Aviary fbcdn-sphotos-g-a-akamaihd-net Picture 1هفته‌‌نامه «آسمان» به نقل از یک مقام مسئول از «تصمیم» نظام برای پایان دادن به پرونده هسته‌ای‌اش خبر داد و توافقتانه ژنو را به قطعنامه ۵۹۸ تشبیه کرد.

اظهارات این مقام مسئول که به نظر می‌رسد محمد فروزنده٬ رئیس بنیاد مستضعفان باشد در تازه‌ترین شماره این هفته‌نامه منتشر شده است.

فروزنده در پاسخ به پرسشی درباره سند ژنو گفته موضوع برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی دیگر «تمام» شده و «همان روزی که توافق ژنو صورت گرفت، همه چیز تمام شد.»

وی ضمن «بی‌فایده» خواندن اعتراض‌ها و حملات به سند ژنو این توافقنامه را به قطعنامه ۵۹۸ تشبیه کرده و گفته «نظام تصمیم به بسته‌ شدن این پرونده {هسته‌ای} گرفته است.»

این مقام مسئول اضافه کرده «آنچه از الان به بعد اتفاق می‌افتد، فقط جلسات کاری است. قرارهایی که برای تسهیل کار هستند. دیگر نه آمریکا و نه ایران، قصد کش‌دادن این ماجرا را ندارند.»

وی همچنین افزوده «اگر یک عده‌ای {درباره سند ژنو} شلوغ‌کاری می‌کنند و می‌خواهند سنگ بیندازند، برای این است که خودشان روی خط باشند.»

این مقام اضافه کرده نمایندگانی که شلوغ می‌کنند «خودشان نیز می‌دانند که دیگر همه‌ چیز تمام شده و توافق ژنو شکسته نمی‌شود٬ اما نان این‌ها توی جنجال است.»

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)