه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی پرداخت. وی این گروها را در ۴ دسته طبقه‌بندی کرد. به گفته حسینی، “جریان‌های اپوزیسیون خارج نشین، تروریستها، جریانات حقوق بشری و…” از جمله گروه‌های معارضی هستند که باید نظام با “شناخت و دید دقیق علیه آنها اقدام کند.” حسینی ضمن اشاره به “فعالیت ضعیف و ناقص فعالان مجازی متعلق به جمهوری اسلامی” و اذعان به اینکه در مقوله حقوق بشر ” نظام دستش خالیست” مدعی شد که “استکبار جهانی‌ با استفاده از مقوله حقوق بشر ” در تلاش برای براندازی نظام اسلامیست. وی در ادامه “پژاک، خلق عرب در جنوب، کومله و دموکرات در کوردستان، تندر یا انجمن پادشاهی، جیش‌ العدل و….” را از جمله مهمترین گروه‌های معارض نظام جمهوری اسلامی بر شمرد.

dideban neshast

مدیر موسسه راهبردی دیده بان با یاس و سرخوردگی ضمن اعتراف صریح به “وجود فساد‌های مالی‌ و اخلاقی‌ در کشور”، گفت که این مسایل موجب سو‌ استفاده سلطنت طلبان و ضدّ انقلاب شده است. حسینی با اشاره به جبهه متحد و منسجم اپوزیسیون در فضای مجازی اذعان کرد که آنها [فعالان مجازی مدافع جمهوری اسلامی علی‌رغم داشتن بودجه کافی‌] نتوانسته اند ” استفاده صحیح و متحدانه ای” داشته باشد. وی در ادامه خطاب به فعالان عرصه مجازی و رسانه‌ ضمن اشاره به جریان گروگان گیری پنج مرزبان تصریح کرد که “نباید در زمین دشمن بازی کنند.” و افزود:باید رسانه ها بر روی مسأله مرزبانی تمرکز می‌کردند ولی برای بالا رفتن رنکینگ خود دچار اشتباهات بسیاری شدند، در حالی سربازان اسیر شده از مشکلات خود در دوران اسارات می‌گفتند جیش العدل فیلمی از تفریحات و خوشی های سربازان ایرانی در دوران اسارت پخش کرد و موجب مظلوم نمایی برای خود شد و لازم است که رسانه ها با غلبه بر هوای نفس هوشمندانه عمل کنند.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)