poster-1

 

برنامه هشتم رادیو ریزوم درباره‌ی بهاره رهنماست. یا شاید هم باید گفت درباره‌ی بهاره رهنما هست و نیست. توى این برنامه به دفعات اسم رهنما رو خواهید شنید اما اگر از این اسم خوشتون نمیاد مى‌تونید اونو با اسامى دیگه جابه جا کنید. با اسمی از هنرمندان میان‌مایه‌اى که این روز‌ها متعهد شدن و از سینما تا تئا‌تر و تلویزیون و موسیقى و ادبیات و همه‌ى عرصه‌هاى دیگه رو اشغال کردن. پیدا کردنشون هم اصلا سخت نیست. کافیه فیس‌بوک یا تلویزیون دولتى یا روزنامه‌های ایران و شرق رو باز کنید و تصاویر اونا رو ببینید که بین حجم تهوع‌آورى از دروغ و تظاهر ایفاى نقش مى کنند. یک روز از دیوار کمپین‌هاى انتخاباتى بالا می‌رن. روز بعد در سخیف‌ترین سریال هاى بعد از افطار بازى مى‌کنند. فردا نقد ادبى مى‌نویسند. روز بعد از رهنمودهاى فرهنگى مقام معظم تقدیر مى‌کنند و امروز با کودکانِ کار سلفى مى‌گیرند.
رادیو ریزوم در این برنامه شما رو با این «آنجلینا جولى»‌هاى وطنى رودررو مى‌کنه. به اعصاب خودتون مسلط باشید و از حجم وقاحت‌شون متعجب نشید.

 

برای شنیدن یا دانلود این پادکست اینجا را کلیک کنید

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com