مینو اصلانی٬ رئیس سازمان بسیج جامعه زنان می‌گوید «رقص و عادی شدن» روابط بین دختر و پسر که در مهدکودک‌های آغاز می‌شود مغایر سبک زندگی اسلامی است و «آموزش رقص» به کودکان منجر به «اتصال آنها به فرقه‌های انحرافی» در دوران نوجوانی می‌شود.

خانم اصلانی این اظهارات را روز پنج‌شنبه (چهارم اردیبهشت) در گفتگو با خبرگزاری بسیجبیان کرده است.

وی گفته «رقصی که در مهدکودک‌ها به فرزندان ما آموزش داده می‌شود، زمینه‌ای برای اتصال آن‌ها به گروه‌ها و فرقه‌های انحرافی در سن نوجوانی است.»

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان «آموزش‌های نادرست» در مهد کودک‌ها را موجب ترویج سبک زندگی غربی در میان خانواده‌های ایرانی دانسته است.

به گفته وی «در اکثر مهدکودک‌های کشور شاهد آموزش رفتاری غلط و به دور از شئونات اسلامی هستیم.»

اصلانی در ادامه اظهار کرده بسیاری از مهدکودک‌های کشور از الگوی یونیسف پیروی می‌کنند و «با برگزاری جشن‌هایی که قسمت اعظمشان را رقص و پایکوبی تشکیل می‌دهد» تلاش دارند «روحیه کودکان را شاد و سرزنده نگه دارند که البته کاملا در اشتباه هستند.»

اصلانی معتقد است: «رقص و عادی شدن روابط بین دختران و پسران که امروزه در مهدکودک‌های کشور انجام می‌شود به دور از سبک زندگی اسلامی است.»

وی افزوده «آموزش فرهنگ‌های غربی به کودکان شخصیتی غرب زده از آنان به وجود می‌آورد.»

روحانیون و نظامیان حاکم بر جمهوری اسلامی چند سالی است تلاش می‌کنند محتوای آموزشی در مهدکودک‌ها را نیز تغییر دهند.

آنها می‌گویند زمینه‌های غرب‌زدگی در نوجوانان و جوانان از دوران کودکی و در مهد کودک‌ها شکل می‌گیرد.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com