کسی که بتواند سه آرسن لوپن ( خسروی وفا، آرش میر اسماعیلی و مظلومی ) را به بازی بگیرد واقعا دست خوش دارد ! مگر اینکه هر سه نفر و بخصوص روسای فدراسیونهای جودو و نابینایان با او همدست بوده باشند !!! فساد بیش از حد در ورزش باعث شده که اهمیت ورزش قهرمانی تا حدی کم شود که مردم به باخت تیمهای ملی خوشحال باشند ! مردم غیرت خود را از دست نداده اند ولی از بس خلاف دیده و اصلاحگری نبوده است آرزوی باخت تیمهای ورزشی را دارند تا بدین وسیله مسئولان نالایق از ورزش خارج شوند . ورزش از بالا تا پائین آلوده است و وزیر جدید هم متاسفانه اینکاره نیست ، او هنوز و پس از بیش از سه ماه نتوانسته معاونین نالایق خود را عوض کند پس مدیران و فدراسیونها بهیچ عنوان بدست نا مبارک او تغییری نخواهند کرد . وقتی مدیران فاسد باشند طبیعی است که ورزشکاران هم بفکر تامین خود باشند و یکی هم مانند وحید جدی چند مدال طلا و پاداش می گیرد! و بسیار اسف انگیز تر اظهارات خسروی وفای احمق است که برای ماستمالی کردن قضیه به مقامات چین گفته : ایشان از امام رضا شفا گرفته است !
بعید نیست در آینده ای نزدیک امام رضا را هم محروم کنند که دقیقا در حین مسابقات کور را شفا می دهد آنهم یک حقه باز را !!!
این موارد بهمراه هزاران فساد دیگر هیچ امیدی برای کارکنان وزارت ورزش نگذاشته و وقتی می بینند کسی که یکساعت سابقه بین الملل نداشته مدیر بین الملل شده قرارداد کار معین با او بسته شده و همه کارکنان بین الملل که از او لایق تر هستند تحت نظر و حکومت او باید باشند !!! چه انگیزه ای باقی می ماند و آقای کیومرث هاشمی با خیل وارد شدگان بناحق و مختلف از آخوند و شخصی در وزارت ورزش چه کرده یا می تواند بکند .
وقتی خلاف ، اختناق رشد کرده و همه کارکنان امید به کیومرث هاشمی ببندند که کاری نمیتواند بکند آنگاه اخبارشان را به شبکه های خارجی میدهند و مقصر اصلی نامدیران کشورند
در وزارت ورزش سوت فساد که هیچ ، بلکه بوق قطار هم کارگر نیست و فقط مشکلات را افزونتر می کند

نظرات

نظر (به‌وسیله فیس‌بوک)