حاتمی‌کیا که برای تجلیل به مراسم همایش «تصویر قلم» شامگاه ۲۶ فروردین ماه در فرهنگسرای «اندیشه» آمده بود‌ به اصرار مجری مراسم پشت تریبون رفت واظهار کرد:
دو روز قبل فهمیدم که برای فیلم «چ» می‌توانم هنگام نماز خدمت آقا برسم و خیلی خوشحال شدم. ایشان پس از نماز خیلی نسبت به من و فیلم ‌«چ» محبت داشتند و با چهره‌ای بشاش درباره شهید چمران و فیلم «چ» صحبت کردند و نسبت به چمرانی که ساخته شده بود هم علاقه‌مند بودند. واقعا باید بگویم از این محبت ایشان به شدت شاد و خوشحال شدم. آن روز دو خبر خوب برای من پیش آمد، یکی خبر دیدار آقا و دیگر نظرسنجی وزارت ارشاد از مردم درباره سینما.0367
وی در ادامه اضافه کرد: وقتی سایت‌ها را می‌خواندم احساس می‌کردم چقدر منفور شده‌ام اما نباید توسط این جماعت صندلی نشین مقابل مانیتور و دست به کیبردها و لحظه لحظه ادعاها و نظر دادن گمراه شویم.
حاتمی کیا تصریح کرد: اینها در جامعه سپاه بزرگی ندارند و فقط گمراه کننده هستند. صدای آنها چون لحظه به لحظه شنیده می شود به نظر بزرگ می آید ولی اینگونه نیست و وقتی در جامعه حاضر می شویم می بینیم که از این خبرا نیست.

وی ادامه داد: قضیه چیز دیگری است و اگر رویم شود می گویم که شبیه خانه تیمی است. آن همه خانه تیمی که از طریق اینترنت با هم ارتباط انها قوی می شود و فکر می کنند که جامعه هم همینگونه است. که اینگونه نبوده و واکنش هایی که در انتخاب های مختلف ایران رخ داد نشان داد که خیلی نمی شود روی اینها حساب باز کرد. ماها هم باید مواظب باشیم تا با این چیزها گمراه نشویم. از چیزی که فکر می کنیم باید مصر باشیم در گفتن آن دست نکشیم.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)

این یک مطلب قدیمی است و اکنون بایگانی شده است. ممکن است تصاویر این مطلب به دلیل قوانین مرتبط با کپی رایت حذف شده باشند. اگر فکر می‌کنید که تصاویر این مطلب ناقض کپی رایت نیست و می‌خواهید توسط زمانه بازیابی شوند، لطفاً به ما ایمیل بزنید. به آدرس: tribune@radiozamaneh.com