تواناتک: شما به راحتی می‌توانید با استفاده از سرویس تایید هویت دو مرحله‌ای در لست‌پس(LastPass) امنیت کلمه‌های عبور ذخیره شده‌ خود در آن را تقویت کنید.

برای این کار کافی است تا قبل از هر کاری برنامه‌ “Google Authenticator” را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. ما قبلا روش کار با این برنامه را آموزش دادیم.

“لست‌پس”  با کمک “Google Authenticator” به شما امکان می‌دهد تا تایید هویت دو مرحله‌ی را فعال کنید. بعد از نصب این اپلیکیشن روی گوشی خود، کافی است تا مراحل زیر را دنبال کنید.

۱. اینجا را کلیک کنید تا به صفحه‌ی ورود “لست‌پس” هدایت شوید. بعد از ورود به صورت خودکار به “Option” و تب “Google Authenticator” هدایت خواهید شد.

۲. اپلیکیشن “Google Authenticator” را در گوشی خود باز کنید. از منوی “Option” گزینه‌ “Setup account” را انتخاب کنید و با لمس “Scan a barcode” سعی کنید تا “QR code” که “لست‌پس” در اختیار شما قرار داده را بخوانید. در این مرحله اپلیکیشن “Google Authenticator” یک کد در اختیار شما قرار می‌دهد.

۳. به برنامه‌ “لست‌پس” برگردید و در همان پنجره گزینه‌ “Google Authenticator Authentication” را روی “Enable” قرار دهید و در پنجره‌ای که باز می‌شود رمزی را که اپلیکیشن “Google Authenticator” در اختیار شما قرار داده است، وارد کنید.

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)